Mucize Zayıflama İksiri

kızlar ben bu çayıı azcık değiştirippp öyle yapıyorum aynı tarifin içine biraz maydonoz ve 2 yemek kaşığı papatya atıyorummm..yemek sonraları içiyorum..bakalım sonuç ne olacak?

2 tarifi karıştırdım ben umarım etkili olurra.s.

sevgili arkadaşım, internette okurken dikkatimi çekti, papatyanın iştah açtığını yazıyordu....bilginize..

bende yarın baslıyacagımm..
umarım faydası olur

nazlıcım bebğin masallah ne kadar büyümüs cok tatlı ya yeim ben onu evet tatlım bende işe yaradı 2 kılo verdim 1 haftada simdi tekrar yapıcam ama malzemem yok haftasonu vana gidince alıcam

nazlıcım bebğin masallah ne kadar büyümüs cok tatlı ya yeim ben onu evet tatlım bende işe yaradı 2 kılo verdim 1 haftada simdi tekrar yapıcam ama malzemem yok haftasonu vana gidince alıcam

AY YAAA BEBİŞİN SÜPER ŞEKER BİŞİ MAŞŞALLAH. ALLAH BAHIŞLASIN
BİŞİ SORCAM BEN ŞİMDİ BUNU İLLA SICAK İÇMEK Mİ LAZIM YOKSA SOGUKTA İÇİLİR Mİ BIRDE 1 HAFTADA MI 2 KILO VERDIN????? fisfisfis

110 kiloyum ne yazıkkı:KK43: aslında ıradem zayıf sanırım yoksa bır ıkı gun bıle yapsam cabuk kılo verebılıyorum ben ama yınede uzgunum,yerı geldı hayata kustugum oldu sırf bu kılo yuzunden,ne hazır kıyafet bulabılıyorum ne ıostedıgım hgıbı gıyınebılıyorum,bıranonce zayıflamam sart artık...ınsallah zayıflayacagım ama artık buı sefer,bembeyaz gelınlıkler ıcınde cok guzel olmak ıstıyorum cunku ama bu halde guzel olamayacagım kesın :KK43:

valla kızlar ben yaptın bu iksiri gram oynamadı inşallah siz zayıflarsınız.aynen tarifteki gibi yaptım ama faydasını göremedim

bu çayı içerek kaç kişi kilo verebildi arkadaşlar,bende denemek istiyorum,midem böyle şeyleri pek kabul etmiyor ama zorlarım kendimi,

bu topiğin düşmesini istemiyorum hwerkes faydalansın istiyorum. bende bu iksiri kullanıyorum ama haftada 4 gün yinede işe yarıyor bazen 1 bazen yarım kiilo veriyorumm

bendede ço0k işe yaradı,başlaylı 10 ün felan oldu 2 kg gitti..iksirim bitti şimdi kaynatmaya gidiyorum...deneyin..

bu topiğin düşmesini istemiyorum hwerkes faydalansın istiyorum. bende bu iksiri kullanıyorum ama haftada 4 gün yinede işe yarıyor bazen 1 bazen yarım kiilo veriyorumm

nurcanöğretmen peki bu iksirle toplamda kaç kilo verdin.yanında diyet varmı.yani sıkı diyet yoksa sadece yediklerinemi dikkat ettin:enbuyukkk:

110 kiloyum ne yazıkkı:KK43: aslında ıradem zayıf sanırım yoksa bır ıkı gun bıle yapsam cabuk kılo verebılıyorum ben ama yınede uzgunum,yerı geldı hayata kustugum oldu sırf bu kılo yuzunden,ne hazır kıyafet bulabılıyorum ne ıostedıgım hgıbı gıyınebılıyorum,bıranonce zayıflamam sart artık...ınsallah zayıflayacagım ama artık buı sefer,bembeyaz gelınlıkler ıcınde cok guzel olmak ıstıyorum cunku ama bu halde guzel olamayacagım kesın :KK43:

Arkadaşım ben de 105 kilo ile başladım ve şimdi 97,5 kiloyum. Cuma yarışmasına gruplarına dahil oldum ve oradaki motivasyonla 1 aydır rejimi bozmadım. Eskiden olsa 2. haftada bozardım. Sen de gel yarışma topiğine.

sen bitanesin arkadasım bunlar tamamen samımı duygularım ınan yalan yok :)

arkadaşım haziranda düğünün varmış o yüzden yazmadan geçemedim...

bak benimde temmuzda oldu düğünüm...senelerce hep bi vakit bulup bayramdı seyrandı düğündü o zamana kadar kilo vermeliyim diye telkin ettim durdum kendimi ama oldu mu olmadı :)))

hmm kaç kiloluk bi gelimdimmmm 125 falan..

kendimle çok barışık oldugum için de umursamadım belki de... pişman mıyım değilim gelinligim yakıştı mı çok da yakıştı laelaelaelaelae
senelrce nasılsa rahat kilo veriyorum diye dilediğim vakit hemen yapar bi diyet veririm diye yaşadım ve öyle de oluyordu ama arıtk durum öyle değil 19kasımda başlıyrum programıma ve kilo verdikçe ben de bi sayfa açıp nasıl yaptım ne kadar verdim yazıcam şimdi onlara girmiyorum..

sana tek tavsiyem 110 kilo imişsin sakın 60 kilo vermem gerek diye bakma olaya ; bi vakit belirle mesela ocak.ocak ayına kadar 99 kilo olucam de...böyle böyle ilerle...hedefe bir bütün halnde değilde önce 2rakamlılara inicem sonra 80 olucam şeklinde bak inan çok daha kolay olucak...ola ki veremedin o zaman da sadece o güzel günü düşün çünkü böyle düşünceleri haketmicek kadar güzel ve tekrarı yaşanamıyan bir gün...

sana mutluklar dilerim yardıma ihtiyacın olursa buralardayım :emir_bebek:

nurcanöğretmen peki bu iksirle toplamda kaç kilo verdin.yanında diyet varmı.yani sıkı diyet yoksa sadece yediklerinemi dikkat ettin:enbuyukkk:
82 kilodan 79 a inmemde yardımcı oldu ..ben şunuda söylemeden geçemicem ben sürekli yapamadım belli haftalarda yaptım ve bu haftalarda kesinlikle kilo verdim..bu iksir yağ yaktığı için dolayısıyla inceldim..ESMA KESKİN iyiki bu iksiri bizimle paylaştın canımm a.s.

kizlar bu iksir super bu gun tartildim ve 2haftada 3kilom gitdi :sm_cool::dance:esma_keskin arkadasima da cook tesekkur ediyorum bu iksiri bizle paylasdigi icin:1hug:

kızlar bu karışım yağ yakıyor mu benim 10 kilo bir fazlallığım var ama bir türlü veremiyoeum şaşırdım sirke+bal mı yeşilçay mı -yoksa bu mucize zayıflama iksirini mi içeceğim bir akıl verin ltf

canım yeşil çay ve bu iksir uygundur derim ben çünkü yeşil çay ve bu iksir direk yağlara saldırıyo..ayrıca abartılacak bi kilon yok 3 ayda verirsin sen ...yeterki bunların yanında azıcıkta yiyeceklere dikkat et

X