İğneli Epilasyon Mucizeyi iğneli epilasyonda buldum! Umutsuz olmayın!

Canım ya Alev Hanım'ın tek seferde yok etmesinden dolayı 1.5 ay kabuklu gezeceğiz ama aynen her gün okula gidiyorum ben:KK31:
Ama henüz bana dönüş olmadı,sanırım hiç bakmayacak:KK43: Ben bayağı okudum Gül hanım ile ilgili olumlu yorumlar..Biraz pahalı bile olsaa onda iz kabuk tarzı olaylar yok bizzat yakınım da yaptırdı birkaç gün daha bekleyeceğim olmazsa Gül hanım'dan randevu alacağım:KK43:

Merhaba esmanr
Sen Alev Hanım'a gittin mi?
Kendi reklamını yaptığına dair yazılar görünce tereddüt ettim. Alev Hanım'a giden ve deneyimlerini paylaşabilecek birileri var ise yardımlarını rice ediyorum. Herkese teşekkür ederim şimdiden

arkadaşlar yaşadıklarımı sıkılmadan okuyun umut olsun size. ben bu forumu uzun süredir takip ediyorum kocaeli izmitten. Psikolojim o kadar bozuktu ki tüylerim yüzünden :KK43: denemediğim şey kalmadı önce bioderi denedim sonra karınca yağını limon tuz karışımı vs.. bunlar hiç bir işe yaramadı. sonra dedim lazer epilasyona gideyim bütçem kısıtlı olmasına rağmen yüzüme ve kollarıma gittim milyarlar vererek. Sonuç facia. yüzümdeki ve kolumdaki ince tüyler bile kalınlaştı Alexandrite cihazdı tam 4 sene gittim üstelik azalacağı yerde ışığın değdiği yerden fışkırdı baktım olmuyor gittiğim yerle konuştum kararlıydım bir avukat tutup dava edecektim ve güzellik merkeziyle konuştum üstelik doktorda çalışıyordu orda. 3 aydan sonra uzun tüylerle merkeze gidip gösterdim çok sinirlerim bozulmuştu cilt doktoruna gidip rapor alacağım yanlış lazer uygulaması olduğuna dair ayrıca psikiyatriye gidip psikolojimin bozulduğuna dairde rapor alacağım sizin yüzünüzden dedim onlarda dava açsanız bile en az 5 sene sürer deyip caydırmaya çalıştılar evet uzun süreceğini biliyordum davanın ama o kadar sinirliydim ki! ben ödediğim parayı talep ediyorum sizden dedim çok uğraştım herkesin önünde söylendim rezil bir gündü sonunda ne mi oldu? 4 yılda toplam 10 bin tl ye yakın ödedim bana geri 5 bin tl ödediler. demekki lazer gerçekten tüyleri bitirmiyormuş bir kandırmacaymış korkuları olmasa ödemezlerdi diye düşünüyorum :KK43:( eee parayı aldım ne yapacağım tüylerimle başbaşa kaldım diye düşündüm gözüme uyku girmedi yaklaşık 1 ay. sonra sivilcelerim ve tüylerim için bir yakınımın vasıtasıyla İstanbul Bakırköyde dermotoloğa gittim. sivilce ilacı verdi doktor hanım bana ve tüylerimin hormonal bir durumdan kaynaklanmadığını lazer epilasyonun özellikle kol ve yüz bölgesinde çoğunlukla sonuç alınmadığını söyledi ve iğneli epilasyonu önerdi. şaşırdım açıkçası doktorun lazer varken teknoloji dururken iğneliyi önermesine. bana tek çözümüm iğneli epilasyon olduğunu söyledi ve beni bir yakınına yönlendirdi İstanbulda. iğneli epilasyonu evinde yapıyormuş ve sadece tanıdıklara ve doktor hanımın yönlendirdiklerine yapıyormuş tabi baya soru sordum doktora sağolsun sıkılmadan yanıtladı cildimde oluşacak geçici reaksiyonları anlattı. ve 1 kıl kökünü tek seferde bitirdiğini anlattı cihazı yurtdışındanmış ve kendi odasında yapıyormuş evinde. bi an düşündüm kuafördekiler hastanedekiler iyi değil belki evde daha samimi oluruz diye telefonunu aldım fakat ben yinede güvenemedim korktum şişecek yüzüm kabuk oluşacak vs diye. Kocaeline geri döndüm. aradan 2 ay geçti sivilcelerim azaldı ama tüylerim fazlasıyla duruyordu psikolojim yüzünden saçlarımı toplayamadım ve hep uzun kollu giydim :KK43:( sonunda dedim ki acıya katlanırım kabuklarıma iyi bakarım ben tüylerimden kurtulmak istiyorum !!! aradım doktor hanımın verdiği numarayı istanbul- kocaeli uzak ama kıllarım bitecekse her hafta giderim ne olacak ki dedim!! aradım kalbim atarak karşımda çok genç ve kibar güven veren bir ses :) anlattım derdimi uzun uzun. adresini aldım 1 hafta sonra biletimi alıp istanbula evine gittim bir çok yerden temizdi.ama yaşı o kadar küçük gösteriyordu ki kapıdan geri dönecektim ama sonra yaşının 28 olduğunu öğrenince ufak bir şoktan sonra sohbet ettik hiç aceleye getirmedi sağolsun yemin ediyorum en lüks yerde böyle sabırla dinleyen olmadı beni. yattım sedyeye başladık evet acıdı ama öyle abartı değil ben yönlendirdim onu duralım yapalım hazırım vs vs. zaman sayacıda vardı dk 1 tl den yaptı normalde 1,5 tl ye yapıyormuş izmitten geliyorum deyince indirdi fiyatını. gerçekten zor işmiş iğneli epilasyon emek istiyor 2 büklüm oluyor yapan kişi. ben 2 saat 120 tl verdim. daha önce doktorun ve epilasyoncumun uyarıları olduğu için korkmadım yüzümün şişmesine kabuk oluşmasına rağmen.. sadece 20 gün sabretmemi söyledi epilasyoncum. sabrettim kabuklarım kendiliğinden düştü çok dikkat ettim kabukları düşürmemek için. ve sonuç yapılan yerlerden bir daha kıl çıkmıyor mucize gibi. hafif pembelikten başka iz yok ki ben iz kalmasına bile razıydım o derece yani :=)) şimdi yaz bitti yüzüme devam edeceğim haftaya bana istanbul yolları gözüktü. sonrada koluma ve diğer yerlerime gideceğim arkadaşlarımıda götüreceğim. o kadar mutluyum ki anlatamam kendimi şanslı hissediyorum iğneli epilasyonla tanıştığım için ve iyi ve sabırlı bir epilasyoncu bulduğum için.Darısı tüylerden çok çekenlerin başına:)

