Naci Celik hakkinda

tuonela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
1.040
2
Arkadaslar,

Op.Doktor Naci Celik'e ameliyat olanlardan link veya resim rica ediyorum :) Yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim ameliyat olmamis olsaniz bile forumda ona ameliyat olmus birilerini biliyorsaniz o da yeter, simdiden cok tesekkurler:):asigim:

doktorlar,öneriler bölümünde ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.Orada baya bi paylaşımlar var.Geçmiş olsun şimdiden

merhaba

ben albümler kısmında naci beye ameliyat olmuş bir arkadaşın resimlerini görmüştüm ama nikini hatırlamıyorum:KK43:

Son düzenleme:
canim istersen kayra_arl isimli arkadaslada bir görüs derim oda naci celik beye ameliyat olmus , ben kendisiyle görüsmüstüm...???????

alinti nasil yapildigini bilmiyorum ama bu mesajim " nem`e"
senin yolladigin sayfalardaki ameliyat olanlar, hepsi dr naci celikde mi olmus??

alinti nasil yapildigini bilmiyorum ama bu mesajim " nem`e"
senin yolladigin sayfalardaki ameliyat olanlar, hepsi dr naci celikde mi olmus??

evt cnm hepsi naci çeligin hastası verdigim linklerdeki arkadaşlar:)

hmm tamam anladim cok tesekkür ederim bende bi hafta sonra istanbule ucacam onunla görüsmeyi düsünüyorum

hmm tamam anladim cok tesekkür ederim bende bi hafta sonra istanbule ucacam onunla görüsmeyi düsünüyorum

dr. sadullah karun'ada bak derim..forumda iki hastasının burnun gördüm ve çok begendim..

Naci çelikte ameliyat olupta memnun olmayan varmı? Yaptığı burunlar süper görünüyor burdaki arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla.Ama guvenemiyorum yinede.

Yalnız bir nokta dikkatimi çekti yaptığı burunların hepsi ^ben estetikliyim^diye bağırıyor hiç doğal durmuyor.Bence iyi bir doktor doğal yapmalı kanaatindeyim.
hatta bende gazete de ismini görmüştüm ve kendisi ile görüşmeyi düşünüyordum fakat albümler kısmında yaptığı ameliyatları görünce vazgeçtim.
albümlerde çok hoş doğal burunlar var genelde Zühti Demir emre ilhan hastaları....

ben naci çeliğin tarzını beğeniyorum ama bilgi alamıyorum bu sitede onunla ilgili son zamanlarda yaptıran yok naci çeliğe

Bende gordugum kadariyla tarzını begeniyorum.Ancak yaptigi sadece birkac burnu gordum.Memnuniyetsizlik hic oldumu onuda tam bilmiyorum.Zaten oldugunda sitede hemen tepki gordugu icin objektif olarak hasta yorum ve deneyimlerinide ogrenmek zor oluyor.

arkadaşlar cumartesi 2de naci beye gidiyorum dönüşte tasarımları paylaşıcam eyvahedigeldismile

X