Gebeliğe Hazırlık Mucizemi bekledim zaman süre

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok güzel ya merakla bekliyorum inşaAllah sizin içinde bir sakıncası yoksa😄
Mucizemiz çok şükür rabbim tez zamanda nasıp eder size bütün isteyenlere inşallah inşallah ❤️❤️❤️❤️

Eklentiler

• 9AE62DD5-54F4-4772-9899-F30B536C129E.jpeg
    9AE62DD5-54F4-4772-9899-F30B536C129E.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar belki sonucumu bekleyenler vardır en son kanı ocağın 6 da verdim 63 çıkmıştı bugün verdim çok şükür binlerce kez değerim 1091,55 çıktı çok şükür ve doktorum böle artması belki ikiz gebelik olabilir dedi bana bir mutluluk daha geldi çok mutluyum rabbime şükürler olsun az öncede bu mekantaki bütün herkese dua ettim rabbim tez zamanda hepinize nasıp etsin çok dua edin Allah’a. Emin olun dualar kabul oluyor dua etmeyi bırakmayın hep edin hep şükredin Ben olmaz diyordum hiç düşünemedim hamile olucağımı imkansız dedim ama gerçekten imkansiz bişey yoktur size. Bi söz yazıcam bu sözü duyunca daha çok dua ettim. “ Allah kapısına gelen dua aları 2 turlusunu böle kabul edermiş biri el açmış rabbine ver demiş allah onun yüze bakmadan vermiş diğer bir kulu gelmiş elini açmış YARABBİM bana hayılır bir evlat nasip eyle demiş allah bekletmiş güzel kulunu hep ellerini açsın diye sabrını oçmuş meleği demiş rabbimiz beden böle yapıyorsun rabbimiz demiş bir dilenci gelse istese kapına bi kere açarsın birdaha açmazsın ama sevdiğin biri gelse hep gelsin istersin bekletirsin sana dua etmesini seversin hep yüzünü görmek istersin demiş rabbimiz “ işte kızlar lütfen dualarınız kabul olmuyor demeyin belki rabbimiz bizi daha çok görmek istiyor Emin olun ben kendime imkansiz dedim hiç bişeyimizde yoktu çok şükür en zoru Budur bence düşüncem bi hastalığın varsa onun yüzünden olmuyor dersin geçersin ama hiç bişeyin yok herşey normal bence en zoru bu ❤️💐😘güzel kalbinizi öpüyorum umudunuzu bırakmayın lütfen her ay size bi başlangiç bu aymadı bir dahaki ay ama kafanızdan atın bi karar verin ve bu ay aklımdan atıyorum deyin hiç bişey düşünmeyin eşinizle vakıt geçirin yumurtlama günüzü bilin ama eşinize söylemeyin zevk alın ilişkiden bide ilişkiden sonra ben sadece kalkmadım uyudum üstüne yastıkta koydum bu kadar ❤️💐 bir gün gelcekte bunları başkalarının yazdığı gibi yazarmıyım dedim çok şükür yaZdım suraa sizdeeee 😘💐💐❤️😘💐😍😍💐💐💐😘😘
Canım öncelikle hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah :) şimdi sende görünce farkettim 16sında bende kan vermiştim 194 çıkmıştı 20sinde tekrar verdim 1796 çıktı. Doktora salı günü gidicem.. Acaba benimde ikiz olabilir mi :)

