Naci Celik hakkinda

birde canım neden Sadullah Bey de karar kıldın bende çünkü revizyon yaptıracağım ama karar veremiyorum neyi etkiledi seni karar vermen için ,bende birine bi karar versem artık ah ah ah ah

ya karar vermemin sebebi onun sırf para için sana her istedigin burnu yaparız dememesiydi ay bi inatçı:)) hastalarının saglıklı ve guzel burunlara kavusmasını istiyor 2 sene kullanıp tekrar ameliyat olmasını degil:)hihoyyyt

ya karar vermemin sebebi onun sırf para için sana her istedigin burnu yaparız dememesiydi ay bi inatçı:)) hastalarının saglıklı ve guzel burunlara kavusmasını istiyor 2 sene kullanıp tekrar ameliyat olmasını degil:)hihoyyyt

İnatçı derken sen ne istedinde inat etti merak ettim

benim aklımda tabi çok fazla isim vardı ama eledim çoğunu suan ise Emre Bey,Zühtü Bey Sadullah Bey,Onur bey var birde aslında yakup avşar a olmayı çok isterdim ama çok pahalı benim için oyüzden diğer doktorlar içinden seçeceğim ama içlerinden sadece telefohla Emre Bey ile görüstüm o döndü çünkü bana çokda iyiydi....

ama Sadullah beyın yaptığı burunları gördükçe ona beğenimde arttı istanbul da yasasam hergün birine gidip görüşürüm ve kararımı veririm büyük ihtimalle ama uzaktan geleceğim hepsini gezmeye vaktim olamayacak

buarada tuonela şimdiden bile çok güzel olacağı belli burnun hep mutlu olursun inşallah

Yakup avşar maalesefki maslak acıbadem hastanesile anlaşmalı olduu için fiyatlar uçmuş evet :KK43:

X