Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Missha bb cream kullananlar memnun mu?

alan bırılerı yazabılırmı orjınalmı bu aldıgınız mıssha lar kaca alıyorsunuz memnunmusunuz nasıl alıcaz.....

kızlar lılakutudan baktım mıssha ya 95 tl mıs cokkk pahalı yaaa...

alan bırılerı yazabılırmı orjınalmı bu aldıgınız mıssha lar kaca alıyorsunuz memnunmusunuz nasıl alıcaz.....

missha' nın kendi sitesinden sipariş ettim 1 gün sonra elime ulaştı oldukça memnunum. ben denemek amaçlı perfect cover bb kreminin 20 ml aldım karma ciltler için. 30 lira ödedim. bunu bitirince büyük boyunu alıcam

missha' nın sitesinin linki de bu :

Missha Türkiye Online Satış

Son düzenleme:
Peki bu kremleri nereden temin ettn?

misshashop dan aldm bnde dun qeldi 59 lira ertesı qun qeldı hemen ...ewt cooooook quzel bi ürün qunes koruyucu krem almayı dusunuodum denk qeldm ii ki denk qelmişim bıkmıstım cunku sureklı fondotenım erıodu parlıodu cıldıme zarar werıodu sıvılce cıkıodu cıldım yaqlı olduqu ıcın mıssha sıvılcelere de ıyı qelıomus bunu daha bılemıorm cnku daha yenı kulanmaya basladm ama en cok parlamaması we yaqlandırmaması hosuma qıttı ... tek beqenmedıqım yanı rengi biraz qrimsi qibi surunce dha qrı ama sonra bıraz duzelıo renk konusunu da halletseler kusursz olcak bı urun ... 23 numara bnmkı bu arada koyu kumralım esmere yakın 27 numara mı alsam dıodum ama ole bı hata yapmayın sakın esmersenz bıle 23 alın.. cnku 27 baya turuncu qıbı hos deıl bnce...

Kızlar bu kremi alanlar yardımcı olabilir mi acaba nerden alabiliyoruz?

Ben beyaz tenliyim kılcal damarlarım çok görünüyo ve hassas bir cildim olduğu için çok kızarıyorum onu kapatmak için istiyorum hangi numara uygun olur benim için. :44:

cnm bn misshashoptan aldm cok quwenılır bence hem kapıda odeme seceneqı war hem ertesı qun qelıo hemen .. ben 23 aldım koyu kumralım bana normal oldu sana koyu kacar beyazsan 21 al cnm cok coooooooooookk beyazsan 13 iidr..

Ben de misshayı sitesinden 59 tl aldım 23 numarasını buğdaydan bir ton koyu esmerim tam oldu cildime. Çok memnunum herşey tek kremde hem güneş koruyucu hem nemlendirici hem düzgünleştirici etkisi var.. Kesinlikle almayı düşünen arkadaşlar başka markalara bile bakmasın çok güzel bir ürün.

ben ebay den aldım kızlar hiçbir sorun olmadan ulaştı yaklaşık 1 hafta içinde.
misshashop tan kazıklanmayın bence kredi kartınız varsa ebayden yarı fiyatına alın :KK76:

En memnun kaldığım bb creamlerden birtanesi. 23 numara kullandım. Ayrıca bildiğim kadarıyla hem beyazlatıyor cildi hemde ince kırışıklıklara iyi geliyor.. Yağlı ciltler için özellikle çok ideal

nerden biliyorsun içerdikleri yazmıyor

missha-perfect-cover-bb-cream-spf-42-ingredients-271x300.jpg

En memnun kaldığım bb creamlerden birtanesi. 23 numara kullandım. Ayrıca bildiğim kadarıyla hem beyazlatıyor cildi hemde ince kırışıklıklara iyi geliyor.. Yağlı ciltler için özellikle çok ideal

haklısın tatlım, benim de bb cream kullanmadan önce cildim buluttan nem kapar ara ara sivilcelenirdi, valla istediği kadar paraben içersin o kadar çeşit kozmetik ürünü denememe rağmen seba med yüz temizleme jeli, seba med çok faktörlü güneş kremi ve bb cream den o kadar memnun kaldım ki, sonunda cildim kullandıklarıma tepki göstermemeye başladı günlük kullanımımda bunlardan vazgeçmem, paraben tamam çok zararlı bir madde ama forumda başlka bir başlıkta denildiği gibi en kaliteli bilinen bütün kozmetik markaları başka problem çıkartıp diğer ürünleri de alınsın diye o kadar çok toksik madde kullanıyorlar ki, paraben bile masum kaldı, misha kullanmıyorum ama belki benim kullandığım marka bb cream imde de paraben vardır ama dedim ya onun sayesinde cildim stabil duruma geçip birkaç yıldır artık alerji bile olmamaya başladı

Son düzenleme:
kızlar bu missha bb kremin çok çesidi var.
mesela Missha Perfect Cover BB krem gençler için uygun mu? yoksa orta yaş falan mı olmak gerekiyor? sitesinde cilt yaşlanmasını önler falan demiş de merak ettim.

Bugün kozmetikte çalışan bir arkadaşa bb krem kullandığımı söyledim. O da yağlı içeriği olduğu için gözenekler üzerinde olumsuz etki ettiğini söyledi. Eee fondoten daha zararlı bence.

kızlar bu missha bb kremin çok çesidi var.
mesela Missha Perfect Cover BB krem gençler için uygun mu? yoksa orta yaş falan mı olmak gerekiyor? sitesinde cilt yaşlanmasını önler falan demiş de merak ettim.

perfect cover olanı herkes kullanabilir, yaşlılar için olanın ambalajı mor grade..

ben ebay den aldım kızlar hiçbir sorun olmadan ulaştı yaklaşık 1 hafta içinde.
misshashop tan kazıklanmayın bence kredi kartınız varsa ebayden yarı fiyatına alın :KK76:

Merhabalar uzun zamandır missha bbcream almak istiyorum ebayde çok fazla kişi satıyor ama güvenemedim sahte çıkabilir diye madem siz de yakın zamanda satın aldınız satıcının adını hatta mümkünse kolay ulaşım için linkini yollayabilir misiniz? Hala satıcı adıyla arama yapmayı başaramıyorum :KK43: umarım kısa sürede cevap yazarsınız biran önce almak istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim, iyi akşamlar.:KK49:

kızlar ben de bb krem almak istiyorum ebay'deki kozmetik yasagı kalkmış demekki alanlar oluyor, daha önce ebayden alışveriş yapmadım hiç orada da sahte ürün oluyor mu? alanlar hangi satıcıdan aldıklarını yazarlarsa çok sevinirim.

renk konusunda araştırdım biraz ama tam 'işte bu' dediğim bi renge rastlayamadım ya çok beyaz ya çok sarı ya da çok koyular. aşağıya sırasıyla 13- 21 - 23 numaraların uygulama videolarını ekliyorum size de fikir olur belki

Review: Missha Perfect Cover BB Cream - YouTube

Revue + Application de la BB Cream de Missha n°21 - YouTube

Missha M Perfect Cover BB Cream Uygulaması - YouTube

bu arada söylemeden edemiycem izlediğim videolar içinde renk olarak en kötüsü 23 numara bence. sapsarı hastalıklı gibi oldu kızın yüzü

X