mükemmeliz :)))

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.280
60
46

Zamanın birinde mükemmel kadın ve mükemmel erkek karşılaşmışlar. Mükemmel bir flört döneminden sonra mükemmel bir evlilik yapmışlar. Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler. Bu mükemmel çift karlı, fırtınalı bir Noel akşamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda,donmak üzere olan bir adam görmüşler. Mükemmel çift olduklarından adama yardım için durmuşlar. Adam meğer sırtında oyuncak çuvalı ile Noel Baba imiş. Mükemmel çiftimiz Noel akşamı çocukların hayallerini karatmamak için Noel Baba ve oyuncakları arabaya yüklemişler. Oyuncakları çocuklara dağıtarak yollarına devam etmişler. Maalesef tipi artmış, araca hakim olmak zorlaşmış ve mükemmel çift ile Noel Baba trafik kazası geçirmişler. Kazada bunlardan yalnızca biri kurtulmuş...

Soru: Kim kurtulmuş?(Cevap aşağıda)

Cevap: Mükemmel kadın kurtulmuş...
Her şeyden önce mükemmel kadın gerçekten vardır! Herkes bilir ki Noel Baba ve mükemmel erkek diye birileri yoktur!

Kadınlar burada okumayı bıraksınlar! Erkekler okumaya devam etsinler!

Eğer mükemmel adam ve Noel Baba yoksa arabayı mutlaka mükemmel kadın kullanıyordur. Bu bize en mükemmel kadının bile araba kullanmak gibi bazı konularda pekte mükemmel olmağını açıklıyor!

Kadınlar Kesinlikle Aşağıyı Okumasınlar! Erkekler devam

Aklımdayken eğer bir kadınsanız ve hala bunu okuyorsanız buda başka bir noktayı açığa kavuşturuyor!

KADINLAR HİÇ BİR ZAMAN SÖZ DİNLEMEZLER***

:laugh: :laugh: mecburen okudum.. ne yapayım dur deyince duramadım..

:smilewinkgrin: sonuna kadar okudum vallaaaa çok güzeldiiiii....:laugh:

ya şimdi şöyle oldu ben biraz meraklıyımdır dayanamadım sonuna kadar okudum:çok üzgünüm::sm_confused:
mükemmel kadınlar olduğumuz için araba kullanmıyoruz elimizin altında şoför varken araba kullanmak bize yakışmaz di mi ama?:KK70:

canımcım sen yazarsında bız okumazmıyız,söz dınlemez olmayı goze alıyorum ben:KK70:

okuyun okuyun siz okuyasınız diye yazıyorum zati.....:biggrin:

X