Saç Bakım Ürünleri Natura Keratin Kaullanan arkadaş var mı?

Bende yaklaşık 6 ay önce natura keratin extra kullandım. Öncedende ilk yaptığımda kılıçbalığından almıştım elimdekiler bitince natura keratin daha güvenilir geldiği için onu denemek istedim benim saçım çok kıvırcık olduğu için çok fazlada bişey beklemiyorum açıkçası ama öyle tülerik olmadı gayet güzel fazla kabarmayan düze yakın saçım oldu.
Ben şöyle bir sorun yaşadım keratini yaptıkdan 1 hafta sonra hamama gittim (kütahya ılıcalarına) saçlarımı kuruturken tabaka tabaka kepeğe benzeyen dökülmeler oluştu sanırım keratin orda bozuldu bilmiyorum tekrar yapıp yapmamakda kararsızım .

Aşırı sıcak keratini bozuyor tatlım.Ben banyoda çok sıcak su kullanmayı severim. Ama keratin yaptığımdan beri nispeten daha ılık suyla yıkıyorum saçlarımı.

bişey soracam bu natura keratini ben de alacam da formaldehitsiz olanı benm saçımı düzleştirmez diğerinin dumanı kokusu çok mu nasıl evde kendi kendime yapcam zehirlenmek istemiyorum

Ben camı açıp yaptım. Duman ve koku oluyor ama diğer keratin markalarından daha azdı duman. Maske kullanmak ve havalandırmalı bir yerde yapmak mantıklı olur :)

Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu bende Natura Keratin uyguladım saçıma ama açıkcası memnun kalmadım. Sanki hiç bişi yapılmamış gibi saçlarım dalgaları kayboldu biraz okadar Oysa ki daha önce kılıç balığının konusunu takip edip onun tavsiye ettiği keratini almış ve uygulamıştım ilk olarak ve yıkama sonrası baya bi farkettirmişti kendisini işlem. saçlarım oldukça parlak ve dökümlü olmuştu... Bunda niye aynı olmadı bilemiyorum çok sinirim bozuldu çok ümitliydim ben bu üründen . 125 ML lik ürünün yarısınıda kullandık saçıma :KK50:

Arkadaşlar sizlerin yorumlarını okuduktan sonra natura keratin almaya karar verdim. Bu gün sipariş verdim. Kullandıktan sonra durumu sizinle paylaşmak isterim.

konu açılalı baya olmuş ama bende tecrübemi paylaşmak istedim. dün akşam kardeşimle birlikte uyguladım saçıma. internet sitesi üzerinden 2 aylık kullanımı olanı almıştım. çünkü yarım saat bekletiliyordu saçta. eğer işe yaramazsa üç gün onunla uğraşmak istemedim.

arındırıcı şampuanıyla yıkadım, sonra keratini sürdük, yarım saat bekledikten sonra bir kat düz fön çektik, sonrada düzleştirdik. bu aşamalar gerçekten çok zor, çatur çutur oluyor saç. sonrasında gidip yıkadım kendi şampuanıyla sonrada kremledim. bunların hepsi o gelen setin içindeydi.

sonra saçlarımı normal kuruttum. ıslağı gittikten sonra gözlerime inanamadım. hiç ihtimal vermiyordum ama yinede denemeye değer diye aldığım set, gerçten fönlü gibi yaptı saçlarımı.

benim saçım normalde çok kıvırcık değil zaten, kolayda şekil alır. heleki gece yatmadan önce yıkayıp yattıysam sabah gerçekten düz kalkarım. sonra hafif bi tarar şekillendiririm ama yinede bir tokayla tuttururum, çünkü röfleninde verdiği bir yıpranmayla tülerirdi. Ama gün içinde yıkadıysam, gerçekten kötü olurdu, elektrik, tüleriklik, sertlik hiç hoş olmazdı, düzleştirme ihtiyacı duyardım yada toplardım.

saçımı keratinden sonra yıkadım, kurudu, gerçekten fönlü gibi oldu, yani saçımı el hareketleriyle bi şekillendirdim, tülerme vs. hiçbirşey olmadı.

ben bir dahaki sefere 6 aylık olandan alıcam. üç gün saçta bekleme süresinide artık göze alıcam.

çok kıvırcık çok hareketli saçlarda işe yarar mı bilmem ama ben memnunum. şöyle söyleyeyim, daha önce cesaret etmediğim için pişmanım.

merak eden birileri varsa yine cevaplarım :)

arkadaşlar merhaba bende bugün sipariş verdim natura keratin orta boy seti HATTA BURAYA YORUM YAZABİLMEK İÇİN SİTEYE ÜYE OLDUM şimdiye kadar kullanan arkadaşlardan geçen zaman sürecindeki yorumlarını alabilir miyim? yardımcı olursanız çok sevinirim umarım biri görüp de cvp yazar çok heyecanlıım :KK3:

Ben kullandım, zaten kendi başlığımda da deneyimlerimi paylaştım. Bizim ortak aldığımız keratin markasına göre kokusu ve dumanı hiç yok denecek kadar az,ürünü saça uyguldaıktan sonra yağlı bir görüntü oluşturmuyor bu sayede 3 gün beklemek eziyet haline gelmiyor... Sadece düzleştirme etkisini anlayamadım çünkü benim saçlarım zaten düz ama tavsiye ederim açıkçası...

kızlar bende bakım amaçlı almayı düşünüyorum ama free plus mu extra mı alıcam karar veremiyorum ayrıca saçıma keratini sürüp sadece kurutma makinası tutsam işe yararmı saçlarım su dalgası bozulmasın istiyorum çünkü kendinden maşa yapılmış gibi ikisinide deneyen arkadaş varmı yada benim almam gereken hangisi sizce?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kızlar bende bakım amaçlı almayı düşünüyorum ama free plus mu extra mı alıcam karar veremiyorum ayrıca saçıma keratini sürüp sadece kurutma makinası tutsam işe yararmı saçlarım su dalgası bozulmasın istiyorum çünkü kendinden maşa yapılmış gibi ikisinide deneyen arkadaş varmı yada benim almam gereken hangisi sizce?

