Mutfak Dekorasyonu Mutfak Dolabı ve Tezgah İçin Öneri

dream_catcherr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2019
1.863
2.244
Herkese merhaba kızlar kısa bir süre sonra ev değişikliği yapacağız ve yeni geçeceğimiz evde mutfak dolaplarını komple yeniden yaptırmamız gerekiyor. Mevcut dolaplar şuan çok eski. Bu konuda sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Aranızda yeni mutfak dolabı ve tezgahı yaptıran var mı? İnternetten biraz araştırdık eşimle çok fazla malzeme çeşidi var ancak pandemi koşulları dolayısıyla çıkıp gezemedik henüz malzemelere bakamadık canlı olarak. Ankara'da oturuyoruz, bildiğiniz ve önerebileceğiniz birileri varsa onları da seve seve duymak isterim. Mutfak dolap malzemesi ve tezgah cinsi olarak kullandığınız, memnun olduğunuz ve olmadığınız kısımlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.. :KK52:

Eşim mobilyacı imalat yapıyor. İzmir'de ama. Bence bir mobilyacı ile çalışın. Onlara isteklerinizi iletin o yapar. Emin ol hazirdan daha kullanışlı ve dayanıklı oluyor. Bildiğim kadarı ile lake ve de granit tezgahlar güzel. Evye olarak granit yerine çelik çift damlalikli guzel duruyor.

Eşim mobilyacı imalat yapıyor. İzmir'de ama. Bence bir mobilyacı ile çalışın. Onlara isteklerinizi iletin o yapar. Emin ol hazirdan daha kullanışlı ve dayanıklı oluyor. Bildiğim kadarı ile lake ve de granit tezgahlar güzel. Evye olarak granit yerine çelik çift damlalikli guzel duruyor.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Biz de mobilyacı ile çalışmayı düşünüyoruz ama kullananlardan malzeme seçiminde fikir almak istedim. Tekrar teşekkürler..

Merhaba, ben de araştırma sürecindeyim henüz bir karara varmadım ama annemin mutfak dolapları fırınlanmış lake ve gayet güzel görünüyor 10 yıl önce yaptırmıştı ankarada yanlış hatırlamıyorsam siteler tarafında bir yerdi. Tezgahı da çimstone. Ben de kendi mutfağım için araştırma yapıyorum dolaplarda pek fark görmesem de tezgah konusunda izlediğim videolardan en iyisinin çimstone veya seramik olduğu kararına vardım. Kalenin seramik tezgahları var çok güzel ama biraz pahalı refikayı bilirsen onun yeni mutfak tanıtımında tezgahından da bahsediyor. Çimstone tezgahla da bir sorun yaşamadık biz. İnşallah gönlüne göre bir mutfağın olur 🤗

Merhaba, ben de araştırma sürecindeyim henüz bir karara varmadım ama annemin mutfak dolapları fırınlanmış lake ve gayet güzel görünüyor 10 yıl önce yaptırmıştı ankarada yanlış hatırlamıyorsam siteler tarafında bir yerdi. Tezgahı da çimstone. Ben de kendi mutfağım için araştırma yapıyorum dolaplarda pek fark görmesem de tezgah konusunda izlediğim videolardan en iyisinin çimstone veya seramik olduğu kararına vardım. Kalenin seramik tezgahları var çok güzel ama biraz pahalı refikayı bilirsen onun yeni mutfak tanıtımında tezgahından da bahsediyor. Çimstone tezgahla da bir sorun yaşamadık biz. İnşallah gönlüne göre bir mutfağın olur 🤗
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için, yazdıklarınızı araştırayım ben en iyisi. Evet Refikayı biliyorum, açıp izleyeyim bakmalı nasılmış :) güzel dilekler için de teşekkür ederim 🤗

merhaba ahşap mutfak tezgahını öneriyorum cidden çok kullanışlı hem retro hem şık. temizliği çok kolay. önyargımı aştım iyi ki dedğim evime gelen herkesin hayran kaldıgı bi tezgahım var. promasiften getirtmişti mobilyacımız ama bi arastırın genelde heryerde bayileri var araadıgınzda da gönderiyorlar diye biliyorum. internetten promasif diye bakın isterseniz

Granit tezgah seçin bence kullanimi cok rahat dolap olarakta mümkünse membran kaplama fln olmasin sararıyor cok cirkin oluyor

X