Özel mesaj olarak gittiğin kişinin iletişim adreslerini atabilir misin canım?

alnım çok dar ve kısa, anten gibi duren kalkık saçlar var acaba bunlardan iğneli epilasyon yaptırarak kurtuabilir miyim?

alnım çok dar ve kısa, anten gibi duren kalkık saçlar var acaba bunlardan iğneli epilasyon yaptırarak kurtuabilir miyim?
Yaptırabilirsiniz tabi ama biraz fazla ağrı hissedebilirsiniz işlem sırasında. En azından benim en zorlandığım bölge alın :KK43: Acı değil ama daha fazla ağrı, sızı hissediyorum akım verildiğinde, kemik üstü olduğu için sanırım.

Yaptırabilirsiniz tabi ama biraz fazla ağrı hissedebilirsiniz işlem sırasında. En azından benim en zorlandığım bölge alın :KK43: Acı değil ama daha fazla ağrı, sızı hissediyorum akım verildiğinde, kemik üstü olduğu için sanırım.
Yaptırabilirsiniz tabi ama biraz fazla ağrı hissedebilirsiniz işlem sırasında. En azından benim en zorlandığım bölge alın :KK43: Acı değil ama daha fazla ağrı, sızı hissediyorum akım verildiğinde, kemik üstü olduğu için sanırım.[/Q
Peki iz kaldi mi???

Hayır ben hiç sorun yaşamadım ama uygulama yapılan bölge değil de yapan kişi önemli, çok dikkatli seçmek gerekiyor.

