Muhtemelen sonunda kafamı duvara sürtücem ama duvar nasıl güzel

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
ama böyle olmaz. sen istiyorsun ki şu an o hazır olsun eski ilişkisini unutmuş olsun öyle aşık olayım:)
akışına bıraksan çocuğun sana aşık olmasına zaman tanısan. (flört ediyor dedin diye böyle söyledim)

Ahahahah doğru diyorsunuz, ki zaten hala akışında eski nişanlısı varsa belli olur bi şekilde

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
18.996
67.004
Yok tabi ki daha düzgünce tanımadan evlilik vs düşünmedim de sadece kendi kendime kalbim kırılmasın diye önlem almaya çalışıyorum :KK70:

Ben ilişkilerde önlem almak diye biseye inanmiyorum. Bariz rahatsiz oldugunuz bir durum olursa adamin davranişlarinda onu görür ona gore davranirsiniz anca öyle ama daha yolun başinda ortada bisey yokken ilişkinin nereye gidecegini bilemezsiniz malesef onu zaman gösterir.

Adam cikip size "evlenmeyi dusunuyorum" dahi dese sizinle evleneceginin bir garantisi yine olmaz. Boyle seylerin sözü verilemez.

Ponciksi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
613
1.175
Susadım çeşmeyeee inmez olaydım diye başlarsın en kötü 😄😄😄😄 şaka filan 5 ay bence ideal bir süre 1 hafta önce ayrılmadı sonuçta akışına bırak 😍

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
Ben ilişkilerde önlem almak diye biseye inanmiyorum. Bariz rahatsiz oldugunuz bir durum olursa adamin davranişlarinda onu görür ona gore davranirsiniz anca öyle ama daha yolun başinda ortada bisey yokken ilişkinin nereye gidecegini bilemezsiniz malesef onu zaman gösterir.

Adam cikip size "evlenmeyi dusunuyorum" dahi dese sizinle evleneceginin bir garantisi yine olmaz. Boyle seylerin sözü verilemez.

Çok haklısınız. Önlemden kastım en baştan bunu fark edip ilerlememek aslında. Ufak bi ima bile sezsem ona göre uzaklaşırım ben de. Al suyumu ver suyumu ahahahah

tuttioz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
410
712
39
aldatan nişanlıyı unutmak için 5 ay değil 5 gün yeter erkek milletine. Yürü kardeşim hiç korkma, evlenmeye de istekli bir adam yakalamışsın kaçırma, eski nişanlının düğün hazırlıklarına çök, “kaldığın yerden devam bebeğim” dersin 🙏🏻❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-11-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

NilCeren

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
1.090
783
Biz kadınlar niye 838424 hamle ilerisini düşünüyoruz ya, erkekler böyle değil bunu kendimize neden yapıyoruz? Akışına bırakın. Belki iyi iki arkadaş olarak kalacaksınız, belki flört ilişkiye evrilecek belli olmaz. Şu an içinizde kelebekler uçuşuyor muhtemelen. Bırakın uçuşsun. İlişkinin en sevdiğim evresi bu flört evresi benim ya. Off uzun zamandır kk da bu kadar tatlı bi konuya denk gelmemiştim. Sırtına vurup gönderiyorum konu sahibini... yolun açık olsun arkadaşım..

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
aldatan nişanlıyı unutmak için 5 ay değil 5 gün yeter erkek milletine. Yürü kardeşim hiç korkma, evlenmeye de istekli bir adam yakalamışsın kaçırma, eski nişanlının düğün hazırlıklarına çök, “kaldığın yerden devam bebeğim” dersin 🙏🏻❤️

Anabababab gün içinde bu yorumu okuyup gülcem zjxnxhxnjx

Evlilik dğeil aslında amaç, tavrı yaklaşımı geröekten güzel geldi ama bu üstte saydığım şeyler tedirgin ediyor beni :/

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
Biz kadınlar niye 838424 hamle ilerisini düşünüyoruz ya, erkekler böyle değil bunu kendimize neden yapıyoruz? Akışına bırakın. Belki iyi iki arkadaş olarak kalacaksınız, belki flört ilişkiye evrilecek belli olmaz. Şu an içinizde kelebekler uçuşuyor muhtemelen. Bırakın uçuşsun. İlişkinin en sevdiğim evresi bu flört evresi benim ya. Off uzun zamandır kk da bu kadar tatlı bi konuya denk gelmemiştim. Sırtına vurup gönderiyorum konu sahibini... yolun açık olsun arkadaşım..

Şu an öyle bi gaz aldım ki kendime 12 ay taksitle gelinlik siparişi vermemek için zor tutuyorum ❤️

Ya ileriyi düşünmek insanın kendi olmasını engelliyor ama öyle bi konuma düşmek de baya koyar :KK43:(

Kahve __Kokusu

Carpediem
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
1.950
5.042
Ahhahahaha ya cidden çok seviyorum bu sitenin kadınlarını ❤️ terapi gibiler
Öyledir tam kafa dagitmalik 😂 konuya geliyorum yürü bu çocuğa duvar falan düşünme sonunu düşünen kahraman olamaz ..belki tanıyınca seni aşık olucak, sen istemeyeceksin vs düşünerek ilişki olmaz akışına bırak...Carpe diem:KK54:

tuttioz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
410
712
39
Anabababab gün içinde bu yorumu okuyup gülcem zjxnxhxnjx

Evlilik dğeil aslında amaç, tavrı yaklaşımı geröekten güzel geldi ama bu üstte saydığım şeyler tedirgin ediyor beni :
Sen onu bunu bırak da, eski nişanlının aldatma nedenini anlamaya çalış. “Hiçbir kadın iyi ekmeğini ele vermez” derler, yani adamı pişirmişsin ama buyurun siz yiyin diyorsun. Sorumsuz mu, ilgisiz mi, ailesi mi manyak, erken mi boşalıyor 🤣 bunların hiçbiri yoksa kızın aptallığı bizim fırsatımız demektir. Değerlendir her halükarda, olmadı şutlarız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-11-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
Öyledir tam kafa dagitmalik 😂 konuya geliyorum yürü bu çocuğa duvar falan düşünme sonunu düşünen kahraman olamaz ..belki tanıyınca seni aşık olucak, sen istemeyeceksin vs düşünerek ilişki olmaz akışına bırak...Carpe diem:KK54:

Di mi ya? Eğer öyle bi şet hissedersem zaten şaaak diye keserim iletişimi nolacak :KK70:

jeehan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
1.280
765
26
Sen onu bunu bırak da, eski nişanlının aldatma nedenini anlamaya çalış. “Hiçbir kadın iyi ekmeğini ele vermez” derler, yani adamı pişirmişsin ama buyurun siz yiyin diyorsun. Sorumsuz mu, ilgisiz mi, ailesi mi manyak, erken mi boşalıyor 🤣 bunların hiçbiri yoksa kızın aptallığı bizim fırsatımız demektir. Değerlendir her halükarda, olmadı şutlarız

Ya konudan bağımsız aldatmanın sebebi olmaz. Çok gurur kırıcı bi durum :/ ayrılsın, naooyorsa yapsın :/