Nasıl Hamile Kaldım İlaçsız, Doktorsuz Anlatayım

Arkadaşlar Merhaba, öncelikle burada çok başlık araştırıp çok uğraştığım için kendime söz vermiştim sizleride bilgilendireceğime umarım hayırlı sonuçlar alırsınız, faydalı ve vesile olur.

4. ayımda hamile kaldım ama durduk yere olmadı. Metabolik bir beklemede değildi emin gibiyim neredeyse çünkü her şeyi aynı anda denediğim o ay kaldım.

1) Süt buharı; birinci sırada olması tesadüf değil çünkü ondan dolayı kaldığıma %90 emin gibiyim. (5 gün boyunca gün ortası annemin yardımıyla doğal süt her gün 1 litre maydonoz ve kabak karışımı yaptı 5 gün boyunca buhar soğuyana kadar kovanın üstünde battaniyeye sarılıp durdum) mutlaka denemelisiniz eğer 1-2 ay gebelik olmadıysa aklınıza ilk bu gelmeli ben keşke daha önceki ay yapsaydım dedim ama nasip kısmet bu işler çok şükür gerçekleşti.

2) Çakşır Suyu; trendyoldan ilk karşıma çıkan cam şişede üründü ondan aldım ama şunu söylemeliyim reglimin bitimine doğru geldi yaklaşık 7 gün kullandım ben ve eşim aç karnına yarım çay bardağı çakşır suyu üstüne de normal içme suyuyla içtik. Sadece 7 gün kullandık 2.sıraya bunu koyuyorum çünkü süt buharının bu konuda büyük payı olduğunu tüm kalbimle hissediyorum bariz fark oradaydı ama sizde benim gibi hepsini aynı anda deneyebilirsiniz 🌸

3) İlişkiden sonra normal yatardım bir süre yıkanırdım ama bu ay reglimden sonra 5 gün zaten buhar yaptım yumurtlama dönemine yakın 2 günde bir ilişkiye girdim ve sadece 4 defa oldu bu her ilişkiye girmemde eşim bacaklarımı kaldırdı biraz salladı sperm ileri hareket edişi hızlanıp daha kolay ulaşsın diye ve ondan sonra havada tutup 1 saat bekledim.

4) bir dilek tutma metodu görmüştüm reelslerde 5 gece her birinde 55 kere olmak üzere dileğimi olmuş gibi yazdım 5 sayfaya :)

5) Bir de dosya ekleyeceğim onu sabahları okudum esmalar 11’er defa.

Bütün yaptıklarımı yazdım sizlere bazı şeyleri doktor va çözemiyor arkadaşlar ama süt buharı bence mikropları öldürüyor bazı yolları açıyor rahimi temizleyip yumuşatıyor eğer herhangi bir işlem hsg çekilmeyi falan düşünüyorsanız hepsinden önce bunu mutlaka deneyin.

Sağlıkla kalın Allah tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin herkese, hoşçakalın🌹
Böyle şeyleri çok saçma buluyorum ne gerek var yani daha 4 aylık evlisiniz. Demekki bi sorun yokmuş ki çocuğunuz olmuş sorun olsaydı kovaya oturmakla çocuk olmazdı

Valla bunu yazan hanimefendiyi tanimiyorum bile. Sadece bu kadar yuklenilmesi ozel ve hassas bir konuda hos olmamis evet tutup bacagindan sallamasi mantikli degil ama insanlar psikolojik olarak bazi seylere inanip ve onun neticesinde sonuc alabilirler kimin yatakta naptigi hangi pozisyonda yaptigida sizi ilgilendirmez. Hanimefendi illa yapin diye yazmamis kendisi bu sekilde veya nasip o ayi bulmus bu sekilde olduguna inaniyor yazmis anlatmis yapan yapar inanan inanir inanmayan inanmaz. Kimsenin naptigida kimseyi ilgilendirmez.
👏🏻👏🏻👏🏻

X