Na yapıcam ben, çok bunaldım 🙇🏻‍♀️🙇🏻‍♀️

"...ama ben bir sey hissedemiyorum" demissiniz ya ama'dan oncesinin hic bir onemi yok.
Hissetmiyorsaniz konusacak ve dusunecek bir sey yok. Is anlasmasi, sirket evliligi degil ki bu sadece mantik ve kriterler yeterli olsun.
Bence daha fazla uzatmadan sonlandirin ki karsi tarafta bos yere umutlanmasin.

Çekim olmuyorsa o ilişki sürmüyor. Evlilik anlattığınız olumlu kriterlerle kurulacak bir kurum değil.
Bir de TikTok nedir ya ? Gerçekten ben kullanan insanlarla arkadaşlık dahi kuramıyorum. Bi çeşit vizyon turnusolu gibi benim için

Sevmemissiniz uzattikca yara alir her iki taraf da. Kestirip atın. Asık olun evlenin. Evlilik cidden zor , arada aşk sevgi cekim olmaz ise sirdurmek imkansiz ya da ev arkadasi olursunuz

Yok kendisi güvenlik soruşturması yapılan birimde zaten, muhtemelen kendisi bakmıştır olabilir :/
Şu yaptığı hareketin çirkinliğinin farkındasınız değil mi? Görevi kötüye kullanıp insanların geçmişini didikliyor, yargılıyor. Bir de bunu size marifet gibi anlatıyor.

Kesin size de bakmıştır, bir şey olmadığını görünce ha iyi bari sorunsuz, devam edeyim demiştir.

Adamın her hareketi falso.

Aşk evliliği yapmayacağınız belli bu kişiyle, ama ben ortada mantık evliliği de göremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…