Modoko nedir

İnkar eder kesin pislik.Çocugunuza dinleme cihazi yada görüntülü kamera vb. bişey taksanızda, işi saglama alıp o 'modokoko' yu o pisliğin munasip bi tarafına s..ksanız:KK9:
Allah'ın pisliği:sinirli:

ayrıca sizler çocuklarınızın hiç böyle kavramlarla ,kötü sözlerle ,sapıkça şeylerle alakası yok sanıyorsunuz ya,bırakın ortaokulu ilkokuldaki öğrencilerimden neler duyuyorum,kendi aralarında konuşurken hiç sınırları yok ve çocuklarınız her şeyi biliyor!!ayrıca o yaşta yetişkin bir öğretmen o kelimeyi -mokoko-kullanmaz

Kesinlikle şikayet etmelisin arkadasların dediği gibi sınıftan bi kac cocukla daha konusup iyice emin olduktan sonra..
Normal olmadıgı kesin pislik herif Allah korusun boylelerinden

Merhaba hanımlar.kafama takılan ve gerçekten fikir almaya ihtiyacım olan bir konu var.
Konu şu,benim 5. sınıfa giden bir oğlum var, Türkçe öğretmeni bugün sınıfa ." Çocuklar mokoko nedir biliyormusunuz diye bir soru sormuş, çocuklar bilmediklerini söyleyince şöyle bir hikaye anlatmış (öğretmeni erkek bu arada) "iki arkadaş ormanda kayıp oluyor ve bunları yerliler yakalıyor ve soruyorlar ölmek mi isterseniz yoksa mokoko mı?Biri ölmek istiyor ve hemen öldürülüyor.digeri mokoko diyor ve tecavüz edilip öldürülüyor"ben bunu duyunca çok rahatsız oldum ve müdüre anlatmayı düşünüyorum (son zamanlarda ki sapıklıklar hepimizin malumu)siz ne dersiniz şikayet etmeliyim yoksa abartmis mı olurum. Herkese cevap vermeye bilirim ama hepinizin fikirlerinizi merak ediyorum.ha bu arada sakın ailelerinize anlatmayı demiş öğretmeni.
Sok oldum.Bu cok igrenc bir hikaye bunun degisik versiyonlari da varmis soyle bi baktim internete.Bence sikayet etmelisiniz bu hikayenin anlatilma amaci neymis diye bi sorsunlar bakalım öğretmene.Bir erkek ogretmen olarak daha dikkatli olmasi gerekirken boyle birsey anlatmak cok ilginc

Oha şikayet edin hemen. Mokoko benim bildiğim argoda "seks yapmak" demek zaten. Ailelere anlatmayın falan pedofili midir nedir, kimler öğretmen yapılıyor ya? Delirmemek elde değil. Ha şöyle bir şey de olabilir, çevresinden duymuştur bilememiştir anlamını, siz söyleyin diye "Öğretmen anlattı" demiş de olabilir. Diğer velilerle bir konuşun bakalım böyle bir hikaye anlatmış mı cidden çocuklara?

Öğretmen ojadar küçük çocuklara böyle bişeyi niçin anlatır ki ne günlerdeyiz yarabbim bende öğretmenim ama elle tutulur bişe bulamadım uyatı filan mı diyeceğim ama neresinden tutup diyeyim :KK12:

Bence diğer velilerle konuşun, oğlunuzla da başka hikayeler anlatmış mı şeklinde ürkütmeden konuşun, bu bir seferlik birşeymi yoksa devamlı böyle şeyler mi oluyor, diğer velilerden de bu tarz şeyler duyarsanız hep beraber gidin müdürle konuşun. Belki tek başınıza olursanız sizi sindirebilirler, ama diğer veliler de olursa daha güçlü durabilirsiniz. Çocuklar küçük, öğretmen öğrenci ilişkisinde ben böyle bir espri görmedim, üniversitede dahi olsam işkillenirim ki çocuklar ne anlayacak neden anlatılır bu hikaye anlam veremedim. Sapık değilse bile çok normal bir psikolojisi yok bence.

Bu arada çocuğa sordum size sarılma veya öpme gibi şeyler oluyor mu diye hayır yok dedi.ben idareyle konuscam gerekli araştırmaları onlar yapsın.

Çoçuğunuzun söylediği doğru da olabilir yanlışta benimde yakınımda öğretmen arkadaşlar çok öğrenci her zaman doğruyu söylemiyor bi yerde okuyup öğretmen anlatmış gibi de anlatabilir

Sikayetten once biraz sorusturun diger velilerden veya diger cocuklardan bazen cocuklar kendi aralarinda dinledikleri duyduklarini arkadaslarini koruma icgudusuyle bir yetiskinide dahil ederek lanse edebiliyorlar
Emin oldultan sonra sikayet edin sonra isin icinden muzur bir arkadasi cikar siz zorda kalirsiniz
Ogretmen zit duserse hem cocugunuza hem size zor olur

Merhaba hanımlar.kafama takılan ve gerçekten fikir almaya ihtiyacım olan bir konu var.
Konu şu,benim 5. sınıfa giden bir oğlum var, Türkçe öğretmeni bugün sınıfa ." Çocuklar mokoko nedir biliyormusunuz diye bir soru sormuş, çocuklar bilmediklerini söyleyince şöyle bir hikaye anlatmış (öğretmeni erkek bu arada) "iki arkadaş ormanda kayıp oluyor ve bunları yerliler yakalıyor ve soruyorlar ölmek mi isterseniz yoksa mokoko mı?Biri ölmek istiyor ve hemen öldürülüyor.digeri mokoko diyor ve tecavüz edilip öldürülüyor"ben bunu duyunca çok rahatsız oldum ve müdüre anlatmayı düşünüyorum (son zamanlarda ki sapıklıklar hepimizin malumu)siz ne dersiniz şikayet etmeliyim yoksa abartmis mı olurum. Herkese cevap vermeye bilirim ama hepinizin fikirlerinizi merak ediyorum.ha bu arada sakın ailelerinize anlatmayı demiş öğretmeni.
şikayetr edin tabii..
o mokoko baya ünlü bir fıkramsı şeydir. ama hoş degildir yani aslı da onun anlattıgı degildir. bayaa terbiyesiz bir fıkradır.

Diğer arkadaşlarına da bi sorun velilerle konuşun daha sonra öğretmenle

X