Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Missha bb cream kullananlar memnun mu?

Bende pure beauty kullanıyordum ama sivilcelenme yaptı çok onu bırakmaya karar verdim. Herkes misshadan çok memnun onu denemek istiyorum birde. Buğday tenliyim sarı alt tonum. Acaba 23 numarasını alsam olur mu?

Cnm bu dicegimi sakın yanlis anlama maksadım seni bilgilendirmek bnm,missha da tek bir sivilce olmayan yüzümü ,sürdükten 2-3 saat sonra putur putur yaptı,bazıları deri altında renksiz ,bazıları kırmızı,burnumun sırtında bile var yani :KK43: ,bidaha bu ilk ve son oldu,tester denemeden helede organik olduguna dair sertifikası olmayan ürünler asla almicak,testeri da internet üzerinden deneyemicegimize gore ,hayaller icinde aldigim missha yi çöpe atmak zorundayim,bi sürü kimyasal ilave edilmiş bi ürün,netten bi araştırın bi kızın blogunda misshanin kutusunda yazan iceriklerin fotografı var,o fotodakiler bndeki missha icerigiyle aynı,maddelerin bi kısmının zararını biliyordum,kalanını da bi sorustrym dedim,aman yarabbi,cildimize yazık valla,bitkisel denilen bu üründe cilt dokusunu zamanla inceltp zarar verick bi yığın kimyasal var,tabiki karar sizin,umarım bnm cildime yaptıgı gibi kimsenin cildini tahris etmez,sağlıkla isildayan parlak cildimiz olması dileğiyle esen kalın

Buarada resmi missha sitesinde misshanin icerigine tikladiginizda okadar guzel seyler yazıyorki icerikte,inci tozu vs. Bunun büyüsüne kapiliveriyor insan,neden koyulan kimyasallar orada belirtilmemiş ve ınsanlarda hic kimyasal degil diyerek kanarak alıyor anlamıyorum,ayıptır yahu,insanların cildi bu kadar degersiz mı yani

kızlar missha watsonsda damı satılıyor?İlk defa duydum.Orjinalini satıyorlardır heralde değil mi ?

Fiyatı uygun olanlardan garnier, maybelline ve nivea yı kullandım ama hiç birini beğenmedim.

Amazon.com: MISSHA M Perfect Cover BB Cream (No.13 Bright Beige) SPF42 PA+++ (50ml): Beauty

ben bu ürünü satın almak istiyorum ama kozmetik yasağı mı bişi varmış ürün gümrükte kalıyormuş. siz nasıl ulaştırıyorsunuz ürünleri Türkiye'ye? ebay amazon buralardan alırsam bi sorun çıkmaz di mi? bana no:13 lazım, lütfen yardımcı olun, en fazla 30-40 tl arası verebilirim :KK5:

selam arkadaşlar.ben güney korede bir üniversitede öğrenciyim. bb cream burada çok meşhur olmakla birlikte fiyatıda uygun.. ben ve çevremdeki arkadaşlarım missha 23 kullanıyoruz.. bu ürün 25 faktör koruyuculu ve su bazlı. türkiyede bu ürünün olmadığını biliyoruz. eğer temin etmek isteyen arkadaşlar olursa bana bu siteden mesaj yollasınlar.. bu ürün kesinlikle fondöten değildir. benim kullanma nedenim de zaten doğal bir görünümü olduğu içindir.. bb cream sürdükten sonra hafif bir bronz allık çok güzel bir görünüm ortaya çıkartıyor. eğer açık tonlarda makyaj tercihiniz ise 21 numarasıda mevcuttur.. sipariş verme gibi bir düşünceniz olursa ben size resimlerle birlikte yardımcıda olmaya çalışacağım....

Merhaba,
Bende Missha cream 23 numara siparişi verdim henüz elime ulaşmadı tabi.Türkiye resmi sitesinde oldukça pahalı.Kore'ye gidip kendim alsam daha iyi=)
Birde öncesinde salyangoz kremi gördüm cilt temizliği için. Gizem senin bu konu hakkında mutlaka bilgin vardır Kore'de olduğun için bilgilendiirir misin?

Çok teşekkürler!

kızlar missha 23 soluk gösteriyor diyenler olmuş bu doğrumu. ben sarı alt tonlu olmasını istiyorum bu nasıl kullananlar acil cevap yazabilirlermi sipariş vercem .27 nosunu kullananlardan da yorum beklıyorum 27 mi 23 mü sarı alt tonlu?

missha bende alerji yaptı sanırım kırmızılaşıyordu cildim yazın, üstelik o kadar spfi olmasına rağmen.
missha ile uğraşana kadar pure beauty bb kremlerini deneyebilirsin, garnierin yeni çıkarn karma yağlı ciltler için olan bb kremi de bayaa kapatıcı bir şey. missha öyle aşırı kapatıcı falan değil yani muhteşem bi şey değil, muadilleri var

kızlar missha 23 soluk gösteriyor diyenler olmuş bu doğrumu. ben sarı alt tonlu olmasını istiyorum bu nasıl kullananlar acil cevap yazabilirlermi sipariş vercem .27 nosunu kullananlardan da yorum beklıyorum 27 mi 23 mü sarı alt tonlu?

