Naci Celik hakkinda

Ya ünlü doktorlardanda korkuyorum aslına bakarsanız.Ünlülüleri yapmaktan normal vatandaşa az ehemmiyet gösterecekler gibi gelior.Ünsüzleride tanımıyoruz eyvahedigeldismile

Ya ünlü doktorlardanda korkuyorum aslına bakarsanız.Ünlülüleri yapmaktan normal vatandaşa az ehemmiyet gösterecekler gibi gelior.Ünsüzleride tanımıyoruz eyvahedigeldismile

Dur seni rahatlatıyım :) dün revizyon görüşmesi için Yakup Avşar a gittim şuan başka bi doktora ameliyatlıyım 4 ayım doldu ama revizyon için erken tabi yakup bey burnumu inceledi allahtan kapalı ameliyat olmuşsn dedi açık ameliyatlar geç iyileşiyormuş ve 1.5 2 seneden öncede revizyon yapmıyorum dedi Benide takibe alıcağını söledi 5 ay dolnca gene çağardı çünkü burun içimde hala şişlik kaynıyor allahtan işlem yaparsa yeterli kırkırdağımın bulunduğunu söyledi Tasarıma çok iyi karar vermek lazım yakup beyde çünküüüü bunu kabul ediyorum tasarımın aynısını çıkaran tek doktor bencee ama tasarım içinize sinsin yada doktorla belirleyin bana tasarım yapmadık tabiii çok erken şuan takibe aldı iyileşme sürecim ve nezaman müdehal eder kendi sölicek bana eğerki revizyon olursam tabiii ama bence bu doktora güvenebilirsin en azından kumar oynamıyosun yakup beyde neeye karar alındıysa onu yapıyor. Ben yakup beyle görüşmüştm sonra başka doktora oldum azıcıkta sitemkar gibiydi banada allahtannn burnumda zarar yok dedi şuan bakalım 2 ay sonra ne dicek 1 ay sonra ne dicek :)

pink yaaaaaaaaa burnun gayet iyi bacımmm allahsen olma revizyon falan:)

pink yaaaaaaaaa burnun gayet iyi bacımmm allahsen olma revizyon falan:)

Kaşınıyorum ben :) idare ediverrr heheheh Ya bu siteden korkar oldum dün doktoruma gittim mızmızlanıyomuşun kuşlardn alıyoruz haberleri falan dedide ya o kuş tabiri bi arkadaşımda oldu benm doktora o yada burda ajanlar var paranoya oldum :) ama gerçekten güvenebileceğim doktor arıyorum parayı alınca değişmiyecek bende büyük nefes sorunu vardı hala devam ediyor burnumun içi iyileşmedi gerçekten insan estetik olsun sağlık olsun doktorunun güler yüzünü yada 5 sene bile geçse ilk hastasıymışın gibi davranmasını istiyor burun içi karışık dertliyim söyletme benii burdann ben şuan bu ilgiyi alamıyorum hee birde posta yiyorum :lepi:

bir yerde okumuştum " en iyi plastik cerrah hasta geri çevirebilen cerrahtır" diyordu. Dr. istediğinizi yapmaya gerek görmüyorsa ya da beklentinizin çıkacak sonuçtan çok yüksek olduğunu görüyorsa sizi geri çevirmesinden daha dürüst ne olabilir ki arkadaşlar. Estetik sektöründekilerin kadınlardan para kazanması o kadar kolay ki bu kazancı elinin tersiyle iten biri varsa bu sektörde ben o kişiye daha çok güvenirim açıkçası..
Sizin istediklerinizi aa yaparız, çok klay, süpr olacaksın vs vs diye karşılayan dr.lar için bikaç kere düşünün isterseniz. Tavrını beğenirsiniz beğenmezsiniz ama sizden para kazanabilecek birinin bunu elinin tersiyle itmesini önemseyin bence :nazar:

Pink7 Yakup Avsar'dan memnun olmayanlarda olabilio ama nasıl guvenicez.Ya bize denk gelirse kotu gunune denk gelirse:KK43:( Yuzdeyuz dediginimi yapio simdi Yakup Bey? anlattigina gore iyi bir adammıs.ama estetik gozu nasil acaba.Yakup bey kapalimi yapio buarada acikmi?

