Muhtemelen sonunda kafamı duvara sürtücem ama duvar nasıl güzel

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.351
1.644
Hanımlar selam bir gönül işi konusuyla başınıza bela olmaya geldim,

En son 2 yıl önce gerçekten kalbimi aşırı kıran bi ilişkim bitti. Çok şükür ki bitmiş. İlişki içinde fark edememişim ama kendimi toplarladıktan sonra fark ettim ki bana baya zarar vermiş. (Ben de bile isteye zarar görmeyi kabullenmişim psikokapat gibi :p)

2 yıldır bir takım başarısız flört denemeleri oldu ama hiçbiri içime sinmedi, muhabbet yürütemedim özgüvenim de sıfır altı olunca uzak durdum filan. En son iş yerinden birisinden baya etkilenmiştim, çocuk da boş değildi ama hödük çıktı. Durum öyle olunca baya soğudum :) şimdi asıl konuya geçeyim,

Çok yakın bi kız arkadaşımın arkadaşı bi çocuk vardı muhabettimiz var sosyal medyada filan ekliyiz. Çocuk nişanlıydı pandemi dolayısıyla düğünü ertelediler vs derken kız aldatınca, ayrıldılar. Çocuğun o hallerini hatırlıyorum çok kötü ruh gibiydi resmen, baya üzülmüştüm. Aradan 5 ay geçti çocuk baya toparladı eski hallerine döndü filan. Geçen yolda gördüm (aynı mahalledeyiz.) elinde su vardı. Suyla ilgili konuşmaya başladık. Ben az su içtiğimi filan söyledim. Aradan 3-4 gün geçti eve geçerken yine gördüm elimde Pet şişe vardı işte günlük bu kadar su yetiyor bana vs diye laf attım shdndjdn sonra ben sana arada hatırlatıcam su içmeyi dedi gülüşüp dağıldık. Sonra şaaak 1 saat sonra bana mesaj atmış su içerken ordan konuşmaya başladık 2 haftadır konuşıyoruz. Ama aklımda şöyle bi şey var 5 ay uzun bi zaman değil, iyi görünüyor ama atlatmış mıdır? Ki üstelik aldatma aşırı üzücü bi olay ve zor atlatılacak bi şey. Yara bandı görevi görmek istemem :/ çocuk öyle kendini eğlendirmek için yazdığını sanmam çünkü ortak yığınla arkadaşımız var yüz yüze bakıcaz hep. Of gidilir mi kızlar sizce benim baya gidesim var çünkü :)))))) Şu an iletişimimiz bence çok tatlı, tavırları yaklaşımı da hoş geliyor.

Not: eski sevgilim de evlilik teklifi edip ayrıldıktan 5 ay sonra başkasını hayatına aldı shdndjdn. Bana kaderimin bi oyunu mu bu shdnhdnxj

sevgilim olacak potansiyeli ile yaklaşma bence hayal kırıklığına uğrarsın,belki gerçekten istediği sadece arkadaşlık...o gelinliği yere bırak 🤪

Of trendyoldan sipariş ettiğim çeyiz seti boşa gitti :KK43:((( ben de ilk saçmalama jehan arkadaşça dedim ama flört eder gibi konuşuyor :)))) ben tabi kendimden assssla taviz vermiyorum

çocuk öyle kendini eğlendirmek için yazdığını sanmam çünkü ortak yığınla arkadaşımız var yüz yüze bakıcaz hep. Of gidilir mi kızlar sizce benim baya gidesim var

Yüz yüze bakacaksiniz ve ortak arkadaslariniz var diye neden keyif için konusmasin ki, ortada bisey yok daha ve sirf flort ettigi ya da konustugu icin evlenmek istemek zorunda degil bunu kimse yadirgamaz bence. 🙄 Evlenmek için mi konustugunu dusunuyorsunuz suan?
Ve nereye gideceksiniz anlamadim ben.

