Muhteşem Yüzyıl Kösem sosyal medyayı ikiye böldü!

Kizlar tamam ama soylede bir gercek var.Ozellikle biz genclere tarihi ogrenmeyi arastirmayi arzulatiyor.Yani tarih ilgimi cekiyor sahsen benim.Dizi yani orda getirip ciddi bir sekilde verse kac kisi izleyecek ki sanki.Ayrica bencede 19 kardesini dahi(bebeklerde var) oldurten atalarimiz var bunu arastirmak guzel bir sey bence.Dizide bazi rutuslar yapilmasi gerek cok abartiyorlar bazen dekolteleri gozumuze sokuyorlar.Ayrica 1.Ahmed sunnet bile olmamis onu gostermeden halvete soktular direk.Muhtesem Yuzyilin cakmasi olmus.1.Ahmedi oynayan kisi yerine bence Kadir Dogulu olsaydi daha saglam olurmus.Durusunu hic begenmedim ben karakterler oturmamis
Sünnet oldu sonra halvete sokmaya çalıştılar sünnet kısmını göstermediler sadece, kutlamaları gösterdiler kızların dans ettiği bölüm Safiye Sultan Handan Sultanın oturacağı yere kediyi bıraktığı kısım o.

Sünnet oldu sonra halvete sokmaya çalıştılar sünnet kısmını göstermediler sadece, kutlamaları gösterdiler kızların dans ettiği bölüm Safiye Sultan Handan Sultanın oturacağı yere kediyi bıraktığı kısım o.

Cok sagol canim bende cozemedim o kismi tam olarak :))

X