Benim alnımda fazla çalışılmadı şu ana kadar, diğer bölgelere ağırlık verdiğim için ve biraz da alında zorlandığım için. Tüm yüzüm için devam ediyorum şu an. Sizin sadece saç çizgisi olduğu için çok sorun olacağını sanmam seans süresi ve seans aralıkları açısından. İz bırakmayacak iyi bir uzman bulup kısa bir deneme seansı yaptırın, duruma bir bakın bence. Ne kadar dayanabiliyorsunuz, alınanlar nasıl ve ne sürede çıkıyor, çok kişisel çünkü sonuçlar.

İğneli epilasyon için Alev Hanımın numarasını bana da yollarmısınız lütfenn çoook ihtiyacım var :KK43:

arkadaşlar yaşadıklarımı sıkılmadan okuyun umut olsun size. ben bu forumu uzun süredir takip ediyorum kocaeli izmitten. Psikolojim o kadar bozuktu ki tüylerim yüzünden :KK43: denemediğim şey kalmadı önce bioderi denedim sonra karınca yağını limon tuz karışımı vs.. bunlar hiç bir işe yaramadı. sonra dedim lazer epilasyona gideyim bütçem kısıtlı olmasına rağmen yüzüme ve kollarıma gittim milyarlar vererek. Sonuç facia. yüzümdeki ve kolumdaki ince tüyler bile kalınlaştı Alexandrite cihazdı tam 4 sene gittim üstelik azalacağı yerde ışığın değdiği yerden fışkırdı baktım olmuyor gittiğim yerle konuştum kararlıydım bir avukat tutup dava edecektim ve güzellik merkeziyle konuştum üstelik doktorda çalışıyordu orda. 3 aydan sonra uzun tüylerle merkeze gidip gösterdim çok sinirlerim bozulmuştu cilt doktoruna gidip rapor alacağım yanlış lazer uygulaması olduğuna dair ayrıca psikiyatriye gidip psikolojimin bozulduğuna dairde rapor alacağım sizin yüzünüzden dedim onlarda dava açsanız bile en az 5 sene sürer deyip caydırmaya çalıştılar evet uzun süreceğini biliyordum davanın ama o kadar sinirliydim ki! ben ödediğim parayı talep ediyorum sizden dedim çok uğraştım herkesin önünde söylendim rezil bir gündü sonunda ne mi oldu? 4 yılda toplam 10 bin tl ye yakın ödedim bana geri 5 bin tl ödediler. demekki lazer gerçekten tüyleri bitirmiyormuş bir kandırmacaymış korkuları olmasa ödemezlerdi diye düşünüyorum :KK43:( eee parayı aldım ne yapacağım tüylerimle başbaşa kaldım diye düşündüm gözüme uyku girmedi yaklaşık 1 ay. sonra sivilcelerim ve tüylerim için bir yakınımın vasıtasıyla İstanbul Bakırköyde dermotoloğa gittim. sivilce ilacı verdi doktor hanım bana ve tüylerimin hormonal bir durumdan kaynaklanmadığını lazer epilasyonun özellikle kol ve yüz bölgesinde çoğunlukla sonuç alınmadığını söyledi ve iğneli epilasyonu önerdi. şaşırdım açıkçası doktorun lazer varken teknoloji dururken iğneliyi önermesine. bana tek çözümüm iğneli epilasyon olduğunu söyledi ve beni bir yakınına yönlendirdi İstanbulda. iğneli epilasyonu evinde yapıyormuş ve sadece tanıdıklara ve doktor hanımın yönlendirdiklerine yapıyormuş tabi baya soru sordum doktora sağolsun sıkılmadan yanıtladı cildimde oluşacak geçici reaksiyonları anlattı. ve 1 kıl kökünü tek seferde bitirdiğini anlattı cihazı yurtdışındanmış ve kendi odasında yapıyormuş evinde. bi an düşündüm kuafördekiler hastanedekiler iyi değil belki evde daha samimi oluruz diye telefonunu aldım fakat ben yinede güvenemedim korktum şişecek yüzüm kabuk oluşacak vs diye. Kocaeline geri döndüm. aradan 2 ay geçti sivilcelerim azaldı ama tüylerim fazlasıyla duruyordu psikolojim yüzünden saçlarımı toplayamadım ve hep uzun kollu giydim :KK43:( sonunda dedim ki acıya katlanırım kabuklarıma iyi bakarım ben tüylerimden kurtulmak istiyorum !!! aradım doktor hanımın verdiği numarayı istanbul- kocaeli uzak ama kıllarım bitecekse her hafta giderim ne olacak ki dedim!! aradım kalbim atarak karşımda çok genç ve kibar güven veren bir ses :) anlattım derdimi uzun uzun. adresini aldım 1 hafta sonra biletimi alıp istanbula evine gittim bir çok yerden temizdi.ama yaşı o kadar küçük gösteriyordu ki kapıdan geri dönecektim ama sonra yaşının 28 olduğunu öğrenince ufak bir şoktan sonra sohbet ettik hiç aceleye getirmedi sağolsun yemin ediyorum en lüks yerde böyle sabırla dinleyen olmadı beni. yattım sedyeye başladık evet acıdı ama öyle abartı değil ben yönlendirdim onu duralım yapalım hazırım vs vs. zaman sayacıda vardı dk 1 tl den yaptı normalde 1,5 tl ye yapıyormuş izmitten geliyorum deyince indirdi fiyatını. gerçekten zor işmiş iğneli epilasyon emek istiyor 2 büklüm oluyor yapan kişi. ben 2 saat 120 tl verdim. daha önce doktorun ve epilasyoncumun uyarıları olduğu için korkmadım yüzümün şişmesine kabuk oluşmasına rağmen.. sadece 20 gün sabretmemi söyledi epilasyoncum. sabrettim kabuklarım kendiliğinden düştü çok dikkat ettim kabukları düşürmemek için. ve sonuç yapılan yerlerden bir daha kıl çıkmıyor mucize gibi. hafif pembelikten başka iz yok ki ben iz kalmasına bile razıydım o derece yani :=)) şimdi yaz bitti yüzüme devam edeceğim haftaya bana istanbul yolları gözüktü. sonrada koluma ve diğer yerlerime gideceğim arkadaşlarımıda götüreceğim. o kadar mutluyum ki anlatamam kendimi şanslı hissediyorum iğneli epilasyonla tanıştığım için ve iyi ve sabırlı bir epilasyoncu bulduğum için.Darısı tüylerden çok çekenlerin başına:)

