Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Bu arada sizden Allah rızası için bi isteğim var anne olamayan evlat hasreti çekenler için tedavisi ve rahatsızlığı olanlar için namaz sonunda dua eder misiniz? Şu mübarek gecelerde ettiğimiz tüm duaların kabul olması dileğiyle 🤲🏻
Bende tedavi görüyorum çok iyi olur gerçekten 🤗🤗

Kalan 35 Kadir Suresi

🖐🏻
Günaydın canlar

35 tane kadir süresi kalmış 10 tanede ben alayim

25 kadir süresi kalsın...

Tesbiherimiz var salavat ve kekime i tevhit

Kadir gecesini rabbim ramazanın son 10 gününde arayın diyor
Inşallah ne gibi istek arzu dileğimiz varsa hayırlısı ise kabul etsin dualarımızı 🤲🤲

Günaydın canlar

35 tane kadir süresi kalmış 10 tanede ben alayim

25 kadir süresi kalsın...

Tesbiherimiz var salavat ve kekime i tevhit

Kadir gecesini rabbim ramazanın son 10 gününde arayın diyor
Inşallah ne gibi istek arzu dileğimiz varsa hayırlısı ise kabul etsin dualarımızı 🤲🤲
Almak istiyenler için 25 Kadir suremiz Kalmıştır Canlar 🤗@mimariye Z Zerre Cemoos Cemoos M MaviMabellee Magnifiaque Magnifiaque N U R N U R @sumeyye07 Hifaa Hifaa cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek Meybuz Meybuz MssPARE MssPARE A Asaletanne Niloyatospikk Niloyatospikk Aktif Lora Aktif Lora Minnosprenses Minnosprenses sevgitek sevgitek memurhanim memurhanim NilMeSeKer NilMeSeKer H hanimpazari Drderdimderin Drderdimderin Keira- Keira- . nightingale62 nightingale62 clara clara Begonya2 Begonya2 @buralardutluuugdu Amazing family Amazing family @Bidar Sultan. Ayca_06 Ayca_06
athena athena M Morlale8 COLIN COLIN

Hanimlar olarak günde 1 saat de olsa itikafa girer gibi bir vakit mi ayirsak acaba diyorum..... Gönül cok sey istiyor da çoluk çocuk, dünya işi önümüze çıkıyor 🤔
Benimde 2 tane küçük kızım var biri 3.5 yaşında biri 1 yaşında

@Bidar Sultan
Keira- Keira-
D E V A D E V A
Z Zerre
clara clara
Begonya2 Begonya2
H hanimpazari
sevgitek sevgitek
@nigtingale62
Ayca_06 Ayca_06
Drderdimderin Drderdimderin
@Bidar
memurhanim memurhanim
@sumeyye07
Hifaa Hifaa
Aktif Lora Aktif Lora
Minnosprenses Minnosprenses
C Cemoss
M MaviMabellee
@NimeSeker
A Asaletanne
N U R N U R
MssPARE MssPARE
kahve_kokusu kahve_kokusu
@Magnifiague
Meybuz Meybuz
@COLİN
Amazing family Amazing family

Kızlar tesbihlerimiz de var salavat ve kelime i tevhit 5 bin cekelim dedik almak isterseniz her namaz arkası 100 yada 200 yapsak bin yapar zaten
Ben dün 1100 tane çektim
Bu günde 1000 veya daha fazla çekerim inşaAllah

X