Kekler - Pastalar Muzlu Halley Pastam (Resimli)

misafirlerime klasik kek yapmayı düşünüyordumki taaki sizin tarifinizi görünce halleyi bende çok severim ve baktımki kek kalıbına dökmüş bir arkadaş çokta güzel görünüyor kekten vazgeçtim bundan yapıyorumm.:)

misafirlerime klasik kek yapmayı düşünüyordumki taaki sizin tarifinizi görünce halleyi bende çok severim ve baktımki kek kalıbına dökmüş bir arkadaş çokta güzel görünüyor kekten vazgeçtim bundan yapıyorumm.:)

canim benim
umarim denemis
ve begenilmistir tarifim
ilgini cektiyse ne mutlu bana
yorumunu bekliyoruma.s.

canim benim
umarim denemis
ve begenilmistir tarifim
ilgini cektiyse ne mutlu bana
yorumunu bekliyoruma.s.

evt canım çok tşk ederim çok kolay ve çokta güzel bir pasta oldu misafirlerim çok begendi bir tanesi aynısından yapıyormuş ama kendi yaptıgından çok farklı oldugunu söyledi o bir paket krem şanti kullanıyormuş ve muz kullanmıyormuş ama benimkisi lezzetliydi. tekrar çok teşekkür ederim.ben çalıştıgım için kolay tarifler arıyorum ve 10 dk almıştır kısa sürede ve lezzetli bir tarif diger kolay ve pratik tariflerinizi bekliyorumm. yerimseniben

iste budur ya
sana yardimci olabildimse
misafirlerine begendirebildinse ne mutlu bana
canim ben calismadigim halde pratik tariflerin hastasiyim
suan 89tarifim var sitede eger tariflerime ulasmak istersen profilimden ilgini cekene bakabilirsin canimopuyorumnanaktan

iste budur ya
sana yardimci olabildimse
misafirlerine begendirebildinse ne mutlu bana
canim ben calismadigim halde pratik tariflerin hastasiyim
suan 89tarifim var sitede eger tariflerime ulasmak istersen profilimden ilgini cekene bakabilirsin canimopuyorumnanaktan

profilinden ulaşabiliyorsam çok sevindim müsait bir zamanda hepsini inceleyecegim hepsini kaydedecegim. yerimsenibena.s.

ay annem bunu günlerinde yapıyor bayılıyorum yaa çok lezzetli bişey, ellerine sağlık incitanemtuana opuyorumnanaktan

X