Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Missha bb cream kullananlar memnun mu?

sebul43

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
266
1
Arkadaşlar sanırım bu ürünün kapatıcı özelliği varmış kullananlar memnun mu acaba?

Bir de nereden temin edebilirim?

Selamlar bende iki tane BB krem var.Biri Missha digeri Too faced. Missha bana acik geldi ve yapisi koyu kuru ve kombine ciltleri kurutuyor. Benim kuruya donuk karma cok kuruttu surmesi zor oldu.Ben makyaj bazi ile veya Mac fix+ ile karistirarak suruyorum o macunsu yapisi inceliyor. Missha nin mat bir durusu var Too faced in isiltili.Too faced bb kream surusu daha kolay ve rengi daha uyumlu esmerler icin. Gayet memnunum yapisi hafif ve gozenek tikamiyor.

Merhabalar sebul43, daha önceleri ebay'dan alıyordum ama biliyorsunuz kozmetik yasağı var artık. Watsons'dan (Missha değil tabi, Watsons'ın kendi markası) alıyorum bir süredir, memnunum iş görüyor.

Aslında Türkiye'ye getirmiş bir firma xxxxx adresinden online satıyorlar. Ama fiyatlar uçmuş tabi. Ebay'da 15 dolardan fazla para vermediğim ürünü 95 TL ye satıyorlar :)

Dilerseniz bu adresten alın, ama fiyatlarını fazla bulursanız Watsons'dakiler de iyi.

Sorunuz olursa çekinmeyin lütfen, hoşçakalın.

PS: Mesaj sayım yetersiz olduğundan ÖM buradan cevap yazmak zorunda kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
evet o sitede fiyatlar çıldırmış resmen... :KK53:

ben de watsons dan aliyim o zaman. çok teşekkr ediyorum.

Arkadaşlar sanırım bu ürünün kapatıcı özelliği varmış kullananlar memnun mu acaba?

Bir de nereden temin edebilirim?

selam arkadaşlar.ben güney korede bir üniversitede öğrenciyim. bb cream burada çok meşhur olmakla birlikte fiyatıda uygun.. ben ve çevremdeki arkadaşlarım missha 23 kullanıyoruz.. bu ürün 25 faktör koruyuculu ve su bazlı. türkiyede bu ürünün olmadığını biliyoruz. eğer temin etmek isteyen arkadaşlar olursa bana bu siteden mesaj yollasınlar.. bu ürün kesinlikle fondöten değildir. benim kullanma nedenim de zaten doğal bir görünümü olduğu içindir.. bb cream sürdükten sonra hafif bir bronz allık çok güzel bir görünüm ortaya çıkartıyor. eğer açık tonlarda makyaj tercihiniz ise 21 numarasıda mevcuttur.. sipariş verme gibi bir düşünceniz olursa ben size resimlerle birlikte yardımcıda olmaya çalışacağım....

çok çok ama çok memnunum. 23 numara kullanıyorum daha geçen hafta elime ulaştı. bne böyle birşey görmedim öyle diyeyim. tr distribütörlüğünü yapan siteden 59 tl ye aldım

bende 3 hafta önce ebaydan siparis etmistim ama bukadar genis capli arastirmadan 21 numarasini siparis etmisin:KK43: biraz acik gelesede kapatma özelligi müthis ve acayip rahat bi ürün.. cok hafif... yüzümde bisey yokmus gibi hissediyorum:)

cok makyaj yapan biri degilim ama missha artik yanimda gezicek:)

yagli cildim olmasina ragmen yaglandirmiyo..

bende 3 hafta önce ebaydan siparis etmistim ama bukadar genis capli arastirmadan 21 numarasini siparis etmisin:KK43: biraz acik gelesede kapatma özelligi müthis ve acayip rahat bi ürün.. cok hafif... yüzümde bisey yokmus gibi hissediyorum:)

cok makyaj yapan biri degilim ama missha artik yanimda gezicek:)

yagli cildim olmasina ragmen yaglandirmiyo..

gümrük sorunu falan yaşanmıyor mu artık ebayden tatlım

selam arkadaşlar.ben güney korede bir üniversitede öğrenciyim. bb cream burada çok meşhur olmakla birlikte fiyatıda uygun.. ben ve çevremdeki arkadaşlarım missha 23 kullanıyoruz.. bu ürün 25 faktör koruyuculu ve su bazlı. türkiyede bu ürünün olmadığını biliyoruz. eğer temin etmek isteyen arkadaşlar olursa bana bu siteden mesaj yollasınlar.. bu ürün kesinlikle fondöten değildir. benim kullanma nedenim de zaten doğal bir görünümü olduğu içindir.. bb cream sürdükten sonra hafif bir bronz allık çok güzel bir görünüm ortaya çıkartıyor. eğer açık tonlarda makyaj tercihiniz ise 21 numarasıda mevcuttur.. sipariş verme gibi bir düşünceniz olursa ben size resimlerle birlikte yardımcıda olmaya çalışacağım....