ılk once yazarken bıle su gorucek mısnız yada bırı gorüp döner mı bılemedn bı umut yazıcam ..çunku 2012 den bu yana belkıde su an burda yoklar ..keske burayı onceden bılıp okusaymısım o zamn bende yaşamazdım bu durumu lazer ıe yuzde mağdur olma kısmınıı yazmaya anlatmaya bıle takatım kalmadı artık lutfen bana da soyleyın istanbulda gıttıgınız kadının adresınıı .bende sadce boyun kısmına bı kac tuy ıcın gıdıp burun yuz ıle cıkan malesef kı bahtsız bedevılerden bırıyımm yazılanları cok ıyı anlıyorum Allah ım herkesın sıkıntısına bı care verır ınsallhh . :KK43:(

ben tüm vücut iğneli epilaston yaptırdım ...küçük bir servet ödedim...ama değdi....lazer mi beş para etmiyor en iyi yerlerde en iyi dermatologlara yaptırdım ve maymuna döndüm......izmitteyseniz istanbul a taşınmanıza gerek yok.....bahsettiğim epilasyoncular iki kız kardeş 25 senedir sadece bu işi yapıyorlar.....biri bakırköy de biri gölcük te oturuyor.....iğneli epilasyonu türkiyeye getiren kadının öğrencileriymiş.......gölcükte doktorluk yaptığım sırada tanıştık...şimdi istanbulda otuduğum için orada devam ettim

iz kalmasın istiyorsanız mümkün olduğunca kabukların geç düşmesini sağlayın ama mümkün olduğunca ve hergün bir kez olsun pudralayın ki yaralar kurusun kabuk düştüğünde kaymak gibi deri çıkıyor
Gölcükte nereye gittin bana yazarmısın