Herkese merhaba bugün hayatımın en mutlu günü size nasıl anlatsam bilmiyorum nerden başlasam. Hiç bilemiyorum neyse öncelikle 22yaşındayım 2 yıl 4 aydın evliyim hiç korunmadık 1 yıllım kendi kendine deniyorduk olmuyordu 1 yılım dolunca doktora gittim polikistik oval var dedi troitinde var dedi 6 ay boyunca troit ilaçlı içtim ve o süre zarfında 2 kere yumurta takıbı yaptım iğneyle femara kullandım sonra sokuldum 2 kere tutmadı tabi troitim devamdi kullanıyordum ilacı bitmez dedim hep Başak doktora gitmeye karar verdim gittim ordada 3 kere yumurta takibi yaptırdım yaptırmadan önce kan vermiştim triotimin bittiğini öğrendim doktorum ilacı bırak dedi sonra başladık tedaviye yumurtalar büyüyordu çatlıyordu kendisi ama olmadı toplam 5kez denedik işte 5.de olmayınca çok ağladım bende çokkk okadar ağladımki anlatamam hep dua ettim hep ettim. Çok ettim sizlere ettim tanımadan sonra bıraktım artık dedim gitmiycem kaynanam annem hep gitt dediler yalan attım onlara dedim doktorun ameliyatı varmış dedim gitmedim dedim o ay dinleniyim dediler bizim için son kez git dedim doktor dedi bir dahaki ay gel dedim onlara öyle sonra bi ilaç vardı hep karşıma çıkıyordu ilaçta değil bitkisel bişey Instegramda var clife macunu diye onu aldım dedim bunu iççem adet olmuştum zaten 4. Günü geldi kargom ve içmeye başladım yumurtlama günleri içmedim 6 gün kullanmıştım bıraktım yumurtlayınca bırakılıyor çünkü sonra takmadım o ay zaten afedersiniz hep sevkle ilişkiye girdim bide o şefffaf akıntı gelince girdim gün aşırı yaptık Günler geçti adetime az kaldı adet öncesi bi idrar testi yaptım ilk yoktu çızgı sonra çıktı ama tadan 1 gün geçmişti ama zaten umudumda yoktu dedim yoktur adet olursam fln tabi ağrılarımda var idrarda çok geliyordu ağrılarım çoktu diyordum kesin enfeksiyon omdan hiç aklıma bile gelmedi sonra adet günüm birdaha sabah idrar testi yaptım bir daha yoktu bu sefer tek çızğıydı dedim kesin yok tabi adet olcam diye ara ara adet sancım geliyor ama tatlı tatlı tabi gelip gidiyor 10 saniye falan o haftalardada akşam yemeği yiyorum yine acıkıyorum durmadan yemek giyorumm adetime 4 gün kala ağrılarım başladı göğüs çok ağrıyordu bende fena dedim adet olcam kesin ondan adetimden 7 gün geçti dedim kan veriyim burda bi blok açmıştım orda kızlarla konuşuyorduk onlar dedi kan ver daha iyi dedim neyse veriyim arada adet gecikmem oluyordu çünkü ondan hiç aklıma gelmedi gittim kan verdim ertesi gün almaya gittim yani bugün sabah aldım almadan önce hiç hevesim yoktu dedim gitmiyim zaten yoktur dedim adet ağrılarımda vardı neyse dedim kendini topla git sonucu al sağlık ocağıydı doktor la konuşuyordu aklımada gelmiyor. Tabi tabi yoldayken dua ettim hep hayırlısı neyse o olsun dedim allahım doktor bi an dedi gebesin ben doktora bağırıyorum neeee diye ilk gebeliğim ilk defa duydum birinden 2 yıldır hasretim 😂😂 tabi şuna hala tohaf yazıyorum şokk oldum tabi hiç beklemiyprdum yaa bu günün geliceğini biri bana hamilesin demesini bile beklemiyprdum doktorum Kadın Doğuma git göründedi hemen gittim özele doktorda baktı kanıma sonucu götürdüm gebelik var dedi Salı günü bir daha kan ver dedi değerler yükselicek sonra keseyi görcez dedi işteee bu kadar okadar umudum yoktu ki kızlar anlatamam ben hamile kalamam diyordum yaaaa okadar dua ettim hep ettim önce herkese ettim İnan’ın kızlar gece dualar kabul oluyor her gece ettim o ay inanamadım hiç. Hala şoktayım akşamda eşime sürpriz yazıcam değermde 63 çıktı troitim 5. Bişey dikti ilaç aldım tabi troit için bide doktor folik asit verdi işte kızlar böyle Benin hikayem bir gün dedim gebe kalırsam buraya yazıcam diye kızlar şakın pes etmeyinnnn buraya hep yazınnn hep yazınnnn Allah hayırlısını biliyor 😘❤️😘😘❤️😍😘 hep arkadaş edinin burası psikoloji mi bozuyor demeyin. Şakın Alakadı yok buraya merak edince bakıyorsunuz. Unutuyorum belirtilerim de sol kasığım çok batma oluyordu bacağıma kadar vuruyor hala karnım yanıyordu dün gece gazım çok vardı göğsüm ağrıyordu hala devam hep dedim normal adet ağrısıyla aynı Geçen hafta bi akrabaya gitmiştik o gittiğimde belime bi Ağrı karnıma ağladım kızardım dedim bune elim ayağım boşaldı dedim kesin enfeksiyon çünkü enfeksiyon çok yaşardı belki orda yerleşti kızlar bide akıntım sarı geliyordu önüm hep ağrıyordu sonra bu haftadır geçti akıntı bitti kuruluk oluyordu önümde arada beyaz süt geliyor çok az ama okadar idrarım normal bide ayaklarım çöm üşüyor belimde az ağrıyor çok değil bualdar aklıma geldikçe belirtileri yazarım ama belitileri gerçekten aramayın ben hep aradım saçma sapan ama hala inanamıyorum ❤️❤️😘 rabbim sizede nasıp etsin inşallah hep dua ettim hepte etcem @ggggg @Random33
JOYz JOYz

