Mutfak Dekorasyonu mutfak yaptıracağım fikirlerinize ihtiyacım var

selam.ben de tezgah olarak daha pahalı ama granit tavsiye ederim doğal olduğu için.mermerit yapay olduğundan zararlıymış diye duymuştum.ne kadar doğru bilemem tabii.bir de ankastrede ne inox ne de siyah cam ocak tavsiye ederim.annemin ocağı inox benimki de görünüşüne aldandığım için camdı.ama çoook pişmanım.kesinlikle tavsiye etmiyorum.temizlemesi bir ölüm.zaten asla ilk aldığımız gibi görünmüyor ama yine de çok zor temizleniyor.ne kadar dikkat edeyim bişey damlatmayayım desen de olmadı tozdan temiz gözükmüyor siyah olduğu için.ben size frankenin tırtıklı ocak ve evyelerini tavsiye ederim.deterjana bile gerek yok temiz bir bezle şöyle bi siliverin tamamdır.benim ankastrelerim siemens memnunum ama frankede çok kaliteli bir marka.

canım evim evim güzel evim bölümüne eklemiştim ama baktım bulamadım

ben mutfağımı 10 ay önce yaptırdım

-membran pvc kapak yaptırdım,çok güzel amvay zoom la siliyorum pırıl pırıl..

-davlumbaz annem yaptırdı gümüş renk ama üstü hemen tozlu yağlı gibi görünüyor,benim öyle bir sorunum yok.
-tezgahım granit biraz pahalı ama harika sıcak soğuk asit hiç etkilenmiyor çok rahat kasmıyorsun kendini
çekmece ve dolap kapaklarını frenli yaptırmanı öneririm çarpmıyor yavaşça kapanıyor
-bir de kilerini mutlaka büyük yaptır.
aklıma gelen bu kadar

üst dolaplar beyaz alt dolaplar abanoz renk mi olsun yoksa üst krem alt ona uygun açık kahverengi mi ama kahverengi dediğim açık bir renk sizce nasıl off bu akşam kesin karar vermeliyim artık sipariş vercem yardım edin beyaz ve abonoz mutfak parlak beyaz ve parlk abanoz olacak diğeri mat bir renk

beyaz abanoz mabilyada çok hoş duruyo hatta ben bayılıyorum baktıkça bakasım gelir hep ama mutfak dolabında hiç görmedim ama içine sindiyse vazgeçme canım yaptır

mermerit öle ama dediğim gibi firma önemli bak diğer arkadaş gayet memnun mermeritten mesela o nedenle aldığın firmaların güvencesinde olmasına dikkat et yani 10 yıl garanti verebiliyo bazı firmalar o kadar güveniyolar ürünlerine ....
e canım lekeye takarım diyosun inoxu nasıl kullanıcaksın ben sırf iz oluyo bide zamanla ocakta ateşin çıktığı yerlerde sararma oluyo diye vazgeçtim ,, eşim beyaz eşyada en büyük firmalardan birinde mühedis ona sordum bunun çözümü yokmu diye , izleri sürekli temizlicen ama sararmaya bişey yapamıyoruz henüz araştırmadayız dedi ... o nedenlede vazgeçtim

markadan ziyade inox olması sorun canım bence çünkü bütün üretimler aynı oluyo , yani hangisine su değse iz oluyo lake mutfak gibi sürekli silmen gerek bide üstüne kurulaman lazım tabi ....

ama franke diye biliyorum alman bi marka gerçekten iyi diyolar ama ben hiç kullanmadım ve hiç o markaylada çalışmadım o nedenle bilemicem canım

arkadaşım tüm hayallerim gittisenağlamasenağlamasenağlama ----------lake mutfak----tek hayalimdi.temizliği çok mu zor ...
yerine temizliği kolay ama şık tavsiyeler var mı...............a.s.a.s.a.s.

X