bir yerde okumuştum " en iyi plastik cerrah hasta geri çevirebilen cerrahtır" diyordu. Dr. istediğinizi yapmaya gerek görmüyorsa ya da beklentinizin çıkacak sonuçtan çok yüksek olduğunu görüyorsa sizi geri çevirmesinden daha dürüst ne olabilir ki arkadaşlar. Estetik sektöründekilerin kadınlardan para kazanması o kadar kolay ki bu kazancı elinin tersiyle iten biri varsa bu sektörde ben o kişiye daha çok güvenirim açıkçası..
Sizin istediklerinizi aa yaparız, çok klay, süpr olacaksın vs vs diye karşılayan dr.lar için bikaç kere düşünün isterseniz. Tavrını beğenirsiniz beğenmezsiniz ama sizden para kazanabilecek birinin bunu elinin tersiyle itmesini önemseyin bence :nazar:

Yagmurlukk sana cok katiliyorum.Gercek doktor ticari kaygısını bir kenara bırakıp hastasına tıbben gercegi, imkanlı ve imkansız olanı soyleyebilen hekimdir.
Ama bunuda kırmadan yapması şart tabiiki.Arkadaşlar ondan yakındı biraz.

Son düzenleme:
Pink7 Yakup Avsar'dan memnun olmayanlarda olabilio ama nasıl guvenicez.Ya bize denk gelirse kotu gunune denk gelirse:KK43:( Yuzdeyuz dediginimi yapio simdi Yakup Bey? anlattigina gore iyi bir adammıs.ama estetik gozu nasil acaba.Yakup bey kapalimi yapio buarada acikmi?

Kim Yakup beyden memnun değil varmı okuduğun olumsuz bi yazııı yada kişi bana söyle irtibata geçim hemen çatlarım yoksa :) valla adam ne tasarlarsa aynısını çıkarıyor hee birde kapalı ameliyat yapıyor açık ameliyat daha geç zor iyileşiyormuş ve iz kalabiliyormuşş

bence pink burnun çok güzel benim inan öyle olsaydı suan hiç düşünmezdim tekrar ameliyat olmayı ama benim facia maalesef

birde yakup avşar ın revizyon fiyatı ne kadar acaba kızlar bilen var mı?
daha önceki yazılarda 8500 diye duymuştum ama doğrumu bilmem pink sana ne dedi ortalama fiyatı ne acaba?bilgi verirseniz çok sevinirim

kızlar ben istanbul dısında yasıyorum ve istanbul u hiç bilmiyorum istanbul a gelip birgünde iki doktora muayene olabilirmiyim acaba hem emre bey hem yakup beye mesafeleri nasıl?uzuklıkları?

Bilmiyorum bende yakup beyle ilgili olan baslikta okumustum bir kisiydi ama oda.Buarada yakup bey daha once yapmis oldugu burunlari gosteriyormu? Kapali ameliyat etmesi iyimis gercekten.Aslinda kafamizda olan doktorlarla gorusmeliyiz boyle internetten aratsirmakla karar veremeyiz.
AskAsk ben Emre bey Anadolu yakasinda Yakup Beyde Avrupa yakasinda diye biliyorum.Aynı gun gitmek zorundaysan randevularini araya 3 -4 saat koyarak al rahatca yetisirsin.Dun Naci Beyin ofisinin onunden gectim ugrasaydim alirmi acaba die cok dusundum ama nasilsa musait degildir diye cesaret edemedim.:kedi:

kızlar ben istanbul dısında yasıyorum ve istanbul u hiç bilmiyorum istanbul a gelip birgünde iki doktora muayene olabilirmiyim acaba hem emre bey hem yakup beye mesafeleri nasıl?uzuklıkları?

