Kekler - Pastalar Muzlu Rulo Pasta ( Resimli Anlatımlı )

Gerçekten harika oluyor.Herkez hazır sanıyor .Favori tariflerim arasına girdi teşekkür ederim

saol caniimda bi sorum daha var cikolata sosunu servis yapmadan öncemi döküyoruz yoksa öncedenmi rahatsiz ediyorum kusura bakma

saol caniimda bi sorum daha var cikolata sosunu servis yapmadan öncemi döküyoruz yoksa öncedenmi rahatsiz ediyorum kusura bakma

Estağfirullah canım olur mu öyle şey.

Servisten hemen önce dökmek lazım.
Yni eşin uğraşabilirse eğer, çikolata sosounu yapıp soğutup bir şişeye koyabilirsin.
Götürdüğü zaman iş yerinde döker hemencik üstüne.

him bu kötü oldu iste neyse ozaman bende sabahh giderken dökerim zaten gider gitmez servis yapcak yarim saattede gidiyor ama benim önceden kalkip hazirlamam lazim ozaman ne kadarda sogurki acaba baktim olmuyo bende cikolatali santiyle yaparim ne yapayim

him bu kötü oldu iste neyse ozaman bende sabahh giderken dökerim zaten gider gitmez servis yapcak yarim saattede gidiyor ama benim önceden kalkip hazirlamam lazim ozaman ne kadarda sogurki acaba baktim olmuyo bende cikolatali santiyle yaparim ne yapayim

Çikolata sosu şimdi bile yapabilirsin.
Yada bir önceki gün. Rahat olduğun bi zamanda. Karıştıra karıştıra soğutacaksın onu. Ama hiç kabuk bağlamasın. İyice soğuduktan sonra bir şişeye koy. Şişeyide buzdolabına koyduktan sonra hiç bozulmaz hiç birşey olmaz o sosa.
İstediğin zamanda kullanırsın.

bu tarifi uzun zaman önce görmüştüm ama üşeniyordum yapmaya .Bugün eşimin doğum günüydü kalktm sabah yaptım ,akşam arkadaşlarda geldi hep birlikte tadına baktık muhteşemdi herkes çok beğendi.benimde favorim oldu teşekkürler:)

bu tarifi uzun zaman önce görmüştüm ama üşeniyordum yapmaya .Bugün eşimin doğum günüydü kalktm sabah yaptım ,akşam arkadaşlarda geldi hep birlikte tadına baktık muhteşemdi herkes çok beğendi.benimde favorim oldu teşekkürler:)

Ellerine sağlık, rica ederim... Beğenmenize çok sevindim.
Aynı pastanelerdedik hazır rulo pastalara benziyor, yapımıda çok basit.
Tekrar ellerinize sağlık, eşinizle bir ömür boyu mutluluklar...

Ellerine sağlık, rica ederim... Beğenmenize çok sevindim.
Aynı pastanelerdedik hazır rulo pastalara benziyor, yapımıda çok basit.
Tekrar ellerinize sağlık, eşinizle bir ömür boyu mutluluklar...
[/QU

amin canım birde pasta hakkında eşimin bir önerisi kekini biraz ıslatırsak(portakal suyu gibi mesela) daha güzel olabilirmiş:icecream: ama böylede muhteşemmiş kaydirigubbakcemile2

amin canım birde pasta hakkında eşimin bir önerisi kekini biraz ıslatırsak(portakal suyu gibi mesela) daha güzel olabilirmiş:icecream: ama böylede muhteşemmiş kaydirigubbakcemile2

HımmCADIARZU olabilir tabiki neden olmasın. Ama o zaman portakallı pasta olurkaydirigubbakcemile3

Canım harika bi tarif süper oldu arkadaşlara da ikram ettim hepsi bayıldılar tarifini istediler hatta sana teşekkür ediyolarmış nehir 21:)
Ablama sadece biraz kabartma tozu (azıcık)fazla gibi gelmiş 1 paketten biraz az koysak daha güzel olur sanki diyor..
Gördüğün gibi tarifi herkese veriyorum valla telif hakkı senin hihoyyyt

X