Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Hayırlı cumalar arkadaşlar. Birkaç gündür sessiz takip ediyorum sizi ben de aranıza katılmak istiyorum namazlarımı düzenli kılabilmek için. 16 aylık bir oğlum var hala çok sık emiyor o yüzden oruç tutamıyorum ama en azından namazlarımı düzenli kılmak istiyorum.
Hayırlı cumalar canım hasgeldin aramıza. Allah bağışlasın benimde kızım var 19 aylık etiketini başlatıyorum hemen 🤗

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar... Canlarr 😘😘

Screenshot_20210430-230839~2.jpeg

C ceycey0406 . D E V A D E V A Cemoos Cemoos cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek Niloyatospikk Niloyatospikk Keira- Keira- . N U R N U R Hifaa Hifaa MssPARE MssPARE Minnosprenses Minnosprenses memurhanim memurhanim NilMeSeKer NilMeSeKer clara clara F Flower__ Amazing family Amazing family @Bidar Sultan Ayca_06 Ayca_06
@renksizgokkusa Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye M Morlale8 Aktif Lora Aktif Lora COLIN COLIN Dutt Dutt Z Zerre M MaviMabellee ASSOSyal ASSOSyal Begonya2 Begonya2 M MaviMabellee Cemoos Cemoos golgefeslegeni golgefeslegeni Yarimm66 Yarimm66

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar... Canlarr 😘😘

Eki Görüntüle 2843650

C ceycey0406 . D E V A D E V A Cemoos Cemoos cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek Niloyatospikk Niloyatospikk Keira- Keira- . N U R N U R Hifaa Hifaa MssPARE MssPARE Minnosprenses Minnosprenses memurhanim memurhanim NilMeSeKer NilMeSeKer clara clara F Flower__ Amazing family Amazing family @Bidar Sultan Ayca_06 Ayca_06
@renksizgokkusa Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye M Morlale8 Aktif Lora Aktif Lora COLIN COLIN Dutt Dutt Z Zerre M MaviMabellee ASSOSyal ASSOSyal Begonya2 Begonya2 M MaviMabellee Cemoos Cemoos golgefeslegeni golgefeslegeni Yarimm66 Yarimm66
Hayırlı cumalaar🧡🧡

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, 🌸her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken,🌸 rahmetini esirgeme üzerimizden,Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, belâ ve musibetlere sabreden,
korktuklarından emin🌸 umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle Allah’ım! Amin🌸

Kimler Ezan-ı Muhammedi Bekliyor. Canlarrrrr 🤗🤗

@renksizgokkusa Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye M Morlale8 Aktif Lora Aktif Lora COLIN COLIN Dutt Dutt Z Zerre M MaviMabellee ASSOSyal ASSOSyal Begonya2 Begonya2 M MaviMabellee Cemoos Cemoos golgefeslegeni golgefeslegeni @yarim66

X