Erkek İnfertilitesi MORFOLOJİ YÜKSELTME 2022

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ben doktora sordum dna hasarı baktıralım mı diye
Kendisi bana ben size hasar varmış gibi takviyeler veriyorum baktırmaya gerek yok dedi
Yani işte koskoca doktor diye bişeyde diyemiyorsun insan bu sefer sağdan soldan okumuş gelmiş der diye kötü hissediyor kendini
Verdiği vitaminleri çok araştırdım gerçekler güçlü vitaminler
Bakalım inşallah faydası olur
Morfoloji çok zor düzeliyor
1yıla kadar hiç oynama olmayıp sonra düzelmeye başlayanları var ama çok bişey oynamıyor maximun bir iki sayı yani 1 se 3 e falan çıkıyor o kadar
Neler kullandiniz?

Evet doktorlara kalsa sorun yok çevremde çoğu kişi 5-6 ayda hamile kalınca bi sorun var diyip birçok yazı okudum.Tek engelin morfoloji olduğu kanısına vardım.Gittiğim her doktora sormuştum onlar morfolojiyi boş ver gidince ciddiye almamıştım.Bilseydim en başından takviye kullanmaya başlardım.2 kere aşılama oldum. 3.aşılamayı iki ay sonra düşünüyorum morfoloji inş o zamana kadar düzelir de. Onun öncesinde de DNA hasarı baktırmamız lazım sanırım. Siz baktırmış mıydınız ?
Hangi takviyeyi kullandirdiniz morfoloji icin

arkadaşlar ben şim eşime
maxigo eviap q10 ve imprly dan oluşan bi düzen yaptım
tabi iftar sonrası yarımşar saat ara ile içtiği için hepsi tok karnına iken olmuş oluyor
bir sıkıntı olurmu acaba
ramazan sonrasıda kısmetse oban çmkerten ekleyeceğim şuan çok kısa saatte çok fazla ilaç olmasın diye onu yapmıyorum
Kullanim sekli nasil yaptiniz hepsini birden mi 8cirdiniz

Merhaba arkadaşlar
geçmiş zamanlara ait böyle konular var fakat üyelerin aktiflikleri olmuyor yada hamile kalmış oluyorlar :)
Biz de 2022 olarak buraya neler yaptığımızı doktorlarımızın ne önerdiğini ve sonuçların değişip değişmediğini paylaşarak faydalansak
bitkisel vs. yaptığınız kürler ve kullandığınız vitaminlerde olumlu sonuç alan var yazarsa çok sevinirim
Ayrıca kendimiz için kullandıklarımızdan da bahsedebiliriz
Herkese en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip olsun inşallah
Merhaba uzun süre geçmiş konuyu açalı hatta sanırım şimdi hamilesiniz tebrik ederim. Morfoloji için acaba neler yaptınız ve gebelik doğal yolla mı oldu?

Merhaba arkadaşlar
geçmiş zamanlara ait böyle konular var fakat üyelerin aktiflikleri olmuyor yada hamile kalmış oluyorlar :)
Biz de 2022 olarak buraya neler yaptığımızı doktorlarımızın ne önerdiğini ve sonuçların değişip değişmediğini paylaşarak faydalansak
bitkisel vs. yaptığınız kürler ve kullandığınız vitaminlerde olumlu sonuç alan var yazarsa çok sevinirim
Eşin ameliyat oldu mu?

Merhaba uzun süre geçmiş konuyu açalı hatta sanırım şimdi hamilesiniz tebrik ederim. Morfoloji için acaba neler yaptınız ve gebelik doğal yolla mı oldu?
1 yılı aşkındır
İmprly e vitamini q10 ve çeşitli vitaminler kullandık
En sonda 45 gündür aktardan aldığımız bi macun karışımını kullanıyodu
Hangisi iyi geldi bilmiyorum Rabbim nasip etti çok şükür 🙏🏻
En son değerler neydi hiç haberimiz yok tahlil vermedik

Merhaba arkadaşlar
Bizde de benzer sorun vardı şuan hamileyim canim

X