Mucize Zayıflama İksiri

kaynarken cok guzel koku verıyor..
tadı da cok hos bence..
tadının kotu oldugunu soyleyenler bence malzeme de bır hata yapmıs olmalı..
ıyı de bır sorum olacak..sımdı 3lt kaynattık ve gunde ıkı bardak ıctık guzelde kalanını saklayıp ertesı gunde ıcecekmıyız..

kaynarken cok guzel koku verıyor..
tadı da cok hos bence..
tadının kotu oldugunu soyleyenler bence malzeme de bır hata yapmıs olmalı..
ıyı de bır sorum olacak..sımdı 3lt kaynattık ve gunde ıkı bardak ıctık guzelde kalanını saklayıp ertesı gunde ıcecekmıyız..

evet eğer tam ölçülere uyduysan 4 gün kullanabilirsin
buzdolabında sakla bira ılımaya başlayıncada süzersen daha iyi olur.

doğrusu ben ara ara içtim ve bu dönemlerde mutlaka kilo verdim nazlı son 3 kiloyu bu iksir sayesind everdim...dün akşam bana 1 hafta yetecek kadar kaynattım.. sabah akşam birer kupa içiyorum canım

günaydın kızlar bende pazartesi akşamı başaldım sabah öğlen akşam şeklinde içiyorum + diyette yapıyorum yediklerime çok dikkat ediyorum..akşamları salata
yiyorum bakalım 1 hafta sonra ne olucak...ama tadına gelince sıcakken çok güzel
ama soğukken aynı değil zor içiyorum fondip yapıp içiyorum...ee herşeyin
bir zorluğu vardır zayıflamak için içicez yapcak bişey yok...

Ben bu çayın faydasını gördüm ama sizler gibi 3lt yapmorum malzemeleri azaltarak 1 lt suda yapıyorum ama hemen hemen aynı şeye denk geliyor olmalı. Benim merak ettiğim ve korktuğum birşey var o da bu çayın vücuda alışkanlık yapması. O zaman işe yaramazmış gibi geliyor sizce 1 hafta kullanımdan sonra ara verilmelimi? yada uzun zaman içip her seferinde aynı yararı gören birileri varsa lütfen yanıtlasın ve bence bu çok önemli..

Bu çayla birlikte nasıl bir diyet uyguluyorsunuz arkadaşlar birde günde ikideğilde üç beş içsek farkeder mi tadıda gayet güzel ben akşamları çay demlemiyorum artık ama dah abir fayda görmüş değilim hiç bir zaman abartılı yemem zaten ama diyet niteliğin de bir şeyde yapmıyorum yapmalıyım dini 10 kg fazlalık varda

ya cidden tatlari kotu diyorsaniz o caylari icmenize gerek yok sabah kalkar kalkmaz iki bardak ilik suyu icin ve 50 kere yerinizde ziplayin metabolizma zaten hizlanacak bunu akliniza her geldiginde yapabilirsiniz

Selam Arkadaşlar Bu İksiri 5 gün denedim ve tam 2,5 kilo vardim rejimle
beraber..( arada diyet çikolata dedim ama çok az :-( )

ben zayıflama iksirini yaptım 3haftadır içiyorum ama hiç bir değişiklik yok.yanlışmı kullanıyorum.

günaydın kızlar bu çay gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor wc yolunu tutmaya başladım şimdiden :eek: umarım faydası olur bu arda sebahat dopğru yasdım galiba :uhm:umarım istediğin kiloya ulaşırsın ben 70 den geldim 55 kiloya zor değil sadece istemen yeterli canım :1hug:gben gelişmeleri yazarım görüşürüzzz byyeee

günaydın kızlar bu çay gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor wc yolunu tutmaya başladım şimdiden :eek: umarım faydası olur bu arda sebahat dopğru yasdım galiba :uhm:umarım istediğin kiloya ulaşırsın ben 70 den geldim 55 kiloya zor değil sadece istemen yeterli canım :1hug:gben gelişmeleri yazarım görüşürüzzz byyeee

celly 15 kiloyu nasıl verdin?merak ediyorum.benim de 1o kilo vermem lazım. ama kafaya taktıkça daha çok alıyorum

zeynepcim merhaba benim üst tarafım da fazla kilo yoktu belimde simitlerim ve kalçam dikkat çekiyordu naptım ben geçen sene aralık ayında başladım ilk haftalar ekmek yemedim sonra ekmek yemedikçe midem küçülmeye başladı yemeklerden az az yemeye başladım baktım bi kaç kilo gidiyor ben iyice moda girdim az az herşeyden yiyerek temmuza kadar kilo verdim temmuz da 58 kiloydum sonra ne olduysa kilo vermem durdu hatta 60a çıktım ama zmanla tekrar vermeye başladım şimdi de az yiyorumama herşeyi yiyorum ve 55 kiloyum ben 50 kilo omak istiyorum hedefim o gerçi boyum var kısa biri değilim ama kafama taktım ya o yüzden muhakkak vermeliyim kısacası zaman içerisinde oldu birden yapmadım tatlım bu kadarrrr amma uzun yasdım ama olsun :asigim: sen sakın vazgeçme olur mu eğer zayıflamak istiyorsan zayıflarsın unutma birde şunu bil kimse benden benim irademden güçlü değil istersem yaparım sende öyle öpüldün kocaman :dance::dance:

merhaba bugün üçüncü günüm iştahımı da kesti bu içecek :sm_cool: devam ediyorum yarın sabah tartılıp hemen yazacağım kıslar byyyy:emir_bebek::emir_bebek:

bu iksirle mi başadın bunu arkadşaım...
tebrik ederim...

ne kadar zmanada veridn peki..

bu iksirle mi başadın bunu arkadşaım...
tebrik ederim...

ne kadar zmanada veridn peki..

cnm merhaba teşekkür ederim hayır ben diyet sırasında hiç bişi kullanmadım sadece yediklerime dikkat ettim ve uzun bi sürede verdim 6-7 ay kadar bi süre zaten belli bi sürede de kilo vermem durmuştu şimdi bu iksire başladım kalan 5 kiloyu vermek için bunu içiyorum buna gerek duymuyorum ama kış mevsimindeyiz buçayında çay diyorum ben bi zararı yok normal bitki çayı niyetine içmeye başladım bakalım faydası olursa ne mutlu olmassa da tadı hoş damak zevkime uydu benim için farklı bir alternatif olmuş oldu fena mı işin özü az yemek bu kadar basit aslında hem geri de gelmiyor kilolar hem az yemeye de alışıyorsun hayat boyu devam ediyor anlayacağın canım :asigim::asigim: görüşürüsssss

bu cayın tadı muhtesem denemek ıcın dusunen herkeze tavsıye ederım...:kahve::kahve:

X