Bende Missha bb cream öncelikle bilgi edinmek ve ürünü temin etmek istiyorum benimle irtibat kurabilir misin?

ben de missha'yı merak ediyorum, açık tenliler için daha uygun bir ürün anladığım kadarıyla, ama malum sitede fiyatlar hakkaten pahalı. yurtdışından getiren arkadaşlar sorun yaşamadınız mı, benim de bildiğim kozmetikte sorun oluyor...

canım bende dün aldım sahibinden.comdan uygun fiyata aldım bende umarım sahte değildir yarın elimde olucak satıcı çok güvenilir konuştu koreden getirtiyormuş falan filan bakcaz artık

Bende Missha bb cream öncelikle bilgi edinmek ve ürünü temin etmek istiyorum benimle irtibat kurabilir misin?

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz bnde şu ara takmış durumdayım ama kartım olmadığı için ebaydan alamıyorum türkiyede satılanlarda uçmuş fiyatlar

canım bende dün aldım sahibinden.comdan uygun fiyata aldım bende umarım sahte değildir yarın elimde olucak satıcı çok güvenilir konuştu koreden getirtiyormuş falan filan bakcaz artık

geldi mi ürünün acaba?gerçek mi sahte mi fotosunu koysan burada önceden kullanan arkadaşlar belki anlar,bir koyabilir misin rica etsem?30 tl diyor da bahsi geçen sitede.. eğer gerçekse alıcam. ben de hiç güvenmiyorum çünkü o tarz sitelere..

tr distribütörü olduğunu yazan sitede şöyle yazıyor:

15.03.2012 Tarihi ile ithal edilen MISSHA ürünlerinin Taklitlerinden ayrılması için güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Yaygın olarak piyasada Sahteleri ile karşılaşabileceğiniz Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA +++ ürünümüzün Sahte olanların ile Orijinal Olanlarını ayırt edebilmeniz için Orijinal Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA +++ Ürününün Krem Kapağı sağa ve sola Çevrildiğinde Kolaylıkla açılmadığını kendi ekseninde döndüğünü göreceksiniz. Sağa veya sola çevrilerek kolayca Krem Kapağı Açılabilen Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA +++ Orijinal Değildir . Bu önelem Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA +++ için geçerlidir . Tüm Dünyada Standart olarak uygulamaya ve ürünün Orijinal Ambalajlamasında standart olarak bulunmaktadır .

arkadaşım ben bu ürünü cidden çok araştırdım blog yazılarını falan çok okudum ama sahte olmayan ürünün sadece kapağından onaylamak fikrini sadece türkiyede açılan satış sitesinde duydum benim aldığım üründe kesinlikle sahte değil çünkü ürünü yüzüme sürdüğümde anladım zaten ayrıca barkot sisteminde falan okuttuk tanımlı ve kutusunu ambalajını numaralarına kadar herşeyi orjinaliyle birebir ama anlamadığım neden o sitede öyle birşey yazdığı yani kapak zor açılırsa ürün orjinaldir falan saçma geldi bana walla dün sürdüm günüm vardı güne gittim herkesde farketti yüzümde sivilce izleri çukurları ve renk düzensizliği var yani ne ararsan var:)ama herkes şaşırdı ışıltı gelmiş yüzüne dediler renk farklılıkları düzeldi ben çok memnun kaldım resim eklicem ama bebeğimden fırsat bulamıyorum en uygun zamanda yüklerim ok ayrıca satıcının ismini istersen onuda yazarım

Kullanmak bi turlu nasip olmadi :KK43: BB creamin baska iki cesiti var bende onlardan da memnunum ama aklim misshada tabiki :KK9: kredi karti kullanmadigim icin alamiyorum da.. Buraya da getirseler zaten 40-50 tl'den daha az fiyata satmazlar. Nedense bi bizim ulkemizde pahali cogu sey.

X