Nasıl Hamile Kaldım İlaçsız, Doktorsuz Anlatayım

Hayır hoş karşılanmaz. Hele ki sağlık konusunda asla. O kadar doktorlar boşuna mı okudu. Kulaktan dolma bilgilerle gelip burada bunu yaptım siz de yapın diyemezsiniz. Anne olmaya çalışan bir kadına UMUR TACIRLİĞİ yapamazsınız. Doktor ya da hastane adı verirsiniz tedavi sürecini anlatırsınız gerisi fasa fiso. Yıl olmuş kaç verilen tavsiye "kocam beni bacaklarımdan tutup salladı"
Çokfazla duyar kasıyorsunuzun ama boş duyar kasıyorsunuz
Siz fazla takmışsınız bacaktan sallama muhabbetine olabilir denemiştir neden bu kadar rahatsız etti bunun bir zararı varsa da kendine. Duyar kasmayı siz yapmışsınız geldi bana okurken güldüm yani 😂😂

Allah bizleri bu tarz insanlardan korusun önce o dikenli yolu geçip sonra dalgaya almak benlik değil olmamalı.
Ben de dalga geçtim ama o dikenli dediğiniz yolu henüz geçmediğim için mi herkese sataşıp bana sataşmadınız?
Konudaki yorumlara beğenmedim gelmiş, gelip okudum bir tur daha güldüm ne yalan söyleyeyim. Çocuk sahibi olamayan ve belki de hiç olamayacak bir kadın olarak ilişki sonrası bacaklardan sallandırılmayı acayip komik buluyorum. Kocam da komik bulmuştu. Biz ailecek komik bulup dalga geçiyoruz.

Ben de dalga geçtim ama o dikenli dediğiniz yolu henüz geçmediğim için mi herkese sataşıp bana sataşmadınız?
Konudaki yorumlara beğenmedim gelmiş, gelip okudum bir tur daha güldüm ne yalan söyleyeyim. Çocuk sahibi olamayan ve belki de hiç olamayacak bir kadın olarak ilişki sonrası bacaklardan sallandırılmayı acayip komik buluyorum. Kocam da komik bulmuştu. Biz ailecek komik bulup dalga geçiyoruz.
Sizin yazdıklarınızı sanıyorum sataşmaya değer bulmadım😂 bende bunun feryadına güleceğim müsaadenizle 😂😂

Siz fazla takmışsınız bacaktan sallama muhabbetine olabilir denemiştir neden bu kadar rahatsız etti bunun bir zararı varsa da kendine. Duyar kasmayı siz yapmışsınız geldi bana okurken güldüm yani 😂😂
Arada aynı pencereden baktığım insanlar oluyor ne güzel ne mutlu teşekkürler hanımefendi 🌸🌸

Selamlar canım zahmet olmazsa şu süt buharı hakkında sorum olacak bildiğimiz yeşil kabak mı ben şaşırmamak için soruyorum aklıma turuncu kabakta geldi ya oysa dıye düşündüm de,şimdi ben doğrumu anladım kabak 1lt süt ve bır demek maydonozu hepsını tencereye koyuyorz kaynıyor kapatıp bır kovaya boşaltıp üzerine oturtup soğuduktan sonra döküyoruz ve bu işlemi 5 gün boyunca yeniden yapıyoruz doğrumudur canım adet bittiği günde başlıyoruz dimi ?

Bu arada kimseye aldırma sen insan çaresizce herseyi denemek istıyor umutlanıyor ben senin iyi niyetıni anlıyorum ne güzel tanımadığın ınsanalara elinden birsey gelsin dıye vakfını harcıyorsun saolasın Allah razı olsun bizler için de dua et ben de uğraşıyorum 1,5 sene tek hsg yaptırmadım korkuyorum oyuzden buharı yapmak için can atıyorum belki gerek kalmaz hamıle kalırım diye

Ben amerıkada yaşıyorum burada her şey ilaç kimyasal ve alternatif tıp olayları daha da pahalı ben sizlerin paylaşımlarına bakarak umutlanıyorum sizde olmuş bende de olabilir belki diye inşallah bende hamile kalabilirim

Buhar banyosunun rahim ile alakalı hastalıklara fayda sağladığını ve o bölgedeki kan dolaşımına katkı sağladığını daha önce duymuştum. Benim duyduklarım bitki karışımları ile alakalıydı. Gizem onay sayesinde görüp denedim hatta. Sütle yapılanı ilk defa duydum. Ama bence dalga geçilecek bir durum yok. Kendince tecrübesini paylaşmış. Denemek isteyen dener. Bu kadar basit.
Sizin duyduğunuz ve yaptığınız bitki buharlı kür nasıldi anlatırmısınız acaba

