Vücut Kremleri Mkemmel koltuk alt iin

Vücut kremleri, losyonlar
ben koltukaltı tüylerim için lazere gidiyorum kızlar, güzellik uzmanı her seanstan sonra Bepanthen Plus krem sürmemi söylemişti 3 gün. Rengini düzenler ve hassasiyetini alır demişti, doğrudur. Artık her gece yatmadan sürerim ben de :))))))))

Bepanthen krem, (Plus olmayan) yüz için uygundur ve kışın ben onu kullanırım, yağlı ve sivilceli ciltlere de uygundur, tüylenme yapmaz, 2 seneden fazladır kullanırım tecrübeyle sabittir.

kızlar bu kremi göğüs uölarınızada kullanın farkı göreceksiniz renk tonunu düzenlüo meme uçlarındaki çatlakları prüzlülükleri geçiriyo.. ben nerem tahriş olsa veya olmaya yüz tutsa sürüorum ve çok ii bi krem yüzümede sürmüştüm ama yüz olunca güvenemedim pek yağlanma yapar mı die maden plus olmayanı yüze uygun onuda gece kremi olarak kullanırım bende plus olanınıda alıp vücuduma uygularım koltuk altımada uygulicam zaten hatta eski yanık izleri üzerinde bile azda olsa etki edio ben denedim yanık izimde ve rengini açtı biraz ayakkabı vurduğundada kullanın çabuk iileşir ve daha az iz kalır

ayy bende yazın ablam yurt dısından aldıgı kremi bepanthene bebegine sürüodu bende sizden duyyunca aldm ve yeni basladm yalnız krem cok koyu ve ten sanki emmio kremi acayip bise bakalım nolcak

ya arkadaslar ben bugün eczaneye gittim bepanthen plus almak icin ama kadin bana plusun olmadigini söyledi onun icin bepanthen verdi mavi renkli olani ama plus filan degil, yaralarda filan kullaniliyor
sizce bu koltuk altinda kullanabilirmiyim???
yada yüzümdeki yaralar icin??
cevaplarinizi bekliyorum

ya arkadaslar ben bugün eczaneye gittim bepanthen plus almak icin ama kadin bana plusun olmadigini söyledi onun icin bepanthen verdi mavi renkli olani ama plus filan degil, yaralarda filan kullaniliyor
sizce bu koltuk altinda kullanabilirmiyim???
yada yüzümdeki yaralar icin??
cevaplarinizi bekliyorum

canım plus olmayan mavi olanda etkili..ben de ikisi de var..zaten plusı yanıklarda falan kullanmaya başladım...mavi olan daha kolay emildiği için onu koltukaltımda kullanıyorum ya da yüzümde...

benimde cildim yağlı acaba bepanthen ii gelir mi yaa...
bir de bu tüylenme efsanesinin arka perdesini merak ettim doğrusu
eğer öyle ise yapmayacağım çünkü....

bizim evin olmazsa olmazıdır bepanthene
kışın dudaklarım catlar benım ozellikle onun için kullanırım
bu kıllanma hikayesi soylenmeyen bir krem kaldımı merak ediyorumkaydirigubbakcemile

yok ben arkadaşlar söyledi diye merak ettim böyle bir şey yaşamadım şimdiye kadar sorayım dedim sizlere

ya arkadaşlar peki bu beyazlatan kremi her gece kullandığımızda koltuk altının hep tüysüz mü olması gerekiyor. :kedi:

ben de iğneli epilasyon yaptırıyorum bacaklarıma ve epilasyondan sonra oluşan kabukların çabuk iyileşmesi için epilasyon yapan bayan da bana bepanthen merhem önerdi
tüyleri besler mi diyor sordum doğal olarak
tüylerle alakası olmadıgını cildi onarıcı bi merhem oldugunu söyledi

ben de kullanıyorum ama evet sanki cilt emmiyor bu merhemi böyle yağlı yağlı kalıyor gibi geldi bana da
belki benim yaralar oldugu içindir

plus ile normalin arasindaki fark ne ? plus normalinden daha mi yüksek oranda dexpanthenol iceriyor?

Canım eczaneye gidince hemen alıp denicem de krem değil mi merhem değil değil mi?j Ay teşekkür ederim paylaşım için walla pıt pıt koyu renk gibi kolaltlarım canım bi de şey dicem tüğleri falan beslemiyo di mi ?j Ay çok sordum pardon:KK43:a.s.

krem olan bir normal var bir de plus..normal olanı kullanın isterseniz, ötekinde cilt emmekte sorun yaşıyormuş bazı arkadaşlarda..ben ikisini de kullandım sonuç aynı..tüylenme olayına yorum yok..diğer yanıtlara göz atın..tüylenme yapsaydı, epilasyondan sonra bol bol sürmezdi bana uzman diye düşünüyorum..

X