Naci Celik hakkinda

çok şaşırıyorum ya bu yorumlara ben burada yazılan iyi yorumlardan dolayı naci beye gitmek istedim

bende şaşıryorum ama olmamıştır siz yalam söylüyosunuz falan da demiyorum tabiki.neticede kimsenin durduk yere olmayan birşeyi "evet naci bey bana iyi davranmadı" falan diye söylüceğinini sanmıyorum.ama kardeşimin dr'u kendisi ve bende bir kaç kez kendisiyle görüştm kardeşimden dolayı.gayet tatlı,hoş görülü, güler yüzlü bi insandı her gittiğimizde bizi öyle karşıladı aynı şekilde uğurladı.artık burun değil başka başka mubattler flan ettik kendisiyle.insan olarak da seviyorum ben kendisini.
aama sizina adınıza üzüldüm gerçekten yanlş şeyler bunlar.yakın bi zamanda gtseydm bu konularıda konuşmak isterdm kendisiyle

Merhabalar hepinize ozlemozlem4141 suan hangi doktor a karar verdiniz bende doktor arama karar verme aşamasındayım ve psikolojim berbat artık iki kötü ameliyattan sonra kime güveneceğimi şaşırdım artık banada yardım edin kızlar bilgiye ihtiyacım var.

AskAsk foto yokmu burnunun? daha once kimlere olmustun.Genelde kendini begenmeyenlerin burnu guzel oluyo :)

Tuonela sadullah karuna oldun dimi ameliyatını benmi yanlış hatırlıyorum mesela bu siteye üye olmuş olsaydım ameliyatmdan önce sadullah beylede kesin görüşürdüm.

Evet Canım ben Sadullah Karun'a oldum ameliyatımı, bu arada belirtmek isterim elbette bende ameliyat oncesi uzun bir arastırma sureci içindeydim:) Naci Bey yurt disinda oldugundan mail yoluyla ulastım kendisine ve fotograf attım, birgun sonra mail yoluyla geri dondu ve estetige ihtiyacım olmadıgını ancak illa randevu almak istiyorusam su numaradan randevu alabilecegimi belirtti:) Naci Beyin artık para kazanmak istemedigini dusunuyorum:) yada yeteri kadar kazanmıs fazlasında gözü yok hehe:)

bende şaşıryorum ama olmamıştır siz yalam söylüyosunuz falan da demiyorum tabiki.neticede kimsenin durduk yere olmayan birşeyi "evet naci bey bana iyi davranmadı" falan diye söylüceğinini sanmıyorum.ama kardeşimin dr'u kendisi ve bende bir kaç kez kendisiyle görüştm kardeşimden dolayı.gayet tatlı,hoş görülü, güler yüzlü bi insandı her gittiğimizde bizi öyle karşıladı aynı şekilde uğurladı.artık burun değil başka başka mubattler flan ettik kendisiyle.insan olarak da seviyorum ben kendisini.
aama sizina adınıza üzüldüm gerçekten yanlş şeyler bunlar.yakın bi zamanda gtseydm bu konularıda konuşmak isterdm kendisiyle

kesinlikle zaten ben kendisini cerahhlık konusunda yorum yapmıyorum. ama harfi harfine aynen öyle oldu. zaten abuk bi nicikmde yok adım özlem.. yalan söyleme yada uydurma gibi bişim söz konusu değil. öle olsa kendimi gizlerdim.

ben izmirde oldum ismini duymamış olabilirsiniz cem karas adı.
burnumun resmini koymayı suan için düşünmüyorum o kadar kötü ki utanıyorum çünkü inşallah bir gün düzelirse yeni bir ameliyatla o zaman koyarım inşallah bu sitede benim burnum kadar kötü hiçbir kimseye rastlamadım daha inanın çok kötü oyüzden kime olacağım ne yapacağım karar veremedim.ne olur bana kızmayın foto.koymadığım için çünkü çok kötü durumdayım.
özlem sen kime olmaya karar verdin canım

ozleozlem4141 cim canım mesajını aldım bilgilendirdiğin ve zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.ben suanda hala özelden yazamıyorum o yüzden burdan tesekkür ü mü iletiyorum çok sağol arkadaşım

ozleozlem4141 cim canım mesajını aldım bilgilendirdiğin ve zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.ben suanda hala özelden yazamıyorum o yüzden burdan tesekkür ü mü iletiyorum çok sağol arkadaşım

ne demek canım. inşallah herşey gönlümüzce olur..

inşallah hepimiz istediğimiz gibi burunlara ulaşırız rollecim sana da teşekkür ederim canım

birde canım neden Sadullah Bey de karar kıldın bende çünkü revizyon yaptıracağım ama karar veremiyorum neyi etkiledi seni karar vermen için ,bende birine bi karar versem artık ah ah ah ah

çünkü iki başarısız ameliyattan sonra o kadar zor oluyor ki bu karar aşaması

çünkü iki başarısız ameliyattan sonra o kadar zor oluyor ki bu karar aşaması

B u 2 maeliyatı kime oldun sakıncası yoksa tabi paylaşırsan sevinirim merak ettim ve nezaman problemi anladın hangi ayda neydi problemin

X