Mutsuz oldugun iş hayati

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
812
267
Merhaba arkadaşlar bir buçuk yıl önce giyim mağazasında işe başladım yeni açılan mağazaydi...işi bilen kişiyim ama.karakter yüzünden geri planda kalıyorum .aramızdan biri yetkili seçildi ..seçildiğinde beri bir tavır dengesiz hareketler yani bildigin işten soğutur...genelde ben ortamı yumuşatan espiri vesayre yapan ama artık simarikligi hareketleri iş yaparsin bı garip tabir tam deli gibi...yanımdaki arkadaşlarda muztarip di bu konudan..artık iki ay önce ben patladim her şeyi söyledim ettim ceketimi aldım çıktım...yanımdaki o arkadaşlar arkamda durmadi ...ben artık yilmistim bikmistim .patronada anlattım malesef hep aynı tas aynı hamam kendisi dul bı kadındı birazda civelek anlarsiniz...ve ben artık evdeyim bildiğim işten nefret eder olmuştum psikolojim alt üst hala konusiyorum içimden kavga ediyorum .nasıl bu döngüden çıkabilirim .benim.gibi yaşayan varmı

Geçmişe takılıp kalmamak en iyisi. O zamanı düşünmemeye çalış her yerde sıkıntılar olabiliyor ve sıkıntılı insanlar.. Her şeyde bir hayır vardır. Önüne bakıp daha önce farketmediğin ama sana göre olan bir iş bulabilirsin belki. Yeni meşgaleler bulmaya çalış. Allah gönlüne göre hayırlısını nasip etsin.

Malesef ki her yerde var böylesi...kendi mutsuz mutlu olan insanları kıskanır durur..evliliğine her seyime arkadan konuşan bir tip..artık yildim ve patladım...maaşımdan da oldum ekmegimden oldum ...peki arkadaşlarım dediğim o kişi neden arkamda durmadi ..yazıklar olsun böylesi iş hayatina...haklısınız geçmişi dusunmek geleceği mav eder...şimdi karşıma birnis çıktı evde çağrı merkezi hastaneye bağlı check-up satışı imiş...napsam ne etsem bilemedim...peki sizinde böylesi bir iş hayatınız oldumu bırakıp gittiginiz

X