Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Missha bb cream kullananlar memnun mu?

renk konusunda araştırdım biraz ama tam 'işte bu' dediğim bi renge rastlayamadım ya çok beyaz ya çok sarı ya da çok koyular. aşağıya sırasıyla 13- 21 - 23 numaraların uygulama videolarını ekliyorum size de fikir olur belki

Review: Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

Revue + Application de la BB Cream de Missha n°21 - YouTube

Missha M Perfect Cover BB Cream Uygulaması - YouTube

bu arada söylemeden edemiycem izlediğim videolar içinde renk olarak en kötüsü 23 numara bence. sapsarı hastalıklı gibi oldu kızın yüzü

sadece kadının tenine uygun değildi......benim rengim sarı alt tonlu....bende biraz daha iyi durmuştu

uzun zamandir kulaniyorum amazon'dan ismarliyorum acik tenli ve karma bi cildim olmasina ragmen gayet memnunum fiyati da kendiside harika bence :KK16:

uzun zamandir kulaniyorum amazon'dan ismarliyorum acik tenli ve karma bi cildim olmasina ragmen gayet memnunum fiyati da kendiside harika bence :KK16:

canım ürünün orijinalliğinden emin misin? bi sürü sey söyleyen olmuş kafam karıştı. hangi tonu kullanıyorsun ben de açık tenliyim emin olamıyorum. son olarak sürekli oradan aldığını söylemişsin fiyattı ve aldığın satıcıyı ögrenebilir miyim sakıncası yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ürünün orijinalliğinden emin misin? bi sürü sey söyleyen olmuş kafam karıştı. hangi tonu kullanıyorsun ben de açık tenliyim emin olamıyorum. son olarak sürekli oradan aldığını söylemişsin fiyattı ve aldığın satıcıyı ögrenebilir miyim sakıncası yoksa?

21 numarasini kulaniyorum satici missha yaziyor amazonda o yüzdende güvenip aldim acikcasi baslarda bende tedirgindim ama ebaye fazla güvenemedigimden amazondan siparis vermistim

Ben de misshama kavuştum 16 nisanda ebayden 12 dolara sipariş ettim dün elime geçti,beklentimi fazlasıyla karşılayan bir krem ışılışıl oldu cildim renk farkı diye birşey yok resmen tonlama harika.bu arada kutudaki barkotu kontrol ettim telefonumda ki bi uygulama ile orjinal olduğu da kesinleşti içim daha bi rahat sürüyorum. Daha iki gün oldu hiçbir olumsuzluk görmedim bununla beraber yine güneykore de pek popüler olan skin79 diye bi marka var onun pudrasını aldım 6 dolar gibi bi fiyata! Bence çok düşünmeyin biran önce edinin sizlerde. Tabi satıcının profilini vepositive feedback"ve "freeshipping to turkey " kısımlarını es geçmeyin.

kızlar ben de bb krem almak istiyorum ebay'deki kozmetik yasagı kalkmış demekki alanlar oluyor, daha önce ebayden alışveriş yapmadım hiç orada da sahte ürün oluyor mu? alanlar hangi satıcıdan aldıklarını yazarlarsa çok sevinirim.

Satıcıya söylerseniz paketin üstüne"gift" diye not düşüyor böylece gümrük sorunu kalmaz.Bu arada aldığım satıcının adı rubyruby79
Ben de çok sordum forumda kimse cevap yazmayınca yabancı forumlardan buldum bu satıcıyı çok da memnunum umarım sizinde içiniz rahat bi şekilde kreminize kavuşmanızı sağlar

Son düzenleme:
bende gitti gidiyordan aldım bu hafta 59 liraya hemde ücretsiz kargo olarak. ilk sürdüğümde hiç bir işe yaramaz gibi gelmişti ama bir süre bekleyince müthiş oluyor hem yumuşacık oluyor insanın cildi.parlak duruyor normale göre hem kırmızılıklarda 15 dakika içinde eşitlenşyro hemde sabah 8 gibi yapıyorum makyajımı akşam 8 de bile aynen duruyo oluyo yüzümde. özellikle benim gibi fondötnsz dışarı çıkmayanlar için gerçekten çok iyi. ben şuan çok memnunum faydası var mı bilmem ama zararı olmadığına göre çok iyi. tavsiye ediyorum.

Bu bb kremin yapısı çok mu ağır?Bana öyle geldi sanki.Yüzüme sürünce hissetmiyorum evet ama ne bileyim kıvamı mı ağır nedir bilemedim.

Ben missha perfect cover kullanıyorum öncelikle 20ml olanını sipariş ettim ilk defa kullancağım için...Keşke direk 50 ml sipariş etseymişim kendisiyle aşk yaşıyorum
23 numarası beyaz tenden bi tık koyu olan cildime uydu ama bidaha ki sefere 21 numarasını alıcam ve en önemlisi kuru ciltliyim ve sivilce izlerim var.Hem yüzüm pütür pütür görünmüyor artık hem de sivilce çıkmadı aksine onları çok güzel kapattı :)))

Son düzenleme:
Elimde bi kac tane missha shiny var kizlar...esim seulden getirdi ama fazla getirdi..aldigi fiyata vericem..msg yazabilirsiniz detaylar icin

Ben de missha signature ve klasik olanın kullanıcısıyım. Kuru bir cildim olmasına rağmen bu fondotenler bende sivilce yaptı.
Çok beğendiğim için arkadaşa da tavsiye ettim ikimizde de sivilce çıkınca (onun cildi yağlı) bıraktık ve yok oldu sivilceler.
Bu bb kremleri çok beğeniyorum çok doğallar çok kapatıcılar ama artık fazla kapatıcı olduklarından mı içindeki bir maddeden mi bilemiyorum sivilceye sebep oldu cildimde. Çok şaşkınım:KK19:

Arkadaşlar bu bb krem ağız çevrenizdeki kırışıklıkları fazla mı belli ediyo?? ben de öyle oldu sanırım niye acaba:26:

konu baya eski ama yazmak istedim missha bb krem bende ebayden aldım mükemmel bir şeymiş gerçekten.
elimdeki maxfactor fond. bitince misshanın fondötenini deniyeceğim inşallah ondan da memnun kalırım

X