Nasıl Hamile Kaldım İlaçsız, Doktorsuz Anlatayım

Burası kadınlar klübü hatırlatmakta fayda var, deneyimler tecrübesizlikler ve faydalı yöntemlerle donatılmış binlerce konu var. Bu yöntemi denersin denemezsin ama belli ki dikkatini çekmiş ve detaylı okumuşsun bu arkadaşımızı da bir noktada çabası bu raddeye getirmiş bence hoş karşılanmalı.
Hayır hoş karşılanmaz. Hele ki sağlık konusunda asla. O kadar doktorlar boşuna mı okudu. Kulaktan dolma bilgilerle gelip burada bunu yaptım siz de yapın diyemezsiniz. Anne olmaya çalışan bir kadına UMUR TACIRLİĞİ yapamazsınız. Doktor ya da hastane adı verirsiniz tedavi sürecini anlatırsınız gerisi fasa fiso. Yıl olmuş kaç verilen tavsiye "kocam beni bacaklarımdan tutup salladı"
Çokfazla duyar kasıyorsunuzun ama boş duyar kasıyorsunuz

Burası kadınlar klübü hatırlatmakta fayda var, deneyimler tecrübesizlikler ve faydalı yöntemlerle donatılmış binlerce konu var. Bu yöntemi denersin denemezsin ama belli ki dikkatini çekmiş ve detaylı okumuşsun bu arkadaşımızı da bir noktada çabası bu raddeye getirmiş bence hoş karşılanmalı.
Siniz okuduğunuzu anlamanıza sorun olduğunu düşünüyorum artık

Hayır hoş karşılanmaz. Hele ki sağlık konusunda asla. O kadar doktorlar boşuna mı okudu. Kulaktan dolma bilgilerle gelip burada bunu yaptım siz de yapın diyemezsiniz. Anne olmaya çalışan bir kadına UMUR TACIRLİĞİ yapamazsınız. Doktor ya da hastane adı verirsiniz tedavi sürecini anlatırsınız gerisi fasa fiso. Yıl olmuş kaç verilen tavsiye "kocam beni bacaklarımdan tutup salladı"
Çokfazla duyar kasıyorsunuzun ama boş duyar kasıyorsunuz
Tamam likelar geliyor sabırlı ol.

gitmişsiniz ama bence okuyorsunuz burayı o yüzden yazıyorum. Psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle 4 ayda bu kadar takıntılı davranışlar göstermeniz süt buharı falan denemeniz normal değil. İlk aylar akışa bırakılır genelde. Korunmayı bırakalım olursa olur denir. 3-5 ay geçer yav niye olmadı tarihlere dikkat edelim denir. Birkaç ay daha olmadı takviyelere başlanır ne bileyim.
Muhtemelen bu kadar takıntılı bir insan olmasanız ilk aydan hamile kalırdınız.

gitmişsiniz ama bence okuyorsunuz burayı o yüzden yazıyorum. Psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle 4 ayda bu kadar takıntılı davranışlar göstermeniz süt buharı falan denemeniz normal değil. İlk aylar akışa bırakılır genelde. Korunmayı bırakalım olursa olur denir. 3-5 ay geçer yav niye olmadı tarihlere dikkat edelim denir. Birkaç ay daha olmadı takviyelere başlanır ne bileyim.
Muhtemelen bu kadar takıntılı bir insan olmasanız ilk aydan hamile kalırdınız.
Umuyorum okuyordur.

Yav bi de bunlar yüzünden ben banlandım 🤦🏻‍♀️ Bırak calci, gerçekten uğraşmaya değmez. kim ne yaparsa yapsın, neye inanırsa inansın. salaklık bizde, insanlara yapmayın diyoruz. Bırak yapsınlar. bir musibet bin nasihatten iyidir.
Siz yapmayın demiyorsunuz. Dalga geçiyorsunuz. Bunu mantıklı bulmuyorum denemeyi de düşünmüyorum bende. İnsanların o an ki duygu durumu ile yaptığı bir eylemi burada dile getirmesine sayfalarca dalgaya almışsınız ben bunu doğru bulmuyorum ve bunu savunuyorum. Yoksa dene deneme banane, senin bedenin senin kararın. Şimdi de algı yapıp biz nasihat verdik demeye getiriyorsunuz komiksiniz işte buna gülelim bence.:)

Şöyle bir durum var. İnsanlar umudu kaybolduğu da malesef mantıklı düşünemiyorum. Çaresizlik içinde her gördüğünü yapar duruma geliyor. Şu konuyu okuyunca düşünmeden yapacak o kadar çok kişi var ki. Allah korusun iyi bir şey yapıyorum sanarken dönülmez bir yola girse bunun vebali kimin boynuna.
Yazmayın arkadaşım böyle şeyleri. Hiç bir dayanağı olmayan şeylerle insanlara umut tacirliği yapmayın. Yazık günah vallahi billahi yazık günah
İnanın o kadar haklısınız ki ben 1.5 yıldır evliyim birkez çatlatma iğnesi oldum olmadı sonra tekrar klomen kullandım iğneye gerek duymadı doktorum tabi bizim sorun baskaydi eşimin sperm sayı ve hareketi düşüktü oda 3 ay ilaç takviyesi aldı geçen ay bitti ilacı geçen ay olmadı bebiş bu ayda denemeler yapıyoruz takdir ALLAHtan bu süreçte o kadar çok şey denedim ki insan malesef ki belki olur diye her gördüğünü deniyor soğan suyumu dersin maydanoz suyumu inanın süt buharını da yaptım ben tabi onu bir ebe tanıdığım vardı o önerdi belki bilirsiniz eşik düşmesi oluyor bazı kadınlarda benim oda düşmüştü çok şükür geçti bu süreçte insanı en yıpratan insanlar ölüyor malesef her gören varmı birşey diye soruyor kaynanam bile kaç kez şakayla karışık işe yaramiyorsunuz falan dedi bugünde teyzem soğan suyu kullan dedi içtim ama içtikten sonra mide bulantım bide baş dönmem oldu devam etmem bu gidişle onada bence en sağlıklısı düzenli ilişki buna inanıyorum sadece

X