Gözümün önüne ayak bileklerinden tutulup baş aşağı sallandırılan çıplak kadın görüntüsü geliyor.
Hanimefendi insanlar normal gebe kalma yontemini deneyip olmadiktan sonra malesef ki istese de istemese de o istek ve arzu ile inanmasa bile farkli alternatifleri denemek istiyorlar bu kadar insanlari kirip yargilamaniza gerek yok umarim cocugunuz vardir veya bebeginize kavusmak icin zor bir surec gecirip o psikolojiye girmezsiniz bunlari da BİR UMUT BELKİ OLUR diye deneyip yapmak zorunda kalmazsiniz. İnsanlari hassas noktalarindan dalga gecmeyi ne kadar seviyorsunuz. Yazik kadinin bile kadina saygisi kalmamis

Hanimefendi insanlar normal gebe kalma yontemini deneyip olmadiktan sonra malesef ki istese de istemese de o istek ve arzu ile inanmasa bile farkli alternatifleri denemek istiyorlar bu kadar insanlari kirip yargilamaniza gerek yok umarim cocugunuz vardir veya bebeginize kavusmak icin zor bir surec gecirip o psikolojiye girmezsiniz bunlari da BİR UMUT BELKİ OLUR diye deneyip yapmak zorunda kalmazsiniz. İnsanlari hassas noktalarindan dalga gecmeyi ne kadar seviyorsunuz. Yazik kadinin bile kadina saygisi kalmamis
Arkadaş da ciddi zorluklar yaşadı ama bunlar neticesinde beynini bir sandığa kilitlemedi. Bilime ve doktorlara inanarak tedavilerini oldu. Insallah da bebeğine sağlıkla kavuşmak için gün sayıyor. Madem avukatlık yapacaksınız ben de arkadaşıma yapayım bari.

Arkadaş da ciddi zorluklar yaşadı ama bunlar neticesinde beynini bir sandığa kilitlemedi. Bilime ve doktorlara inanarak tedavilerini oldu. Insallah da bebeğine sağlıkla kavuşmak için gün sayıyor. Madem avukatlık yapacaksınız ben de arkadaşıma yapayım bari.
Valla bunu yazan hanimefendiyi tanimiyorum bile. Sadece bu kadar yuklenilmesi ozel ve hassas bir konuda hos olmamis evet tutup bacagindan sallamasi mantikli degil ama insanlar psikolojik olarak bazi seylere inanip ve onun neticesinde sonuc alabilirler kimin yatakta naptigi hangi pozisyonda yaptigida sizi ilgilendirmez. Hanimefendi illa yapin diye yazmamis kendisi bu sekilde veya nasip o ayi bulmus bu sekilde olduguna inaniyor yazmis anlatmis yapan yapar inanan inanir inanmayan inanmaz. Kimsenin naptigida kimseyi ilgilendirmez.

Valla bunu yazan hanimefendiyi tanimiyorum bile. Sadece bu kadar yuklenilmesi ozel ve hassas bir konuda hos olmamis evet tutup bacagindan sallamasi mantikli degil ama insanlar psikolojik olarak bazi seylere inanip ve onun neticesinde sonuc alabilirler kimin yatakta naptigi hangi pozisyonda yaptigida sizi ilgilendirmez. Hanimefendi illa yapin diye yazmamis kendisi bu sekilde veya nasip o ayi bulmus bu sekilde olduguna inaniyor yazmis anlatmis yapan yapar inanan inanir inanmayan inanmaz. Kimsenin naptigida kimseyi ilgilendirmez.
İlgilendirmiyorsa gelip beni bacağımdan tutup salladılar yatakta şunu yaptık yazmasın. Komik işte. Neyin derdindesiniz?

Evet kalmamış.

Son düzenleme:

Bu konularda dramatize etmeyi sevmiyorum. Ben yaptım oldu diye tavsiyeler vermek cesaret işi. aynısını bir başkası yapsa fayda değil de zarar görse ne olacak peki. bunu vebalini kim verecek.
umudu kalmayan kaç kere tedavi gören arkadaşlarım var burada ama en sonunda emeklerinin karşılığını aldılar. saçma sapan şeyler yapmadan doktor ile hallettiler.

Bu psikolojiye girecek kadar kendini ve mantığını kaybeden biri lütfen anne olmasın. Doğunca zaten huni eşantiyonuyla geliyolar.

X