Evet canım alev hanıma gittim :KK49: Şöyle söyleyeyim, benim acı eşiğim yüksektir. Kolay kolay canım acımaz fazla. İlk gittiğimde emla sürmediğimi öğrenince bir an duraksadı alev hanım dayanabilir miyim diye (benim sürmem gerektiğinden haberim yoktu ve yaptıranların çoğu sürüyormuş), ben yine de bir deneyelim dedim. Canımı hiç acıtmadı başta. sinek ısırığı kadar bile değil. Anlık bir şey yani. Cıs diyor, bitiyor, acı devam etmiyor o kıl kökünde. Yaklaşık 3 saat problem olmadı ama bir süre sonra acı eşiği iyice düşüyor. Canım çok yanmaya başladı, biraz da sinirim bozuldu hepsiyle teek tek uğraş :KK9: Yeter dedim bu günlük bu kadar :KK9:

Yanı kısacası acı eşiğiniz yüksekse (cidden öyle abartı bi acısı yok) yaklaşık bi 2 saat rahat yaptırırsınız. Yoksa da emla sürersiniz o en kolayı :KK34:
Alev hanım hala epilasyon yapıyormu acaba

Ben Alev hanıma gittim ilk seansımdı ve sonuç harika şu an kabuklandım dikkat ediyorum.Kadın harika titiz tatlı işini temiz yapıyor.Ve bu konuyu açan arkadaşımla hiçbir ilgim yok alev hanımla iletişime geçmem için yeterli bilgileri verdi ve alev hanım da bana döndü.Gittim gördüm gayet güvenilir ve yorumlar az bile kalır.Kusura bakmasın kimse reklam diye ortadan ikiye ayrılmasın. Site yönetimi ne hakla reklam amaçlı üyelik olarak değerlendirmiş aklım hayalim almıyor.Çok boş adam var reklam amacıyla giren çok insan var ama bu da yapılmaz.
Alev hanım hala epilasyon yapıyormu nasıl ulaşabiliriz yardımcı olurmusunuz

ılk once yazarken bıle su gorucek mısnız yada bırı gorüp döner mı bılemedn bı umut yazıcam ..çunku 2012 den bu yana belkıde su an burda yoklar ..keske burayı onceden bılıp okusaymısım o zamn bende yaşamazdım bu durumu lazer ıe yuzde mağdur olma kısmınıı yazmaya anlatmaya bıle takatım kalmadı artık lutfen bana da soyleyın istanbulda gıttıgınız kadının adresınıı .bende sadce boyun kısmına bı kac tuy ıcın gıdıp burun yuz ıle cıkan malesef kı bahtsız bedevılerden bırıyımm yazılanları cok ıyı anlıyorum Allah ım herkesın sıkıntısına bı care verır ınsallhh . :KK43:(
Bende lazer magduruyum ve sizicok iyi anliyorum. .igneli epilasyona ayda bir gidiyorun azalma var evet ama hala aktif olarak cikan tuylerimde var bakalim ne zaman biticek.Yaptirdigim ilk gun kabariklik ve kizariklik oluyor 2-3 gun sonra kabuk bagliyor ignenin girdigi her yer kucuk kabuklu noktaciklar halinde oluyor. Iz konusuna gelirsek gozenek seklinde duruyor ama ayda bir kere gittigim icin cilt kendini toparlayamadan surekli yine igne atislari oluyor ve haliyle gecip gecmedigini gozlemleyemiyorum. ( bu arada cildim baya hassas akne ilaci kullandigim icin daha da hassaslasti bu yuzden bende boyle reaksiyon gosteriyor diye herkeste gösterecek degil. Ayni yere giden ama yuzunde tek kizariklik bile olmayan birini taniyorum yani bu birazda bizim cilt yapimizla alakali yapan bayanin isinin ehli olup olmadigini zaten anlarsiniz ben cildimin asiri hassas oldugu icin bu sekilde reaksiyonlar gosterdigini ve normal oldugunu düşünüyorum ) Gecen sene eylul ayinda basladim her ay gidiyorum 1 saat yapiliyor.Gerçekten tamamen kurtulacakmiyim bu tuylerden bilmiyorum sanki hiiic bitmeyecekmis gibi geliyor o kadar tuy var ama insallah bitecek burada bitti diyenleri gördükçe daha da seviniyorum. Umarim herkes en kisa zamanda kil-tüy belasindan kurtulur..