canım misshalar gri gibi biraz, asyalılar malum :) ben 21 no kullandım grimsiydi küllü bi renk

canım misshalar gri gibi biraz, asyalılar malum :) ben 21 no kullandım grimsiydi küllü bi renk
bende araştırıyorum şu aralar videolara falan bakıyorum missha baya öneriliyor ama dediğin gibi tonları biraz grimsiymiş. 23 den bi çok kişi memnun fakat ben daha cok sarı alt tonulu olanları begenıyorum oda 27 numara honey beige . kararsız kaldım tester şansım olsa keşke yada magazalarda satılıyor olsa bu kadar sıkıntı çekmezdik:KK31:

bende araştırıyorum şu aralar videolara falan bakıyorum missha baya öneriliyor ama dediğin gibi tonları biraz grimsiymiş. 23 den bi çok kişi memnun fakat ben daha cok sarı alt tonulu olanları begenıyorum oda 27 numara honey beige . kararsız kaldım tester şansım olsa keşke yada magazalarda satılıyor olsa bu kadar sıkıntı çekmezdik:KK31:

beyaz tenliysen 21 iyi ama biraz buğdaysan 23 olur bence zaten cilde oturuyor renk..
ama illa missha için uğraşmana da gerek yok bence onun gibi bir sürü ürün vardır çok abartılıyor missha...

Ben neredeyse tüm BB cream'leri denedim diyebilirim.
İçlerinden Missha ve Dior'un ürünleri güzel.Yani bana bunlar daha iyi uydu.
Ayrıca evde olduğum günlerde La roche posay'in BB creamini kullanıyorum.
Hem cildime bakım yapıyor hem daha sağlıklı gösteriyor.Onuda öneririm :KK66:

kızlar tiara bb krem kullanan varmı çok güzel diye bi laf dönüyo ama googleda araştırınca sadece bir kişinin yorumu çıkıyor oda satış yapılan bir siteyi tavsiye ediyor reklam olabilir oyüzden kullanan ve memnun kalan varsa yazabilirmi lütfen

Ben beyaz tenliyim 13 numarasını kullanıyorum. Gri alt tonlu olduğu için kül gibi duruyor memnun değilim. Kapatıcılığı çok iyi ama ölü gibi duruyorum :/ Çekmecenin en dibine gitti bile.

21 numara kullanıyorum. Normalde yüzüm kırmızı boynum beyaz. Missha perfect cover bb krem'i sadece yüzüme uyguluyorum. Yüzüm ve boynum arasında renk farkı kalmıyor. Biraz katı yapısı var la roche posay gibi akışkan değil ve bence kuru ciltler altına sağlam nemlendirici sürmeli. Ben kuru cilde sahibim. İlk sürdüğümde altına nemlendirici sürmedim yer yer kuruma meydana geldi. Nemlendirici sürünce altına daha iyi sonuç aldım. Tavsiye ederim.

Kızlar bu kremi alanlar yardımcı olabilir mi acaba nerden alabiliyoruz?

Ben beyaz tenliyim kılcal damarlarım çok görünüyo ve hassas bir cildim olduğu için çok kızarıyorum onu kapatmak için istiyorum hangi numara uygun olur benim için. :44:

Merhabalar,

Missha nın perfect cover ı ve signature real complete arasındaki farkı bilen varmı.:26:

Kızlar Facebook'ta biri satıyor bu ürünü orjinal mi acaba bilginiz var mı?

Ve Amazon.com'dan alan var mı ?

çok memnunum kızlar,daimi kullanıcısı olucam artık bunun :) beyaz tenliyim çok açık bi tenim var.21 numarasını kullanıyorumürünü bulamayanlar için ben lila kutudan aldım ve 2 günde getirdiler :)

Merhabalar,

Missha nın perfect cover ı ve signature real complete arasındaki farkı bilen varmı.:26:[/QUOTE]

Ben ikisini de kullanıyorum canım,signature kırışıklıkları doldurduğu için daha yi ve daha açık tenlilere yönelik..
istersen sitemden fotograflarını görebilirsin
karşılaştırmalı olarak yaptım resmen amme hizmeti yani :)
makeupstyler yazıp google da aratabilirsiniz

Missha yı ben çok seviyorum,ilk kez lilakutudan çıkmıştı öyle tanışmıştım...

Son düzenleme:
kızlar bende dün sipariş verdim bugün elime ulaştı 13 numara bendeki ben çok begendım çok doğal duruyo yuzume hıcbısı surmemısım gıbı

X