Moralim çok kötü nolur bi bakın

AcemiAnnebebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
39
8
28
Kizlar 35 haftalik hamileyim 3 hafta geriden geliyor karın çevresi 2200 gr kilosu bu ke demek acaba nolur bakin 3 gündur ruh gibiyim bu bi engelmi

Ben özelegttin peritonolojiye sevketti riskli gebelik diye amadevletteki doktorum kontrol etcem surekli dedi bilmiyorum ins dedginiz gibidir ama pdikolojikmen kotuyum
Bazı bebeklerin gelişimi geriden gelir bazıları ileriden gider benim kuzenimin bebegide 2hafta ileriden gidiyordu olabilir sonuçta sağlıklı gebelik nasip etsin Rabbım

Benim bebeğimede baştan beri hep "küçük bi bebek" dediler.. En son doktorum 2 hafta geriden geliyor dedi.. 2 haftada bir kontrole gittim, önemli olan devamlı kilo alıyor olması, kilo alması durursa erken doğum olabilir dediler ki şimdiki zamanda erken doğan bebekler için imkanlar çok ilerledi dediler.. Organlarında falan bi şey olsaydı doktorlar söylerdi zaten, içinizi ferah tutun..

Benim haftayla uyumlu iken 2440 idi 35 haftalıkken yani geride olmasına rağmen çok fark yok demek istedim,üzmeyin kendinizi bazı bebekler daha minyon oluyor

Benim bebeğimede baştan beri hep "küçük bi bebek" dediler.. En son doktorum 2 hafta geriden geliyor dedi.. 2 haftada bir kontrole gittim, önemli olan devamlı kilo alıyor olması, kilo alması durursa erken doğum olabilir dediler ki şimdiki zamanda erken doğan bebekler için imkanlar çok ilerledi dediler.. Organlarında falan bi şey olsaydı doktorlar söylerdi zaten, içinizi ferah tutun..
Öylemi insallah Allah razolsun canm icimi ferahlattin ins kilo aliyordur gtcem tekrar nisanin 4dunde

Benim haftayla uyumlu iken 2440 idi 35 haftalıkken yani geride olmasına rağmen çok fark yok demek istedim,üzmeyin kendinizi bazı bebekler daha minyon oluyor
Öylemi bbenimkide 34
2200 dü kiloda sorunnyok karin cevresi geri kalmis dedi bu korkuttu beni tesekurederim cevabiniz icin guzel yorumlar aldikca icim rahatliyor

Öylemi insallah Allah razolsun canm icimi ferahlattin ins kilo aliyordur gtcem tekrar nisanin 4dunde
Zor ama sakin olun, bebeginiz hissediyor stresi.. Banada ilk dediklerinde aglamaktan helak olmustum :) ama sonra iendimi toparlayip Allaha sigindim, ne gelirse basim gözüm üstüne dedim.. Hem bebeginizin kilosu güzel, telas etmeyin

Öylemi bbenimkide 34
2200 dü kiloda sorunnyok karin cevresi geri kalmis dedi bu korkuttu beni tesekurederim cevabiniz icin guzel yorumlar aldikca icim rahatliyor
33 haftadayım geçen hafta banada karın çevresi geride denıldı. Bende korktum sizin gibi. Ama öğrendim ki stres yapmamalıyız buna çünkü baska sorun olmayınca sadece zayıf bır bebek olacak kilo alıyor beslenıyorsa sorun yok. Her hafta kontrol edecegım dedı dr bugün gıttım kilo almıs 2 kilo olmus bebeğim 1800du gecen hafta karın cevresı yıne haftasıyla uyumlu değil ama kilo aldıgı için sorun etmedı. Her hafta kilosu kontrol edılecek nst bakılacak. Gerıleme çok olur devam ederse normal zamandan erken alıyorlarmıs sadece beslenemezse yani. Korkmayın. Baya ilerlemiş sizin bebeğiniz saglıkla gelir inşallah.

X