Nasil da inanmisim evet aptalim

Hemde çok. Adam o zaman bi ara 3 kadini idare etmiş. 3 sene kapatilmiş eve ama telefona ulaşabiliyordu. Isteseydi polisi arardi ama aramadi. Seni eve kapatmiş biri ile yaşanan cinsel ilişki tecavüz değilmi?

Insan ilk gördüğü şansta tecavüzden kaçmaya çalişirdi fakat yapmadi. Işe girdi ve halen kaçmadi.

Konuşamayan insan yazmazda. Kendini tamamen iletişime kapatir. Hadi madem yazabiliyorsun, kadin esirge yurtlarina yaz, kaymakimliğa felan.

Oda yok. Neymiş iftira atabilir. Yahu olayda eve kapatmak var, tecavüz var, darp var. Bu olayi yaşayan ilk isteği kaçmak olur ama konu sahibi iftirayi düşünüyor. Üstüne güta bu kadar travma yaşamiş bir kadin, konuşamayan kadin, derdini burda gayet iyi anlatiyor. Altinda internet var ve halen icraat 0.

Yani konuya nerden baksam elde kaliyor. Hic inandirici değil.
Saçmalık .

Sen resmen işkence yasıyosun. Kaç kardeşim al çolunu çocugunu sıgın kimsen yoksa dewlete... 3 sene ewe kapatilmissin darp edilmissin. Sana garez yapar gibi seni ikinci bebegine hamile birakmis. Bla bla bla bi suruuuuuuu sey sen konusamasanda adam seni bir gün bir yerde karşı gelsen canından eder mazallah:KK43::stop: aklini basina al sen iki cocuk annesisin. Kurtar kendinide çocuklarinida bu adamdan
Cok haklisiniz boyle olmak istemedigim icin yazmak istedim. Harekete gececegim

Yazdıklarınızın büyük kısmını okudum ama tamamını okuyamadım, yorumların da öyle. Ancak ben de bir şeyler yazmak istedim. Böyle bir adamla yaşamaya devam etmek sizden çok çocuklarınıza haksızlık olur. Kendinizi düşünmüyorsanız sırf onlar için cesaretinizi toplayın.
Ses kaydı hatta kamera kaydı alın gizlice eşinizin yaptığı tehtitleri, taşkınlıkları belgelemiş olursunuz. Sonra da ya evi terk edip kendinize hayat kurmanız lazım ya da evi kendinize tahsis edecek karar çıkartmanız lazım onun için de muhtemelen darp raporu gerekir, sizin böyle bir durumunuz olmuyormuş diye bu ihtimal zor duruyor.
Kendinize yeni bir hayat kurup, boşanma süreciniz ne kadar uzun da sürse bitecek diye düşünüp bir an önce kendinizi toplayıp harekete geçin bence. Onun için de hukuksal bilgiler toplayın şu an.

X