Saç Rengi ve Saç Boyama Mor şampuan hangi renklerde kullanılır ben kullanabilir miyim

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar saçlarım bu renk, ama resimdekinden daha dore turuncu ve bu güneş ışığındaki renk, karanlıkta daha koyu. Ben mor şampuan kullansam bu renk düzelir mi? Dibim biraz geldi ama ben bikaç ay boyamak istemiyorum uzasın ombre yaptırmayı düşünüyorum yaza doğru. Yada aynı renge devam ederim. Şuan ki turunculuğu aralardaki hafif kızıllığı kırmak daha doğal olması için mor şampuan iyi olur mu ?

Eklentiler

• Screenshot_20220105-130901_Gallery.jpg
    Screenshot_20220105-130901_Gallery.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 304
Benim kizilim bu renge dogru acilmisti. Denedim ama bir faydasini gormedim. Mor renkli boya deneseniz nasil olur? Sac kremi ile seyreltip 10 15 dk tutsaniz? Direkt mor cikma ihtimali nedir bilemiyorum tabi.

Benim kizilim bu renge dogru acilmisti. Denedim ama bir faydasini gormedim. Mor renkli boya deneseniz nasil olur? Sac kremi ile seyreltip 10 15 dk tutsaniz? Direkt mor cikma ihtimali nedir bilemiyorum tabi.
Çok teşekkürler birde onu araştırayım. Mor şampuan sarı saçlara uygunmuş sanırım anladığım kadarıyla

Çok teşekkürler birde onu araştırayım. Mor şampuan sarı saçlara uygunmuş sanırım anladığım kadarıyla
Evet sarilara uygun. Ben dr ilk sizin gibi düşündüm. Harika olacak diye hevesle duşa koştum. Ama degisen hicbir sey olmadi.🥲 olur da mor boya yaparsanız saçınızı eğerek yıkanın. Butun vücudunuz morarır. Banyo da batabilir. Ama lekeler yikaninca çıkıyor. Koyu renk havlu kullanirsiniz. Yastik da koyu olursa bir sure sonra renk oturuyor.

Genelde açıcı sürülmüş sarı ve tonlarındaki saçlara etki ediyor.
Sizin saça etki etmez

X