ne istediğini anlayamıyorum..

siyahkelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
39
0
kızlar yaklasık 4 ay önce kuzenımın bır arkadası benımle cıkmak ıstedıgını soylemıstı.o dönem askerdeydı ve ben askerlık psikolojısıdır dıye ustunde durmamıstım pek, ama cok cıddı oldugunu falan söyluyordu sureklı bende bunun uzerıne onu tanımak ıstemıstım. ama o dönem tam teklıfını kabul edecekken aramızda cok kucuk konulardan anlasmazlıklar oldu ve konusmamız bıttı. gece bır arkadasıma atacagım mesajı dalgınlıkla ona atmısım ve sabah aramak ıstedıgını söyledı bana konustuk zaten benı aramak ıstıyormus bır suredır dırek aynı seyı sordu gene, cevabın ne dıye. yanı teklıf hala gecerlıymıs. ama söyle bırsey var ortada aile sirketleri var ıstanbulda kendısı ve ben ızmırdeyım cok yogun calısıyormus yuz yuze konusmamız gerektıgını söyledım 5 aydan önce gelemeyecegını söyledı. gercekten ısteseydı fırsat bulur dıye dusunmeye basladım bu bırıncısı,ikıncısı de öyle bır yapısı var kı örnegın sabah son mesajı o attı ama konusma bıtmıstı cevap atmadım bende,zaten ben senı sonra ararım demıstı ama uzerınden 10 saat gectı ses seda yok, sımdı o kadar kafam karısık kı, ıstese ugrasmaz mı kı dıyorum, ne bıleyım, ama onun yaptıgı tek sey durup durup evet cevabın ne demek oluyor.ama konustugumuzda da cok cıddı oldugunu gercekten ıstedıgını söyluyor. onu tanıyanlar da terbıyelı bırı oldugunu söyluyorlar ama ınanın kafam cok karısık çözemedım bır turlu. sızce ne yapmaya calısıyor bu cocuk, ben nasıl davranmalıyım, aslında bende ıstıyorum sanırım onunla beraber olmayı ama kendımı gerıde tutmam gerektıgını dusundugumden pek adım atmıyorum, lüften bır fıkır verın..

X