Saç Bakım Ürünleri Natura Keratin Kaullanan arkadaş var mı?

canım sipariş vereceğim deneme boyu alsam ne kadar yeter acaba. saçıma uygulamayı yaptıktan sonra şampuan ve saç kremi bitince saç eski haline dönmüyor değil mi? yani sürekli o şampuandan mı kullanmam gerek. kafama takıldı :)

Ama canım benim burda sorduğun sorunun cevabını beklemek yerine azıcık araştırma yapsan zaten cevabını bulacaksın :KK1:

Saç kremi mevzu önemli değil ama sülfatsız bir şampuan edinmen şart yoksa çok hızlı bri biçimde bozulma başlıyor... Otacının falanda sülfatsız şampuanları var illa çok pahalı bir marka olmasına gerek yok canım. Bu arada gelen ürünü idareli kullan, olay bol bol sürmek değil iyice yedirmek yani iki defalık çıkartmaya bak iyice yedirerek...

canım sen daha iyi biliyosun diye sana sordum :) alamıyorum ürünü ya. sepete atmıyor. aradım açmıyorlar da. yarın bir daha deneyeceğim almayı

canım sen daha iyi biliyosun diye sana sordum :) alamıyorum ürünü ya. sepete atmıyor. aradım açmıyorlar da. yarın bir daha deneyeceğim almayı

Çok ilginç bir durum... Farklı bir tarayıcı ile giriş yapmayı dene derim bazı sitelerde ben firefox ile alışveriş yapamazken ie ile yapabiliyorum veya tersi oluyor bazen...

stokta kalmamış ya şansa bak :KK43: 2-3 haftaya gelecek diyorlar. lesamol marka amerikan keratin var o nasıl canım biliyor musun

firma yetkilileri yanmış saçlar için diğer ürünün daha yararlı olacağını ama düzleştirme işlemi yapmadan bunun olmayacağını söylediler. saçlarımı da düzleştirmek istemiyorum.

stokta kalmamış ya şansa bak :KK43: 2-3 haftaya gelecek diyorlar. lesamol marka amerikan keratin var o nasıl canım biliyor musun

Sen nerden bakıyorsun anlayamadım canım baktığın yer distribütörü değil mi? Benim başlıklarımı takip etmediğin ortaya çıktı, lesamol tavsiye etmeyeceğim markaların başında geliyor, saçlarımı mahvetti! Zor toparladım...

firma yetkilileri yanmış saçlar için diğer ürünün daha yararlı olacağını ama düzleştirme işlemi yapmadan bunun olmayacağını söylediler. saçlarımı da düzleştirmek istemiyorum.

Saçta %80 düzlük %20 bakım yapan klasik keratin, %80 bakım %20 düzlük sağlayan free plus me? Bende bu şekilde biliyorum diğer türlü zaten bir anlamı yok ki, saçında sorun olmayan ne diye keratin yüklemesi yapsın?

canım kendi sitesi var ya naturakeratin.com.tr ordan baktım aradım 2-3 hafta içinde gelecek dediler. telefonumu aldılar gelince haber verecekler.senin sayfayı hepsini okuyamadım henüz o yüzden gözden kaçırmış olabilirm.

canım kendi sitesi var ya naturakeratin.com.tr ordan baktım aradım 2-3 hafta içinde gelecek dediler. telefonumu aldılar gelince haber verecekler.senin sayfayı hepsini okuyamadım henüz o yüzden gözden kaçırmış olabilirm.

Çok ilginç, sen bir de sachaneye bak set olarak yoksa tek olarak al, şampuanı her türlü bulursun zaten...

Ürün hala gelmemiş ben de saçhaneden sipariş verecegim. Sulfatsiz şampuan alacagim ama arindrci şampuan gerekli mi bilemedim. Gelince paylaşırin resimleri.:)

Ürün hala gelmemiş ben de saçhaneden sipariş verecegim. Sulfatsiz şampuan alacagim ama arindrci şampuan gerekli mi bilemedim. Gelince paylaşırin resimleri.:)

Bence de beklemeye gerek yok... Arındırıcı al yine sen elinin altında bulunsun...

magicare canlandırıcı keratin maskesi diye bir ürün kullandım saçlarım berbat oldu :KK43:

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Natura keratini duzlestirmek amaciyla kullanan arkadaslar cok kivircik ve yipranmis saclarim var Kıvırcık saclari dümdüz yapabiliyor mu

yahu natura keratini ikinci kez yapışım ilkinde yapan arkadaşım yaptı haliyle ikinci defa olmasının verdiği bi rahatlık vardı nasılsa güzel olacaktı derken sonuç mu? tam bir fiyasko neden böyle oldu anlamadım bide sözde ekonomi yapayım die ikili keratinden almıştım :KK43: mağduru da mağdurum :KK43:

siteyi arayıp görüştüm üslupları gayet ılımlıydı ikinci ürünün iadesini kabul edebileceklerini ya da hediye ürün gönderebileceklerini söylediler saçlarım ciddi anlamda düz değil ama yinede ikinci bi şans verdim hayırlısı bakalım

siteyi arayıp görüştüm üslupları gayet ılımlıydı ikinci ürünün iadesini kabul edebileceklerini ya da hediye ürün gönderebileceklerini söylediler saçlarım ciddi anlamda düz değil ama yinede ikinci bi şans verdim hayırlısı bakalım
İlkinde nasıl olmuştu peki?

mrb kızlar aranıza yeni katıldım son bir aaydır kılıçbalığı seni takip ediyorum en son naturakertine kararverdim regular deneme seti bugün geldi elime bakalım deniycem ama tereddütlerim var saçlarım röfleli ve ince telli kıvırcık değilde dalgalı diyelim hani yakma yaparmı sence ve düzleştirme etkisi ne olur sence benim saça

mrb kızlar aranıza yeni katıldım son bir aaydır kılıçbalığı seni takip ediyorum en son naturakertine kararverdim regular deneme seti bugün geldi elime bakalım deniycem ama tereddütlerim var saçlarım röfleli ve ince telli kıvırcık değilde dalgalı diyelim hani yakma yaparmı sence ve düzleştirme etkisi ne olur sence benim saça
Merhaba, ben de yeni katıldım ve deneme seti siparisi verdim yarın elimde olacak, sizin sonuç nasıl acaba, tereddutlerim var haliyle, sürekli aynı gönderileri okuyup kendimi rahatlatmaya çalışıyorum, siz memnun musunuz?

arkadaşlar merhaba yorumlarınıza güvenerek dediğiniz markayı alıcam ama saçımıda boyamam lazım keratini yaptıktan sonramı önce mi yapıyım bilemedim bana fikir verebilirmisiniz acaba

X