Nasil da inanmisim evet aptalim

Konunun özü itibariyle doğruluğuna inanıyorum. Sadece bazı yerleri abartılmış veya değiştirilmiş olabilir.

Benim takıldığım nokta kendinizi çaresiz gibi düşünmeniz ve anlatmanız ama olmamanız.İşiniz de var.Yarın gidip bir dilekçe vererek kurtulabilirsiniz. Bu kadar çözümsüz bir olay değil.Şu an bile sizi silkeleyip kendine gel diyesim geldi.

Eski karısından boşanan adam sizin de yakanıza yapışmaz sanırım.

Konunun özü itibariyle doğruluğuna inanıyorum. Sadece bazı yerleri abartılmış veya değiştirilmiş olabilir.

Benim takıldığım nokta kendinizi çaresiz gibi düşünmeniz ve anlatmanız ama olmamanız.İşiniz de var.Yarın gidip bir dilekçe vererek kurtulabilirsiniz. Bu kadar çözümsüz bir olay değil.Şu an bile sizi silkeleyip kendine gel diyesim geldi.

Eski karısından boşanan adam sizin de yakanıza yapışmaz sanırım.
Caresiz olusum psikolojik dururmum. Konusamiyorum ama yazili beyan da bulunacagim yasadigim ruhsal durumu ve konusamadigimi ekleyip

Ailene sırtını dönüp kaçmışsın , bilmediğin bir şehire gidecek kadarda gözü karasın ama;
Sana eziyet eden bir el adamından kaçamıyorsun . Elini kolunu da mı bağladı bu adam? Hiç mi dışarı çıkmadı. Hiç mi komşun yoktu. Hiç mi penceresi Yok bu evin.
Nikahı yaparkende mi fikrini almadı memur? Tvlerde kadına şiddet hatları var. Olmadı onları arasaydın gidecek yerin yoksa kadın sığınma evine gitseydin.
Bu hikayede çok eksiklikler var gibi.

Ailene sırtını dönüp kaçmışsın , bilmediğin bir şehire gidecek kadarda gözü karasın ama;
Sana eziyet eden bir el adamından kaçamıyorsun . Elini kolunu da mı bağladı bu adam? Hiç mi dışarı çıkmadı. Hiç mi komşun yoktu. Hiç mi penceresi Yok bu evin.
Nikahı yaparkende mi fikrini almadı memur? Tvlerde kadına şiddet hatları var. Olmadı onları arasaydın gidecek yerin yoksa kadın sığınma evine gitseydin.
Bu hikayede çok eksiklikler var gibi.
Yine gozu karayim o donem de bu ruh halindeydim. O 3 sene hic birsey yapmadim bu dogru.

Su an da kacamam demiyorum. Kacarim, bosanacagim ama, korkum eski karisi gibi bana da iftira atmasi. O kadin konustu ben su an konusamiyorum. Kadin davayi kazandi onu bosamaya ginulluydu.

Bura da bosanmak isteyen taraf benim. O ise hem cekttirm hem bosanmam diyor. Acik acik beni bu yastan sonra kim napsin. Bosanmam falan diyordu kavga esnasinda ama o zaman karsilik veriyordum.

Simdi ise sustum kaldim. Acik ve net bosanacagim tek sorun psikolojim

E boşanın o zaman ne iftira atabilir ki it ürür kervan yürür
Eski karisina yani cocugunun annesine beni aldatti demis. Koyden birini ayarlamis bu kadin benle oldu diye ama hakim inanmamis. Ayarladigi adami ben de taniyorum dava dosyasini okiyunca ogrendim gozlerim acik kaldi. Yani ondan hersey beklerim

Sen resmen işkence yasıyosun. Kaç kardeşim al çolunu çocugunu sıgın kimsen yoksa dewlete... 3 sene ewe kapatilmissin darp edilmissin. Sana garez yapar gibi seni ikinci bebegine hamile birakmis. Bla bla bla bi suruuuuuuu sey sen konusamasanda adam seni bir gün bir yerde karşı gelsen canından eder mazallah:KK43::stop: aklini basina al sen iki cocuk annesisin. Kurtar kendinide çocuklarinida bu adamdan

X