Vücut Kremleri Mkemmel koltuk alt iin

Vücut kremleri, losyonlar
renk koyulugu ve pütürlügüne tek ve garanti çözüm kesinlikle lazer kıslar..benim tüyleirm çok kalındııı koltuk altım siyah gibiydi çok utanıyorudm vala.lazere gidiyorummmm şuanda bitti saylır bi kaç seasn sonra tam biter ne pütürlük var nede koyuluk süperrr düzgünnn..bi insanın kol altı koyu ve pütürlüyse kıl köklerinin çoklugu ve kalınlıgından dolayı oluyor malesef..diger krem gibi yollar işe yarar belki ama lazer kadar etkili olmuyor herşeyi denemiş bir olark diyorum:)

renk koyulugu ve pütürlügüne tek ve garanti çözüm kesinlikle lazer kıslar..benim tüyleirm çok kalındııı koltuk altım siyah gibiydi çok utanıyorudm vala.lazere gidiyorummmm şuanda bitti saylır bi kaç seasn sonra tam biter ne pütürlük var nede koyuluk süperrr düzgünnn..bi insanın kol altı koyu ve pütürlüyse kıl köklerinin çoklugu ve kalınlıgından dolayı oluyor malesef..diger krem gibi yollar işe yarar belki ama lazer kadar etkili olmuyor herşeyi denemiş bir olark diyorum:)

kesinliklevereliniortak bende de aynı sorun vardı koltukaltım hem beyazladı hemde batık gıbı bıseyler vardı gectı.tek cozum bu.benım 4 seansta bıttı hem cok fazla vardı ve gucluydu

bugün gidip aldım, 5 tl verdim... bu arada kızlar proskeptüsünde vajina bölegesinde kullanmayın diyo haberiniz olsun, bazı arkadaşlar kullanıcam genitalde demişti o yüzden sölüyorumyerimseniben

Valla eldivenle ala ala aşağıy da koltuk altını da biraz beyazlaştırdım ama yine de renk koyu.

Madem renk açıyor benim dizlerimde sir ağdada aynı yeri iki üç kez almamdan dolayı kararma oldu bu dediğiniz krem benim kararık dizlerimin rengini açar mı. Bir senedir kısa etek giyemiyorum :KK43:(

Birde zamanında jilet kesik izlerini de açar mı. Çok sordum ama mühim meseleler :KK70:

Kestane kebab acele cevap...

kızlar bende vajinamı makineyle almıştım ve tariş yapıyo bileniniz vardır duştan sonra bepanten sürdüm o gün daha geçirdi önceleri sürmüyodum 2 yada 3 gün o acıyı çekiyodum şimdi artık çekmiyorum süper bişey bu bepanten ayrıca bacaklarımada sürüyorum çok güzel nemlendiriyo sabah kalkıyorum hala bacaklarımda parlama oluyo hafiften iyi gerçekten bende yüze iyi geldiğini duymustum bir iki sivilce izim vardı evet izleri hafifletiyo sürakli kullanınca yokta ediyodur ama neden anlamadım benim cildimi kuruttu sanki normalde hafif yağlıdır ama yine de sürüyorum sabahlarıda yüzümü yıkayınca arko nem sürüyorum kutuda olanlarından geciriyo kuruluğu kızlar peki aranızda çatlakları için kullanan varmı nasıl çatlaklara iyi geliyomu?

bugün gidip aldım, 5 tl verdim... bu arada kızlar proskeptüsünde vajina bölegesinde kullanmayın diyo haberiniz olsun, bazı arkadaşlar kullanıcam genitalde demişti o yüzden sölüyorumyerimseniben

bepanthen plus krem'in prospektusunde öle yazıyor. ama bepanthen krem'inkinde yazmıyor ve genitalde kullanmanın sakıncası yok. yerimseniben

bepanthene ve hametan, ozellikle hametan cilt konusunda gercekten her derde deva. :eek: epilasyon sonrasi kabarma, sivilcelenme icin hametani oneririm, bir gecede etkisini gosteriyor, bepanthene kullanmadim uzun suredir ama o da asagi yukari aynidir saniyorum

cnm hametan demişsin işe yarıyo mu merak ettim pütür pütür oluyo aldıktan snra cıldım.ozellıkle bıkını bolgesınde işe yarıyo mu??

Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum, doktorum bana avene cleanence k kremini verdi. Yalnız yüz soyucu özelliği varmış,zaten lekeler için. Bununla birlikte nemlendirici özellik bir şey kullanmak istiyorum. Zaten kremi akşam kullan sabahta güneş kremi falan sür dedi. Güneş kremi yerine, bepanten krem yada bepanten plus kullansam? ne gibi etkileri var acaba söylermisiniz?

Bence koltuk altını beyazlatmak istiyorsak şöyle bir yöntem denemeliyiz. Bebeklerin popo kısmına pişik kremi sürüyorlar kızarıklığı alsın diye. Ee bir doktor da pişik kremini yüze sürmeyi önermişti cildi beyazlatıyor ve diğer yararları da var diye. Şimdi Bepanthen'e yüz kremi koltuk altına sürüldüğüne göre pişik kremi de sürülebilir. Yani bence öyle, denemedim bilmiyorum ama denemekte yarar var diye düşünüyorum.

X