Namaz kardeşliği..

Ben her sabah namazinda aynı igrenc vesveseleri duyuyorum

Ay çok güzel bir konu. Ben özellikle sabah namazında zorlanıyorum bazen gün içinde de kilamadigim oluyor birbirimize destek olup çözebiliriz bence Allah razı olsun
Ay benimde en sevdiğim namaz sabah namazi tabi her seferinde aynı vesveseleri duymasam keşke

Selam aleyküm kardeşlerim ne olur dua edin ne olur namazlara devam edemiyorum namaz kılmak istiyorum ama kilmiyorum 2 vakit kılsam diğerleri gelmiyor
Ne yapmalıyım bilmiyorum
Mümin müminin duasıyla kurtulur derler ne olur dua edin kardeşlerim namaz a devam edemiyorum diyince insanlar kınıyor vs
Ben namaz kılmak istemiyor değilim ki çok istiyorum çok ama
Ne günlük hayat ne ibadet ne insan ilişkilerinde başarılı olamadığım bir dönemden geçiyorum
Hicbirsey yapamıyorum

Ben de bipolar hastasıyım sanırım o yüzden çaba gerektiren hiçbir işi yapmak içimden gelmiyor.Bir de 20 yasindayim
Allah yardımcımız olsun.

Ben de bipolar hastasıyım sanırım o yüzden çaba gerektiren hiçbir işi yapmak içimden gelmiyor.Bir de 20 yasindayim
Allah yardımcımız olsun.
Rabbim şifa hanesinden şifa versin kardeşim bende de panik atak kaygı bozukluğu var anksiyete de eklenince
Dua eder dua beklerim kardeşim
Bu ablana Rabbim ablam a namazı sevdir onu namazla sereflendir diye dua edersen cik mutlu olurum

Yakınında umreye giden insanlar varsa onlara da soyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…