Mutfak yenileme

nazli_kubra

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
1
0
Kızlar ben aranıza yeni katıldım ama bayıldım buraya çok güzel bi site mutfak yeniliycem ankastre,dolaplar hakkında yardımlarınızı ihtiyacım var kafam karışık silverline mı simfer mi dolap konusunda da lake, mebran,pvc kaplama,high gloss resimli mutfaklarının gönderin kullandıklarınizi anlatın memnun oldugunuz şeyleri söyleyin bende iyi olsun ama biraz da uygun olsun diyorum fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. ..😌😌

Merhaba , simferi annemler kullaniyor 4 yıldır hiç sorun çıkarmadı.Fırında iyi pişiriyor. Görsel olarakta çok güzel.
Dolap olarak lake mutfak için uygun olmaz.hem pahalı hem de narin kullanmak gerekiyor hemen çatlayıp dökülüyor. Yatak odam lake ordan biliyorum. Highglass portmantom var ve parmak izi çok kalıyor mutfakta sürekli dolap silersiniz :) mutfak için güzeli mebran kapak. Şimdiden hayırlı olsun bitince paylaşırsınız umarım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de mutfağımı yaptırıyorum beyaz yaptırdım dolapları laminant kapak daha iyisi de varmış akrilik kapak o bayağı pahalıymış bizim mutfak 11 mkare mutfak dolapları 3700 tuttu ankastre arçelik şık paket kullanmadığım için bi yorum yapamam tezgahım yarın takılacak belenco kristal white ara taşım siyaj beyaz gri cam mozaik mutfağım bayağı beyaz oldu ama ocak fln siyah birbirini tamamlar inşallah size de kolay gelsin gerçekten zor karar vermek

bende balon kapak yaptirdim, balon kapak membran oluyor galiba. henüz 6 ay oldu, simdilik memnun um.

Son düzenleme:
Ben de mutfağımı yaptırıyorum beyaz yaptırdım dolapları laminant kapak daha iyisi de varmış akrilik kapak o bayağı pahalıymış bizim mutfak 11 mkare mutfak dolapları 3700 tuttu ankastre arçelik şık paket kullanmadığım için bi yorum yapamam tezgahım yarın takılacak belenco kristal white ara taşım siyaj beyaz gri cam mozaik mutfağım bayağı beyaz oldu ama ocak fln siyah birbirini tamamlar inşallah size de kolay gelsin gerçekten zor karar vermek

11metrekare mutfak 3700 demişsiniz sadece dolap fiyatımı yoksa tezgahta dahilmi

Sadece dolaplar tezgaha da 1000 lira fark veriyoruz ara taşlara da 800 fln fark verdik mutfak bayağı maliyetli oldu mutfağın alanı 11 metrekare bayağı bi küçük ama çok tuttu

X