Canım öncelikle hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah :) şimdi sende görünce farkettim 16sında bende kan vermiştim 194 çıkmıştı 20sinde tekrar verdim 1796 çıktı. Doktora salı günü gidicem.. Acaba benimde ikiz olabilir mi :)
Olabilir ama olmaya bilirde benimki olmadı mesela ❤️

Rabbım hayırlı ugurlu etsın tamamına erdirsin Insallah.. Benimde ilk oglum dan once troıtlerım cok yuksek tı. Liseden beri ılac kullanıyorum zaten hala daha. Sonra tedavi oldum ve 1 bucuk yıl sonra hamıle kaldım troıt tek basına bıle gebelıge engel oluyor.. Bu durumda tedavi sart oluyor.. Cook gecmıs olsun tekrar tekrar. Kontrollerini sakın ihmal etme. Her ay Ayriyeten endokrine gorunmen lazım ılac dozu ıcın. Buarada ılac yazdımı doktor yazdı ıse adı ne acaba?

Rabbım hayırlı ugurlu etsın tamamına erdirsin Insallah.. Benimde ilk oglum dan once troıtlerım cok yuksek tı. Liseden beri ılac kullanıyorum zaten hala daha. Sonra tedavi oldum ve 1 bucuk yıl sonra hamıle kaldım troıt tek basına bıle gebelıge engel oluyor.. Bu durumda tedavi sart oluyor.. Cook gecmıs olsun tekrar tekrar. Kontrollerini sakın ihmal etme. Her ay Ayriyeten endokrine gorunmen lazım ılac dozu ıcın. Buarada ılac yazdımı doktor yazdı ıse adı ne acaba?
Malefes 7 haftasında kalbi durdu kurtaj oldum 50 mgl kullanıyordum e ile başlıyordu hatırlamıyorum

notmalde 25 mg kullanıyordum hamşle kalınca yükseldi zaten 6 ay kullanmıştım bitmişti troit bitmedide düzene girmişti şimdi içmiyorum ztn biraz zaman geçsin kan haylisi yaptırcam ozmn eğer yüksekse kullanıcam

Allah razı olsun 🥰 olur inşallah
Canım merhaba bu haberi yazdığında bende clife kullanıyordum bana umut olmuştun bende de pko var çok tedavi gördüm gebelik olmamıştı cok sukur c life ta 2. Ayimda gebe kaldim seni merak ettim okudum basın sağolsun sen çok inançlı birisin eminim ki rabbim sana tez zamanda tekrar nasip edecek bence biraz zaman geçsin tekrar kullan c life gerçekten ise yarıyor

Canım merhaba bu haberi yazdığında bende clife kullanıyordum bana umut olmuştun bende de pko var çok tedavi gördüm gebelik olmamıştı cok sukur c life ta 2. Ayimda gebe kaldim seni merak ettim okudum basın sağolsun sen çok inançlı birisin eminim ki rabbim sana tez zamanda tekrar nasip edecek bence biraz zaman geçsin tekrar kullan c life gerçekten ise yarıyor
Merhaba Hayırlı olsun😘😊 sevindim senin adına gerçekten faydalı ve işe yarıyor polikistşikoval olanlarda çok işe yarıyor kullanıcam 1ayım geçsin inşallah 🥰 şuan. Hemen zamanın geçmesini istiyorum😊 sen kaç gün kullanmıştın

Merhaba Hayırlı olsun😘😊 sevindim senin adına gerçekten faydalı ve işe yarıyor polikistşikoval olanlarda çok işe yarıyor kullanıcam 1ayım geçsin inşallah 🥰 şuan. Hemen zamanın geçmesini istiyorum😊 sen kaç gün kullanmıştın
Allah razı olsun canım ❤ bende ilk ay düzenli kullanamadım ikinci ayında çok şükür hamile olduğumu öğrendim sana da şifa olsun tekrardan 😍

X