Kekler - Pastalar Muzlu Halley Pastam (Resimli)

akannehiranam anama anamakannehircokacimcoook
yaa bidenem sen garezinemi yapiyon:eek:lmaz:
ramazan gireli aldik kilolari öf yaa bak simdi sen böyle yap güzel mamalari canimiz cekmesin öylemi:umursamaz:
süper görünüyo yaa halleyim neyimde yok evde ama en kisa zamanda yapacamcokacimcoook
ellerine emeciklerine saglik bidenem süpersin geneopuyorumnanaktana.s.

:eek:ne garazi yengosum:eek:
:eek:lmaz:sen yaparken iyi oluyo dimi:eek:lmaz:
:roflol:senin aldigin kilolar devede kulak kalir kessin:roflol:
yerimsenibentavsiye ederim yengosumyerimseniben
opuyorumnanaktantskler yorumun icinopuyorumnanaktan

ooooo maşallah incim döktürmüşsün yıne valla süpersin ben bunu muz koymadan yapıyorum ve tepsıye yapıyorum boole ugraşlı oluyor cok streçle falan başka ufak kalıbımda yok porsiyonlık ama silikon bi kapta süpe oluyor gercektende bende bı kac gun sonra iftara mısafırım var bundan yaıcaktım zaten eklerım bende canım öpüyorum seni.....

opuyorumnanaktancanim tsklerrrrrrrrrrropuyorumnanaktan
strec folyoyla hic denemedim canim
dedigim gibi silikon kalip olunca
hem sekilli hemde kolay cikdi dogrusu
ama tepsiye yayma fikride güzel saolasin
eklemeni beklicem canim benim
a.s.a.s.a.s.

tam ben bu tarifi daha önce niye görmedimki diyecektim yeni eklediğini farkettim :eek: tadı nasıldı kıs görünüşü güsel afferim eline sağlık

Nefis görünüyor,eline sağlık..

bende yapıyorum bundan çok hafif ve leziz oluyor..

tam ben bu tarifi daha önce niye görmedimki diyecektim yeni eklediğini farkettim :eek: tadı nasıldı kıs görünüşü güsel afferim eline sağlık

:kedi:he en yeni mamamdan bidenesi balim:kedi:
cokacimcoooktadi anlatilmaz anca yiyerek yasaniryerimseniben:jeyyar:nasilim amazemuszemus
haffif tadi var canim
halleyler kitir kitir agzina geliyo
kremsantisi dondugu icin
soguk dodnurma tadinda bisey oluyo
muzun tadini biliyosundur zaten icine lezzet katdi odacokacimcoookcokacimcoook
:eek:sendende afferin aldim ya ne mutlu banazemuszemusopuyorumnanaktan

ellerine sağlık tatlı bacım..muzlu da denemek lazım.sen yaptıysan mutlaka güzeldir..damak zevkine güvenirim..paylaşım için teşekkürler bitnm...kocccccaman öpüorm..

ellerine sağlık tatlı bacım..muzlu da denemek lazım.sen yaptıysan mutlaka güzeldir..damak zevkine güvenirim..paylaşım için teşekkürler bitnm...kocccccaman öpüorm..

opuyorumnanaktanoy canimsin benim ya saolasin usta ascilardan övgü almakda ayri güzel:eek:
cokacimcoookmuzu seviyosaniz tavsiye ederim balimcokacimcoook

X