Doğal Saç Bakım Kürleri Mucize... Havula Sa uzatma

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.413
3
--------------------------------------------------------------------------------

Malzemeler:
'' 2 tane orta boy havuç
'' 1 tane yumurta
'' 3 su bardağı su

Hazırlanış:
'' Havuçlar rendelenir.
'' 3 su bardağı su kaynatılır.
'' Ardından rendelenmiş havuçlar kaynayan suya koyulur.
'' Su 25-30 dk kaynatılır.
'' Sonra su süzülerek yumurtayla çırpılır.

Uygulama:
'' Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.
'' Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

Bu karışımı yaklaşık 1-2 hafta uygularsanız muhteşem ve uzun saçlara kavuşacaktınız.. Saçlara göre süre 1 veya 2 hafta olarak değişebilir. Zaten 1 hafta sonunda aldığınız sonuçlara göre uygulamaya devam edersiniz bunu bi sitede buldum yorumları okuduktan sonra denemeye karar werdim..cidden 1 haftada sonç alıyosunz we saçlarınzda inanılmaz yumuşama we parlaklık olucağnı garanti ediyorum..mutlaka denemelisinza.s

Hergünmü yapacağız..Birde havuç suyu soğuduktan sonramı yumurta ile çırpıcaz ?

evt 1 hafta boyunca her gün..biraz uğraştırıcı olabilir farkı görünce buna değermş diyceksinz..havuç suyu ılıklaştıktan sonra yumrta ile çırpıcaz..

ıyi hoş da keşke bunu havuç mevsimi geçmeden önce yazsaydn..:eek:Neyse kışın denerm bunu...:eek:

kzıLLarr evde turp bitmişTi bizim
havuC denemiStim ben gerCekten cok etkiLi
turp yerine onu bile yapabilirsiniz
buda mükemmel
ama içine limon kabugu ve sarımsak da atın kaynatırken daha
güzel oluyor :-)

Ben denedim ve kesinlikle mükemmel...
Bugüne kadar çok bakım uyguladım ama bunun kadar etkilisi olmamıştı.Saçlarım inanılmaz yumuşak ve ışıl ışıl....Tuttum bu formülü :-)

deneyenler begendine göre bende havuç alıp yapıcam ayy ne yapıcagımı şaşırdım ama yinede yapıcam

X