Canım Keratin free me tam senin aradığın ürün... Saçı yıkıyorsun azıcık kurutup ürünü sürüyorsun bir süre bekledikten sonra yeniden yıkıyor ve eğer düzleştirme istemiyorsan yalnızca saç kurutma makinesi ile kurutuyorsun, eğer düzleşme istiyorsan kuruttuktan sonra düzleştirici ile geçiyorsun... Sayfalarında açıklama var, dikkatlice oku bence...

Canım Keratin free me tam senin aradığın ürün... Saçı yıkıyorsun azıcık kurutup ürünü sürüyorsun bir süre bekledikten sonra yeniden yıkıyor ve eğer düzleştirme istemiyorsan yalnızca saç kurutma makinesi ile kurutuyorsun, eğer düzleşme istiyorsan kuruttuktan sonra düzleştirici ile geçiyorsun... Sayfalarında açıklama var, dikkatlice oku bence...

kılıçbalığım teşekkür ederim sayfayı inceledim hatta sipariş numarasını aradım free plus formaldehitsiz olanı almalıymışım seninde dediğin gibi :) benim kurutma makinam çok dandik ısı çok olmalıymış galiba bundan dolayı tereddütte kaldım ürünün muadilini arıyorum bide çok pahalı geldi bana :KK43:(

kılıçbalığım teşekkür ederim sayfayı inceledim hatta sipariş numarasını aradım free plus formaldehitsiz olanı almalıymışım seninde dediğin gibi :) benim kurutma makinam çok dandik ısı çok olmalıymış galiba bundan dolayı tereddütte kaldım ürünün muadilini arıyorum bide çok pahalı geldi bana :KK43:(

Fiyat konusunda haklısın canım ama şunu düşün başka ürünlerle 1 yılda yapacağın bakım bununla 1 seferde oluyor... Yani eğer ben ben saçımın doğal halini seviyorum bozulmasın demeseydin muadil ürünler var ama doğal halini bozmayan ne var bilmiyorum...Saç kurutma makinen kaç watt canım?

kılıçbalığı eni takip ettim ve sana güveniyorum lütfen bana yardımcı ol:KK43: saçlarım yandı uçları çok kötü. düzleştirmek istemiyorum. sence free plus serisini alsam işe yarar mı? şampuan ve krem ile birlikte set halinde mi alayım. ya da tek maske halinde olandan mı alayım.saçlarımı ekstirdim ama hala yanık var.

kılıçbalığı eni takip ettim ve sana güveniyorum lütfen bana yardımcı ol:KK43: saçlarım yandı uçları çok kötü. düzleştirmek istemiyorum. sence free plus serisini alsam işe yarar mı? şampuan ve krem ile birlikte set halinde mi alayım. ya da tek maske halinde olandan mı alayım.saçlarımı ekstirdim ama hala yanık var.

Keşke hiç kestirmeseydin canım... Düzleşme istemiyorsan keratin free plus me senin için uygun, bence set olarak al canım çünkü işlemden önce arındırıcı bir şampuan, işlemden sonra ise sülfat sodyum içermeyen bir şampuan kullanman lazım, birde eğer imkanın varsa durulanmayan bakım spreyi ve argan yağı ürünü harika... Bu ara bunlara sarmış durumdayım her iki üründe herhalde 1 sene kadar gidecek...

Yok hayır bana pahalı geliyor bu ürünler diyorsan da Milk Shake'in Incredible Milk 12 Etkili Durulanmayan Bakım Kremi var, iki ürün yerine tek ürün almış olursun testerını biraz önce denedim başarılı...

sağol canım. zaten senin yazıları okuyunca saçlarımı kestirdiğime çok pişman oldum. inşallah bu ürün bana da yarar. deneme setini alacağım önce. dediğin ürünleri de alacağım. benim saça yararsa mucize demektir :)

sağol canım. zaten senin yazıları okuyunca saçlarımı kestirdiğime çok pişman oldum. inşallah bu ürün bana da yarar. deneme setini alacağım önce. dediğin ürünleri de alacağım. benim saça yararsa mucize demektir :)

Bahsettiğim leave-in conditioneri setle beraber muhakkak al ama, çünkü kullanma talimatında saçı duruladıktan sonra leave-in conditioner sıkıp kurutun diyor, böyle yazılmasının bir sebebi var sanırım...

Bunu bir dene bakalım, olmadı son çare başka bir şey önereceğim sana...

Bahsettiğim leave-in conditioneri setle beraber muhakkak al ama, çünkü kullanma talimatında saçı duruladıktan sonra leave-in conditioner sıkıp kurutun diyor, böyle yazılmasının bir sebebi var sanırım...

Bunu bir dene bakalım, olmadı son çare başka bir şey önereceğim sana...

tamam kılıcbalığım kartım gelsin alacağım. muhtemelen önümüzdeki hafta yapmış olurum bilgi vereceğim :)

canım sipariş vereceğim deneme boyu alsam ne kadar yeter acaba. saçıma uygulamayı yaptıktan sonra şampuan ve saç kremi bitince saç eski haline dönmüyor değil mi? yani sürekli o şampuandan mı kullanmam gerek. kafama takıldı :)

X