Son düzenleme:
Bende lazer magduruyum ve sizicok iyi anliyorum. Ist.avrupa yakasi M.koyde zeynep hanima gidiyorum. Ayda bir gidiyorun azalma var evet ama hala aktif olarak cikan tuylerimde var bakalim ne zaman biticek.Yaptirdigim ilk gun kabariklik ve kizariklik oluyor 2-3 gun sonra kabuk bagliyor ignenin girdigi her yer kucuk kabuklu noktaciklar halinde oluyor. Iz konusuna gelirsek gozenek seklinde duruyor ama ayda bir kere gittigim icin cilt kendini toparlayamadan surekli yine igne atislari oluyor ve haliyle gecip gecmedigini gozlemleyemiyorum. ( bu arada cildim baya hassas akne ilaci kullandigim icin daha da hassaslasti bu yuzden bende boyle reaksiyon gosteriyor diye herkeste gösterecek degil. Ayni yere giden ama yuzunde tek kizariklik bile olmayan birini taniyorum yani bu birazda bizim cilt yapimizla alakali yapan bayanin isinin ehli olup olmadigini zaten anlarsiniz ben cildimin asiri hassas oldugu icin bu sekilde reaksiyonlar gosterdigini ve normal oldugunu düşünüyorum ) Gecen sene eylul ayinda basladim her ay gidiyorum 1 saat yapiliyor.Gerçekten tamamen kurtulacakmiyim bu tuylerden bilmiyorum ama oyle umid ediyorum. Umarim herkes en kisa zamanda kil-tüy belasindan kurtulur..
Kac sene gitmistinuz önceden lazerw ? Bide her gittiginizde 1 saat mi sürdü yaklasik 10 ay olmuş hic azalma falan olmadi mi hani diyolar ya ilk bir saat olur sonra düşer 10 dk falan filann ..birde sivilce ilaclaeu bende kullanmistim cildi cokk ama cok hasslastiriyo sizin İğneliye i ilacı birakriktan sonra baslmaniz daha iyu olmaz miydi ..

Kac sene gitmistinuz önceden lazerw ? Bide her gittiginizde 1 saat mi sürdü yaklasik 10 ay olmuş hic azalma falan olmadi mi hani diyolar ya ilk bir saat olur sonra düşer 10 dk falan filann ..
Lazere 1bucuk veya 2 yila yakin gittim diye hatirliyorum yalan olmasin. Ilk gittigimde 1 saat surdu en son gitmemde 45dk.surdu yani 10 15 dk.farketti

Kac sene gitmistinuz önceden lazerw ? Bide her gittiginizde 1 saat mi sürdü yaklasik 10 ay olmuş hic azalma falan olmadi mi hani diyolar ya ilk bir saat olur sonra düşer 10 dk falan filann ..birde sivilce ilaclaeu bende kullanmistim cildi cokk ama cok hasslastiriyo sizin İğneliye i ilacı birakriktan sonra baslmaniz daha iyu olmaz miydi ..
Simdi hatirladim Eyluldeki ilk randevum 70dk.sürmüştü ondan sonrakiler 1saat sonrakiler cogunlukla 55 dk. Oldu en son 45dk. Sürmüştü. Aslinda uzmanim bana yapmasakta olur diyor ama benim gözüme batan okdr cok tuy var ki o yuzden kendim de istiyorum boyle uzun calisilmasini hic tek tuy kalmayana kdr gitmeyi dusunuyorum o kdr yildim ki su tuyden kildan. Eger yuzumu tam anlamiyla bitirirsem ense ve kollarima baslayacagim. Ilactan dolayi ve bi kere sirle aldigim icin ense bölgemde bayagi artis oldu en son seansimda 1saat 20dk.enseme calistik ama okdr yogun ki haftada 2 kere gelmen lazim ve 4 er saat calissak anca toparlar dedi uzmanim o kdr yogun dedi yuzum icin gelme diyor ensem bayagi kotu yani cok bunaldim bu tuy kil olayindan :KK43:(((

Son düzenleme:
X