Yakup Avşar ın revizyon fiyatını sölemiyim bence ben duymakta bana yetti ama şundan dolayı arttı fiyatı eskiden 2 hastaneyle anlaşmalıydı kendisi şimdi maslak acıbadem e kurdurmuş bütün bilg sistemleri falan ekip çok kaliteli olduğu için orayla tek anlaşma yapmış ama en pahalı hastanelerden biri olduğu içinde fiyatlar uçmuş revizyon adı kötü ekstra girio adama :) yakup leventte emre minübüs caddesinde erenköy yani ikisi birbirinin bi ucu amaaaaaa yakup avşar 6 gibi kliniğine gelebilio ve baya bekleyebiliosun hastası çok oluyor bence önce yakup avşara gün saat al emre ilhanıda ara aynı gün 3 4 saat öncesine alırsan yetişirsin 2 sine

Yaa konuda değiştiii kusura bakmayın konu naci çelik olay yakup a döndüü askask sen özeldende mesaj yazamazsın mesaj sayın 50 olmalı toplamda hani özeldende sorabilirsin dicektim

Bilmiyorum bende yakup beyle ilgili olan baslikta okumustum bir kisiydi ama oda.Buarada yakup bey daha once yapmis oldugu burunlari gosteriyormu? Kapali ameliyat etmesi iyimis gercekten.Aslinda kafamizda olan doktorlarla gorusmeliyiz boyle internetten aratsirmakla karar veremeyiz.
AskAsk ben Emre bey Anadolu yakasinda Yakup Beyde Avrupa yakasinda diye biliyorum.Aynı gun gitmek zorundaysan randevularini araya 3 -4 saat koyarak al rahatca yetisirsin.Dun Naci Beyin ofisinin onunden gectim ugrasaydim alirmi acaba die cok dusundum ama nasilsa musait degildir diye cesaret edemedim.:kedi:

Hehehehe aynı şeyleri demişizki okumamıştım mesajını :) naci çelikten korktum yaa bennn bana kötü bişi dese valla bende ağlardımmm sinirdenn Yakup avşar rica ettiğinde gösteriyor yaptığı tasarımı ve ameliyat sonrası hatta ben gördümdee hasssssss oldum toparladım eheueheuehu bukadar tıpa tıp yokkk kesin yokkkk aceleci davrandım sanırım benn tanıdık biri çıkınca gittim ona ameliyat oldum kötü bişi yapmamışlar burnumada istediğim olmadı sadece hayalimdeki yani ama yakup avşarla tasarımda anlaşmayı deneseydim tek ameliyat acısız morluksuz bitip gidicekti yakup avşar bir ömür yaptıı ameliyatın kefili oluyomuş kendide demişti zaten

Arkadaslar,

Op.Doktor Naci Celik'e ameliyat olanlardan link veya resim rica ediyorum :) Yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim ameliyat olmamis olsaniz bile forumda ona ameliyat olmus birilerini biliyorsaniz o da yeter, simdiden cok tesekkurler:):asigim:

Tuonela sadullah karuna oldun dimi ameliyatını benmi yanlış hatırlıyorum mesela bu siteye üye olmuş olsaydım ameliyatmdan önce sadullah beylede kesin görüşürdüm.

Pink7 senin burnun guzelmiş kim yapmıştı? Neden begenmedin.Bence estetik oldugu anlasilmiyor ve dogal bir burun olmus canim.

" en iyi plastik cerrah hasta geri çevirebilen cerrahtır" sözü yanlıştır demiyorum.. Ama nasıl geri çevirdiği de önemli.. Bence aynı gün almoras nickli arkadaşımıza ve bana da aynı tavırlar içinde olumsuz yaklaşımı manidar.. Yani yanlış olan hastaya yaklaşımı geri çevirmesi değil..Rolle çok doğru ifade ettin sana katılıyorum.. Benden para kazanabilecek birinin bunu elinin tersiyle itmesine gelirsek kendisi için çok da ekstrem değil bence, paraya ihtiyacı olmadığından da olabilir.. Paraya ihtiyacı olan bir doktorun elinin tersiyle parayı itmesi daha anlamlı olabilir, bence ikisi farklı şeyler.. Para sıkıntısı olmayan biri nasıl para harcarken daha rahat davranıyorsa kazanmak için de önüne gelen her fırsatı değerlendirmeyebilir..

doktorların bir kısmı artık sadece doktor değil esnaf olmuşlar ve para kazanmak için sağlıklı hastayı bile ameliyat ediyorlar...
o yüzden ii bir doktor bulabilmek bu devirde çok önemli...

X