Vücut Kremleri Mkemmel koltuk alt iin

Vücut kremleri, losyonlar
FıNALE koltuk altı ve bikini bölgesi beyazlaştırıcı krem varmış bir de...o krem amaca daha uygun görünüyor.

bepanthen plus ta ağız boşluğu ve vajina gibi hassas dokularla temas ettirmeyin diyor.ve asıl kullanım alanları;

-yaralar, yanıklar, sıyrıklar
-emziren annelerin meme bakımı çatlaklarında
-deri lezyonlarında...

yine de işe yarayabilir renk konusunda denemek gerek.

Bende Almayi düsünüyorum hem plus hem normal olanini koltkaltimda kullanicam..
Cildim kuru benim yüzümede kullanabilirmiyim??
bide dudak cevremde alt dudagimin kenarlarinda renk koyulasmasivar cizgi olarak leke gibi onuda acarmi acaba??

kızlar yorumlarınızı okudum bugün hemen ben de alıcam koltuk altım benim de ağdadan koyulaştı inşallah sonuç alabilirim yeni kullanan arkadaşlar nasıl durumlar varmı değişiklik ???

kızlar ben forum da baya bi arastırma yaptım.......inanın bana bu kremi okadar cok kullanan arki aklınıza gelebilecek herseyde...saclarına dahi sürüyorlar............bence mucize krem bu olsa gerek...........okuduklarımın hepsi olumlu sonuclardan bahsetmiş....bence her evde bulunmalı.....aklınızda bulunsun diye söylemek istedim...kolay gelsin bacılar........opuyorumnanaktan

ben koltuk altımın rengini açmak için ağda yapmadan önce pudralıyorum mutlaka.onun faydasını gördm bir de limon çok etkili.

bepanteni en iyi anneler bilir herhalde bayanlar çünkü bu aslında yara ve pişik kremidir
bebeklere önerilir özellikle pişik için büyüdükçede yara izleri için yaranın izinin kalmasını önler
buradaki yorumları duyunca oldukça şaşırdım 2 yıldır elimin altındaki hazinenin farkında değimişim yane ben :roflol::roflol:

aldım bepanthene plus , aksam koltuk aldımı aldıktan sonra uygulayacagım aksamdan aksama yatarken mı surmelıyım ve nasıl uygulanması gerek

bepanthene ve hametan, ozellikle hametan cilt konusunda gercekten her derde deva. :eek: epilasyon sonrasi kabarma, sivilcelenme icin hametani oneririm, bir gecede etkisini gosteriyor, bepanthene kullanmadim uzun suredir ama o da asagi yukari aynidir saniyorum

anaaam ben bunu niye daha önce görmedim. alayım da süreyim bari her bi yanıma bunu da deneyelim bakalım kobay olduk iyicene. diz dirsek koltuk altıbayanssulusmile bir de 20küsur senedir külot giymekten o bacak başlangıçları kararır ya oraya kullanan var mı? bi de bu sıcaklarda zaten terleyip duruyoruz emiyor mu vücut?

bende azıcık bepanthen varmış. ama plus yazmıyo üstünde.sadece merhem yazıyo. tüpün kıçı turkuaz mavi. bu sizin dediğiniz mavi mi?

evdeki bepantheni dizime koltuk altıma falan sürdüm geçen gece, sabaha kadar emmemiş bile öyle vıcık vıcık olunca daha beter terledim. yaz günü bu sürülür mü yaaakannehir

kızlar ne güzel bir haber bu evde bephantene var denicem hemen ama aklım karıştı

bephantene plus mı bephanten merhem mi?

FıNALE koltuk altı ve bikini bölgesi beyazlaştırıcı krem varmış bir de...o krem amaca daha uygun görünüyor.

bepanthen plus ta ağız boşluğu ve vajina gibi hassas dokularla temas ettirmeyin diyor.ve asıl kullanım alanları;

-yaralar, yanıklar, sıyrıklar
-emziren annelerin meme bakımı çatlaklarında
-deri lezyonlarında...

yine de işe yarayabilir renk konusunda denemek gerek.

plus öyle ama krem'inin vajina dahil hassas yerlerde kullanılmasında hiçbi sakınca yok cnm ben kullanmıştım iğneli epilasyon yaptırdığım zamanlar..

X