morfolojisinde artış olan var mı?

EGT

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
56
3
41
Selam kızlar.Keçiboynuzu,Evicap ya da Çinko hapı kullanıp sigarayı bırakıp eşinin morfolojisinde artış sağlayan var mı?
Morfoloji artmaz deyenler veMorfoloji artar diyenler arasında hangisine inanacağı şaşırdım.
Acaba Morfolojiyi arttırmayı başaran var mı aranızda paylaşırsanız sevinirim.

ozlem80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
4.255
23
artar diye biliyorum bir ara cok okumustum ordan hatirladim. tabii yasayanlar cevaplar en iyisi ama tek basina cinko eksikligi bile buyuk etkenmis doktorum demisti.

nazz81

artık mutluyum
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.649
111
39
kızlar cevap verin lütfen bende çok merak ediyorum aramızda başarılı olan yokmu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1655 gün geçti.

ebrubu

STRESIN ANNESIYIM BEN
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
2.067
1
öncelikle geçmiş olur inşallah herkese...
morfoloji bizim de sorunumuz...çinko eksikliğine iyi gelen yiyecekler nelerdi

melony

kızım sağ salim gel
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
2.900
2
43
walla kızlar ben dünden beri şaşkınım eşimin morfoljisi bundan 4 ay önce yaptırdığımızda krugere göre %0 dı dün yaptırdık morfoloji who ya göre ama %80 çıktı şok tayım:1shok: nasıl olur diyorum mucize gibi ama neye güvenceğimi bilemiyorum bu arada eğer sağlıklı ise sonuçlar eşime ben zinco ve üzüm çekirdeği ekstresi hapını almıştım içmeye de devam ediyor

hennas

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
133
2
who ya göre yapılan testleri doktorlar değerlendirmiyor..ve cogunlukla yanlıs cıkıyor..krugere gore yaptırırsanız daha net sonuc alırsınız..hastane veya ozel laboratuardakı sonuclar da yanlıs cıkıyor,güvenilir bir tüp bebek merkezinde yapılması şart..

hennas

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
133
2
morfolojiyi hiç birşey düzeltmiyor,farklı yerlerde yapılan testlerdekı ddğerlerdeki 1-2 puan oynama da bakan kişinin yorumuna göre değişiyor..

nazz81

artık mutluyum
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.649
111
39
morfolojiyi hiç birşey düzeltmiyor,farklı yerlerde yapılan testlerdekı ddğerlerdeki 1-2 puan oynama da bakan kişinin yorumuna göre değişiyor..

burda okuduğum kadarıyla bir çok kişi kürlerle morfolojiyi yükselrmeyi başarmış ve doğal yoldan hamile kalmışlar...........
sen bunu nerden duydun?

hennas

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
133
2
Ben bunu 3-4 farklı doktordan duydum,ayn zamanda kendi testlerimizden de bunu gorduk..uygulamadıgımız kür ve vitamin mınaral takvısyesı kalmadı...degerler sadece 1-2 puan oynadı...mesela morfolojı %0'dı,3 ay sonra %1,6 ay sonra %2 cıktı...doktorlar bunun laboratuardakı bıyologun farklı olmasıyla,yanı bakana kısının yorumuyla alakalı oldugunu soyluyorlar...morfolojı %0,1,2 cıvarlarında olup da, % 14 olan normal degerine ulaşan, ben hiç duymadım ,sız duydunuz mu?ulaştım diyorsa da testi guvenılır bır yerde yaptırmamıstır(normal hastane veya laboratuar ),yada who kriterıne gore baktırmıştır diye düşünüyorum...o yuzden morfoljı duzelır dıye beklemek bana dogru gelmıyor artık..

Son düzenleme:

zehra.tugba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
266
3
kızlar morfolojiyi sigara kesinlikle olumsuz etkiliyo..ve düzenli dengeli beslenmede çok önemli..zaten bu sorunların herkes de birden artması kesinlikle hormonlu gıdalarla besleniyo olmamızdan kaynaklanıyo..

melony

kızım sağ salim gel
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
2.900
2
43
who ya göre yapılan testleri doktorlar değerlendirmiyor..ve cogunlukla yanlıs cıkıyor..krugere gore yaptırırsanız daha net sonuc alırsınız..hastane veya ozel laboratuardakı sonuclar da yanlıs cıkıyor,güvenilir bir tüp bebek merkezinde yapılması şart..

canım haklı olabilirsin ama aradaki fark az olsaydı ben evet doğru sölüyosun kesinlikle derdim ama 0 ve %80 fark baya var ozaman diyorummki ne sıfır gibi cok kötü nede 80 olacak kadar iyi sanırım ortalarda bişe çok kötü olan kaliteye sanırım %80 verecek bir laborant ta yoktur gibi geliyor bana birde ben tüp bebek merkezlerine çok güvenmiyorum birazdaha maddiyacı olabiliyorlar ben bunu bir kaç kişiden daha duydum tüp bebek merkezinde kötü çıkan sonuç normal bir hastane de daha iyi çıkabiliyoe sanırım bu konuda en doğru yer fakülteler umarım sizinde eğer kötüyse bizimkide düzelirler haa şunuda söliyim biz tüp bebek merkezini antalyada yaptırdık 2 bucuk saatlik bir yoldan sonra 2 bucuk saatte bekledik vermek için ve sonucu buda etkiledi gibi gelio bana neyse ney artık hepimiizin hakkında hayırlısı olsun allah ol dedikten sonra bitanesi yeterli olabiliyor yeterki rabbim ol desin

daglarr

Rabbi hebli minessalihin
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
423
0
Ben bunu 3-4 farklı doktordan duydum,ayn zamanda kendi testlerimizden de bunu gorduk..uygulamadıgımız kür ve vitamin mınaral takvısyesı kalmadı...degerler sadece 1-2 puan oynadı...mesela morfolojı %0'dı,3 ay sonra %1,6 ay sonra %2 cıktı...doktorlar bunun laboratuardakı bıyologun farklı olmasıyla,yanı bakana kısının yorumuyla alakalı oldugunu soyluyorlar...morfolojı %0,1,2 cıvarlarında olup da, % 14 olan normal degerine ulaşan, ben hiç duymadım ,sız duydunuz mu?ulaştım diyorsa da testi guvenılır bır yerde yaptırmamıstır(normal hastane veya laboratuar ),yada who kriterıne gore baktırmıştır diye düşünüyorum...o yuzden morfoljı duzelır dıye beklemek bana dogru gelmıyor artık..

hennas canım bizim de morfoloji % 0. mikroenjeksiyondan başka çaremiz yok. peki bu % 0 mikroenjeksiyonu da olumsuz etkiler mi acaba. çünkü benim negatif 2 mikro denemem var. kafayı buna taktım ben de...

Ececim

kızım abla oluyor
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2006
1.428
521
39
durun bakim ben geldim bizim morfoloji %1 di 2 yıl ugrastık sonra aynı laboratuarda krugere gore yaptırdık testi %18 cıktı ankarada guvenilir lab duzen laboratuarı o ay asılama yapıldı avatarda gordugunuz guzel kızıma hamile kaldım aynı ay duzelir morfoloji Allahım isterse oluyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1383 gün geçti.

nazz81

artık mutluyum
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.649
111
39

canım evet %14 e fırlamaz bencede ama %9 civarlarına çıkanları okudum burda halada okuyorum bence moralini bozma sadece zamanı gelmemişitir diyelim.zaten%4 bile yeterli olabiliyor.başka topiklerdede görmüştüm seni o zamanlar ümitliydin şimdi yine ol.şimdi ne yaptın tedaviye falanmı karar verdin?