Nasil bir seyin icine dustum??

Normalde hic kiskanc degildir, ilk defa boyle birsey soyledi. Tabi bana ilk soylediginde esim sacmaliyorsun ,ne dedigini iyi dusun dedim. Benim bir bildigim vardir soyluyorsam niye mesajlasmayi uzattin diye basladi.
Zamaninda deseymiş o zamsn bildigi bir sey varsa.

Kuzenin bela olmasının sizinle ne ilgisi varmış?

Bence siz bir şey yazmayın, al bak yine yazmış diye verin telefonu kocanızın eline

O nasıl eş ya . Karısına ne dediğinden haberi var mı? Açın ağzınızı yumun gözünüzü belli ki delirtmek pesinde . Kuzene de msj filan yazmayin

Eşiniz yinede sinirlerine hakim olsun. Kuzenle birbirlerine zarar verirler sıkıntı büyür. Terbiyesizi engelleyin her yerden.

Valla tam olarak haksız da değil kuzeni de iyi niyetli değil.sana güvenip.uzatmaması lazım ama belli ki yunuşak davranırsa korkmazsın diye düşünüyor olabilir.

Bildiiği sey neyse ,onu konusmanın sonunda niye söylüyır peki?Yani ilk msjlastıgınızda buna yüz verme falan diyebilirdi,madem biliyıormus.

Bildiiği sey neyse ,onu konusmanın sonunda niye söylüyır peki?Yani ilk msjlastıgınızda buna yüz verme falan diyebilirdi,madem biliyıormus.
Iste bende anlamadim, dedjm basta niye soylemiyorsun diye... sorun benim ona niye cevap yazdigim o saatte.. artik korkar oldum biriyle konusurken hep , akraba ,arkadas hic mi kimseye guvenmeyecegiz.

Ohoo millent ne yorum yapmış siz ne diyorsunuz. Herkes esinde hata diuor siz hala millete guven kalmadı modundasiniz. Eşinizin hatali oldugunu kabul etmek istemiyirsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…