Mutfak Dekorasyonu Mutfağım İçin Sizlerden Yardım İstiyorum...

Duygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
3.755
5
Arkadaşlar kısmetse 3 ay sonra evleneceğim. Oturacağımız ev şu an tadilatta. Mutfağı komple fayans yaptırmak istedim. Fayansları seçtik aldık hatta getirip eve bıraktılar...
Ama ben şimdi pişmanım sanki...
Kırmızı beyaz fayanslar. Mutfak dolaplarını da kırmızı beyaz yaparım dedim ama şimdi düşününce herşey kırmızı beyaz çok boğuk bir havamı olacak diye evham yapıyorum...
Fayansların resmini aşağıya koydum sizin önerileriniz neler bilmek istiyorum...
Aslında şöyle düşünüyorum halı ve perdelerde kırmızı beyaz siyah renklerini kullanayım...
Mutfak masasını cam alacağım sandalyeleri siyah yaparım avizede de siyahlı kırmızılı tonlar uygularım. Yani sonuç itibariyle siyah kırmızı ve beyaz tonlarını bir arada toplarım diyorum. Fakat aldığım fayansların bordürüne de bakın. Daha değişik renkler var.
Siyah uyar mı diye de düşünüyorum. Yani anlayacağınız kafam bayağı karıştı...
Yardımlarınızı bekliyorum...

1111fy.jpg

Yerlerim böyle dama gibi döşenecek...
2222se.jpg

3333jm.jpg

Bu şekilde cam masa düşünüyorum mutfağa. Bizim buralarda komple deri sandalyeleri olanlar var siyah renkte alırım diyorum.
cammutfakmasalarc4b1.jpg

Yerleri keşke sadece beyaz yaptırsaydınızbilmiyorumkismile

Mutfak dolaplarınıda kırmızı beyaz yaptırırsan iyice boğarsın gibi geliyor. bence beyaz yaptırabilirsin,Yada siyah.CADIARZU

Kuzumm teşekkür ederim. Yalnız şu an döşenmiş olabilir maalesef:gitme: Yerleri değiştirme şansım yokta yapabileceğim şey mutfak dolaplarını komple beyaz yapmak olur şu saatten sonra...
Yada mutfak dolabını ağırlıklı olarak beyaz örneğin çekmecelerini yada bir kaç kapağını mı siyah yapsam... Çok pişman oldum vallahi...boshayallersmile

şuan bende mutfak yaptırıyorum kararsızlığını anlıyorum zor işler valla
nacizene fikrim dolapta kırmızıyı çok az kullanman
perde halı sandelyede siyahı ön plana çıkarman
aksesuarlarda kırmızı kullanman olur
kolay gelsin canım
bide kırmızıya parlak lake çok yakışıyor
aslında benim ilk tercihim kırmızı+ gri kombinlemek olmuştu birazda siyah katıcaktım ama kullanış açısından vaz geçirdiler beni

X