Kekler - Pastalar Muzlu Halley Pastam (Resimli)

abliskom buda seninle birlikde yaptigimiz
malum bugün kayinvalidemler iftardaydi
onlara harika sunum yaptik birlikde
iyiki varsin el ele verip üstesinden gelemicegimiz bisey yok

abliskom buda seninle birlikde yaptigimiz
malum bugün kayinvalidemler iftardaydi
onlara harika sunum yaptik birlikde
iyiki varsin el ele verip üstesinden gelemicegimiz bisey yok

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
amanda aman
ablasinin birtanesi
kessinlikle
el ele verip üstesinden gelemicegimiz hic birsey yok balim
canimsin sen hele bi mutfaga alis bak nasilda boynuz kulagi geciyo
ve benden daha iyi seyler cikaricagina eminim
sende bu azim oldukca

öncelikle ellerinize sağlık süper görünüyo,ben 2 aylık evliyim bi takım nedenlerden dolayı 1-2 hafta öncesine kadar kendi evimizde kalamıyoduk,daha yeni geçtik evimize,dersaneydi,üniversiteydi,işti derken hiç mutfağa girmeye vaktim olmadı,hep annem hazırlardı,ben hazıra konardım,1 haftadır burdan ve canım annemden öğrendiğim yemekleri yapıyorum,eşimde çok marifetlidir mutfakta çok yardımcı oluyo bana,yemekler güzel olunca bana bi şevk geliyo akşamınada pasta yapıyorum,geçende bu halleyli pastayı denedim,lezzet süper ama kalıptan çıkmadığı için şekil çok bozuk oldu:KK43: buzlukta çok durmadığı için mi çıkmadı acaba,yoksa kalıbı ıslatmak falan mı gerekiyo koymadan önce

öncelikle ellerinize sağlık süper görünüyo,ben 2 aylık evliyim bi takım nedenlerden dolayı 1-2 hafta öncesine kadar kendi evimizde kalamıyoduk,daha yeni geçtik evimize,dersaneydi,üniversiteydi,işti derken hiç mutfağa girmeye vaktim olmadı,hep annem hazırlardı,ben hazıra konardım,1 haftadır burdan ve canım annemden öğrendiğim yemekleri yapıyorum,eşimde çok marifetlidir mutfakta çok yardımcı oluyo bana,yemekler güzel olunca bana bi şevk geliyo akşamınada pasta yapıyorum,geçende bu halleyli pastayı denedim,lezzet süper ama kalıptan çıkmadığı için şekil çok bozuk oldu:KK43: buzlukta çok durmadığı için mi çıkmadı acaba,yoksa kalıbı ıslatmak falan mı gerekiyo koymadan önce

canim öncelikle denemis olmana cok sevindim
seklinin bozuk cikmasinada üzüldüm inan
yorumun icinde ayrica tskler
emin ol destek veren esinde oldugu sürece mutfagi sevicek ve yavas yavas ögreniceksin
sonrada boynuz kulagi gecer misali
usta bir asci olur cikarsin
buzlukda nekadar beklettin canim benim???
tarifi aldigim arkadas kaliba strec folyo serin demisdi
hatta yazmis olmam lazim ilk sayfada
ama ben tupperwarenin silikon kabinda yaptim ve srecle sarmadim
kizkardesimde normal saklama kaplari olur ya kapakli onda yapti strec folyo sermeden
bide ben buzlukdan cikardimmi
servis tabagina ters ceviriyorum
kendiliginden cözülüp düsmesini bekliyorum acikccasi
insallah yardijmci olabilmisimdir
ve birdahaki denemende basarili olursun canim

1 buçuk saat falan bekledi,saklama kabına yapmıştım ben ama porselendi,kolay kolay yılmam sürekli denerim artık,çünkü lezzet süperdi,ben teşekkür ederim cesaretlendirdin beni:)) en büyük şansım eşim zaten gerçekten çok büyük destek bana özellikle mutfak konusunda:)) buarada not aldığım tariflerin yüzde 80 i sana ait,çok pratik ve lezzetli şeyler

1 buçuk saat falan bekledi,saklama kabına yapmıştım ben ama porselendi,kolay kolay yılmam sürekli denerim artık,çünkü lezzet süperdi,ben teşekkür ederim cesaretlendirdin beni:)) en büyük şansım eşim zaten gerçekten çok büyük destek bana özellikle mutfak konusunda:)) buarada not aldığım tariflerin yüzde 80 i sana ait,çok pratik ve lezzetli şeyler

sanirim birincisi cok az beklemis
ikinciside cam olmasindan kaynaklaniyo olabilir canim benim
birdahakine ya silikon yada plastik kapta yap
ve en az bir gece beklet canim
ne demek canim estaffurullah cesaretledirmek diil icindede varki isteyerek yapiyosun azimlisin:nazar:
:kedi:demek yüzde 80i bana ait öylemi ay mest oldum inanki umarim dener ve begenirsiniz canim
yorumlarini mutlaka beklerimopuyorumnanaktan
bide hangi tarifler cok merak ettim yazarsan sevinirimŞeniza.s.

önerilerini dikkate alcam ikincisinde,yazayım tabi ama işyerindeyim aklımda kalanları yazıyım. ıslak kek,halleyli pasta,milföylü pizza,fırında kaşarlı başemel soslu mantar,patetesli mücver,şehriye çorbası,nohut,sebze çorbası,lorlu börek,bide sodalı börek vardı sanırım,paçanga böreği,mangalda muz,milföyden kurabiye,bunlar aklımda kalanlar canım ama daha çok var ajandamda, artık yaptıkça eklerim yorumlarımı,teşekkürler:))

incim senin bana kastınmı var yaaaaa tamda diyete başlamayı düşünürken. popo almış başını gidiyo etmeyin bunu bana:)))

bende denemiştim ama muz yoktu benimkinde harika oluyo
tuanamdanda muz tüyosunu aldım yarın yapmamam için sebep yok heralde
tatlı krizlrim başladı adet dönemim yaklaştıkça

çok güzel bir tarif mutlaka denemeliyim. misafirler için süper olur. ellerine sağlık şeker.

X