Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

7 dakikam var benim ezanıma okunsunda kılalım da huzur bulalım sabah namazının verdiği huzuru hiç birşey vermiyor 🤗🤗

7 dakikam var benim ezanıma okunsunda kılalım da huzur bulalım sabah namazının verdiği huzuru hiç birşey vermiyor 🤗🤗
temiz havayı içine çekmeyi unutma canım şifa vardır 🤗@L O L arkadaşımızın hatırlatması.. Allah kabul etsin inşaallah 😘

Herkes okubildigi kadar okusun sonra tek tek kişilere bagisliyalim o gecenin hayrına çok güzel düşünmüşsunuz yarın başlayalım yavaştan herkes katılmak isterse isteyen salavat okusun isteyen Esma isteyen kuran okusun herkes için bağışlansin

Herkes okubildigi kadar okusun sonra tek tek kişilere bagisliyalim o gecenin hayrına çok güzel düşünmüşsunuz yarın başlayalım yavaştan herkes katılmak isterse isteyen salavat okusun isteyen Esma isteyen kuran okusun herkes için bağışlansin
Yarın organize edelim canım MssPARE MssPARE arkadaşımiz dagitsin bizler okuyalım inşaallah ♥️

Canım biraz uzun olucak ama yazmak istedim. Bende çok zor otutturdum. Belki sana da faydası olur. İlk parça parça kıldım. Mesela sabahı kılıyorum öğle ikindi flan okulda kaçıyordu. Sonra vicdan yaptım. Yatsıyı kılmadan yatağa gidince uykum kaçıyodu. Ama sadece farzını kılıyodum uzun süre böyle gitti kasmadım.komple terk etmedim namazı. Sonra kendime söz verdim. Kazasını bile olsa ogün bütün namazlarımı kılacağım diye. Yatsının peşine bütün vakitlerin kazasını yapıyprdum zor geldi bu bana sonra dedimki kazaya bırakma her namazı vaktinde kıl yeterki. Ama sadece farzlarını kıldım.6 ay kadar böyle sürdü. Sabahın bile sadece farzını kıldım. Ama artık beş vakit namaz kılmaya başlamıştım. Sonra yavaş yavaş sünnetleri ekledim. Sabah akşam sünneti flan kolaydı. İkindi sünettiyle yatsının sünnetini çok geç otutturdum. Hatta yatsıyı sünnetiyle kılmak 2 yılımı flan almıştır. Bu kadar emek verince namaz çok kıymetli oldu bnm için. Bi vakit namazım kaçsa üzüntüden o gün evden bile çıkmıyprdum. Şimdi çok şükür 5 vakit düzenli rabbimin izniyle kabul ederse inşallah kılıyorum. Evlensikten sonra eşimde namaza başladı. Ona da aynısını yaptık. 5-6 ay sadece farz kıldı. Ama elinden geldikçe kazaya bırakmadı. Öyle öyle otutturdu o da. Şimdi o da sünnetleriyle kılıyor çok şükğr. Tavsiyem kendine yüklenme baştan mğkemmel olmak zorunda deüil. Gerekrise 1 ay sadece sabahı kıl ama bir yerden başla. Zamanla tamamlanır Allahın izniyle. Allah yola çıkanı hedefine ulaştırır yolda bırakmaz. 😇🙏🙏
nightingale62 nightingale62 Burayı okudun mu canım? Arkadas cok hos yazmis. Ben de bu yöntemi tavsiye etmeye calismistim:))

Bende sabah öğlen kıldım. Temizlik yapıyorum kuranlarım var okunması gereken. Gelemesemde kılıyorum ama 🤗
Ben de girmesem de kılıyorum.
Hele simdi, son 10 güne girdik diye kk'yı azaltacağım, göremezseniz merak etmeyin. Arada tesbihleri bildirmek için kısa süreli girer yazarim Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu MssPARE MssPARE

Ben de girmesem de kılıyorum.
Hele simdi, son 10 güne girdik diye kk'yı azaltacağım, göremezseniz merak etmeyin. Arada tesbihleri bildirmek için kısa süreli girer yazarim Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu MssPARE MssPARE
Allah kabul etsin canım ibadetlerini en güzeli olur ..bayramdan sonra görüşürüm bol bol 🤗 okuyalım inşaallah bende Kur'an'a yoğunlaşmak istiyorum kızım uyuyunca geceleri

Bu arada sizden Allah rızası için bi isteğim var anne olamayan evlat hasreti çekenler için tedavisi ve rahatsızlığı olanlar için namaz sonunda dua eder misiniz? Şu mübarek gecelerde ettiğimiz tüm duaların kabul olması dileğiyle 🤲🏻

Bu arada sizden Allah rızası için bi isteğim var anne olamayan evlat hasreti çekenler için tedavisi ve rahatsızlığı olanlar için namaz sonunda dua eder misiniz? Şu mübarek gecelerde ettiğimiz tüm duaların kabul olması dileğiyle 🤲🏻
Yapariz inşaallah.

Dualarimdasiniz canım 🤗sende Magnifiaque Magnifiaque da ve bütün anne olmak isteyenler .. Rabbim hastalara şifa, evlat hasreti çekenlere hayırlı evlat, doğum yapacak olanlarada kolaylık versin inşallah ♥️

X