Su akar yolunu bulur diyeyim en iyisi, sizin muhabbetler hep sudan. 🤭

çocuk öyle kendini eğlendirmek için yazdığını sanmam çünkü ortak yığınla arkadaşımız var yüz yüze bakıcaz hep. Of gidilir mi kızlar sizce benim baya gidesim var

Yüz yüze bakacaksiniz ve ortak arkadaslariniz var diye neden keyif için konusmasin ki, ortada bisey yok daha ve sirf flort ettigi ya da konustugu icin evlenmek istemek zorunda degil bunu kimse yadirgamaz bence. 🙄 Evlenmek için mi konustugunu dusunuyorsunuz suan?
Ve nereye gideceksiniz anlamadim ben.

Su akar yolunu bulur diyeyim en iyisi, sizin muhabbetler hep sudan. 🤭

Yok tabi ki daha düzgünce tanımadan evlilik vs düşünmedim de sadece kendi kendime kalbim kırılmasın diye önlem almaya çalışıyorum :KK70:

Of trendyoldan sipariş ettiğim çeyiz seti boşa gitti :KK43:((( ben de ilk saçmalama jehan arkadaşça dedim ama flört eder gibi konuşuyor :)))) ben tabi kendimden assssla taviz vermiyorum
Elbetteki sen daha iyi bilirsin sonuçta ama flex ol çünkü şüphelendiğin yara bandı konumunda isen zaten dengesizlikleri baş gösterir,bi de bu acitmasin yani

Şu an aslında konulurken bunları düşünmüyorum ama aklıma da gelmiyor değil haksız da değilim :/

ama böyle olmaz. sen istiyorsun ki şu an o hazır olsun eski ilişkisini unutmuş olsun öyle aşık olayım:)
akışına bıraksan çocuğun sana aşık olmasına zaman tanısan. (flört ediyor dedin diye böyle söyledim)

Elbetteki sen daha iyi bilirsin sonuçta ama flex ol çünkü şüphelendiğin yara bandı konumunda isen zaten dengesizlikleri baş gösterir,bi de bu acitmasin yani

O konumda kendimi hissedersem zaten baya keserim iletişimi. Boşu boşuna kimse için yeniden kendimi üzmek istemiyorum. Şu an gözlemliyorum çözmeye çalışıyorum :) teşekkür ederim bu arafa

ama böyle olmaz. sen istiyorsun ki şu an o hazır olsun eski ilişkisini unutmuş olsun öyle aşık olayım:)
akışına bıraksan çocuğun sana aşık olmasına zaman tanısan. (flört ediyor dedin diye böyle söyledim)

Ahahahah doğru diyorsunuz, ki zaten hala akışında eski nişanlısı varsa belli olur bi şekilde

Yok tabi ki daha düzgünce tanımadan evlilik vs düşünmedim de sadece kendi kendime kalbim kırılmasın diye önlem almaya çalışıyorum :KK70:

Ben ilişkilerde önlem almak diye biseye inanmiyorum. Bariz rahatsiz oldugunuz bir durum olursa adamin davranişlarinda onu görür ona gore davranirsiniz anca öyle ama daha yolun başinda ortada bisey yokken ilişkinin nereye gidecegini bilemezsiniz malesef onu zaman gösterir.

Adam cikip size "evlenmeyi dusunuyorum" dahi dese sizinle evleneceginin bir garantisi yine olmaz. Boyle seylerin sözü verilemez.

Susadım çeşmeyeee inmez olaydım diye başlarsın en kötü 😄😄😄😄 şaka filan 5 ay bence ideal bir süre 1 hafta önce ayrılmadı sonuçta akışına bırak 😍

Ben ilişkilerde önlem almak diye biseye inanmiyorum. Bariz rahatsiz oldugunuz bir durum olursa adamin davranişlarinda onu görür ona gore davranirsiniz anca öyle ama daha yolun başinda ortada bisey yokken ilişkinin nereye gidecegini bilemezsiniz malesef onu zaman gösterir.

Adam cikip size "evlenmeyi dusunuyorum" dahi dese sizinle evleneceginin bir garantisi yine olmaz. Boyle seylerin sözü verilemez.

Çok haklısınız. Önlemden kastım en baştan bunu fark edip ilerlememek aslında. Ufak bi ima bile sezsem ona göre uzaklaşırım ben de. Al suyumu ver suyumu ahahahah

X