Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Arzucum dikkatimi çekti yazın.. Ih testi hiç kullanmadım kafama göre yumurtlamamı bulmaya çalısıyorum vajinal akıntı yolu genelde gözlemlediğim.. ıh testlerinin kullanımını hakkında da bi fikrim yok bir çok arkadaş buradan takip ettiğim kadarıyla başarılı da olamıyorlar bu konuda.. aslında bir denesem mi diyorum

Bende ovulasyon yani LH testleri kullandım, iki hamileliğimde de o testlerdeki günlere dikkat ederek hamile kaldım.

Testlere adetten sonra başlıyorsun. Hergün çift çizgi çıkıyor genelde. C çizgisi koyu T çizgisi açık çıkıyor. T çizgisininde en koyu çıktığı gün 24 saat içinde yumurtlama olayı gerçekleşiyor. Yumurtlamadan sonra T çizgisi tekrar silik çıkmaya başlıyor. O günleri değerlendirdim. Çok şükür Hamileyim.

Canım özelden de yazmıştım nasıl sevindim anlatamam Allah ım yardımcın olsun sağ sağlım al kucağına yavrunu sağlıkla huzurla kavusun birbirinize..

Evet canım gördüm. O ara bi kaç kişi daha mesaj yazmıştı. Mesajları cevaplardan 5 dk bekleme kuralına takıldım cevap yazamadım sana.

Çok Teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.

Hamis olanlar bi sorum var ben adet sancisi cektigimde ara ara icime usume giriyor ve tuylerin diken diken oluyor bu hamile oluncada oluyomu yani boyle adet olan varmi ve boyle hamile olan varmi cok merak ettim

Bende ovulasyon yani LH testleri kullandım, iki hamileliğimde de o testlerdeki günlere dikkat ederek hamile kaldım.

Testlere adetten sonra başlıyorsun. Hergün çift çizgi çıkıyor genelde. C çizgisi koyu T çizgisi açık çıkıyor. T çizgisininde en koyu çıktığı gün 24 saat içinde yumurtlama olayı gerçekleşiyor. Yumurtlamadan sonra T çizgisi tekrar silik çıkmaya başlıyor. O günleri değerlendirdim. Çok şükür Hamileyim.

Bu ay ateşimi de ölçüyorum ama benlik iş değil ateş ölçmek.. çünkü hergün değerlerim değişiyor gibi geliyor bir de klimalı odada yatıyoruz kafamı daha da karıştırdı gibi.. bu ayı bir atlatayıım o testlerden alıyım bi bakayım.. umarım bende kalırım sağsağlım doğururum.. Allah doğru zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese.. sen bizi göbüşüne yaz :) arkandan gelelim :)

Evet canım gördüm. O ara bi kaç kişi daha mesaj yazmıştı. Mesajları cevaplardan 5 dk bekleme kuralına takıldım cevap yazamadım sana.

Çok Teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.

Düşünmen yeter :) Cidden çok mutlu oldum sanki kendime olmuş gibi... sıra bende ama :) kalınca yazıcam sana :)

korunmayı bıraktığım gibi hamile kaldım öyle ovulasyon felan yapmadım gelişine salladık işte:)

Canım ben de LH testlerini denemek istiyorum. Nereden aldığını ve markasını söyler misin?

Benim hala kırmızılarım gelmedi ve gelmeye de niyeti yok.İdrar testi yaptım dün yine negatif çıktı :KK43: Bir umut geç döllenme olabilir mi diyorum ? Benim yumurtlama akıntısı adetin 20.gününden sonra gelmeye başlamıştı bu ay. Hayırlısı diyelim.

Canım ben de LH testlerini denemek istiyorum. Nereden aldığını ve markasını söyler misin?

Benim hala kırmızılarım gelmedi ve gelmeye de niyeti yok.İdrar testi yaptım dün yine negatif çıktı :KK43: Bir umut geç döllenme olabilir mi diyorum ? Benim yumurtlama akıntısı adetin 20.gününden sonra gelmeye başlamıştı bu ay. Hayırlısı diyelim.

Canım eczanelerde testler çok pahalı ben bir arkadaşın tavsiyesiyle internetten sipariş verdim. Gebelik testini 0,40 Kuruşa Ovulasyon testinin 2 tanesini de 1,20 Kuruşa aldım. Labquick diye bir marka. Site reklamı yasak o yüzden sitenin adresini özel mesaj olarak yazıyorum sana. İstersen ordan sipariş verebilirsin.

Canım eczanelerde testler çok pahalı ben bir arkadaşın tavsiyesiyle internetten sipariş verdim. Gebelik testini 0,40 Kuruşa Ovulasyon testinin 2 tanesini de 1,20 Kuruşa aldım. Labquick diye bir marka. Site reklamı yasak o yüzden sitenin adresini özel mesaj olarak yazıyorum sana. İstersen ordan sipariş verebilirsin.

Teşekkür ederim canım. İnş.bizler de bebişlerimize kavuşur sağlıkla kucağımızaa alırız :)

lh testi olarak laboquick kullandım
g gidiyorda cok uyguna alabılırsınız

burada onemlı olan adetten bırkac gun sonra bu testlere baslamak
once bırden T cızgısı koyulasmaya baslayacak
o cızgının en koyu oldugu andan sonra 24 saat ıcerısınde yumurtlama oluyor ve bır gun oncesı ve sonrasını degerlendırmek gerekıyor
ancak genellıkle testın uzerınde C cızgısı ıle aynı koyulukta olunc ayumurtlama donemı baslar yazıyor ve cogu kısı
T cızgısı koyulassa da henuz C kadar degıl dıye beklıyor
ama sakın beklemeyın baktınız kı koyulasıyor
gunasırı deneyın cunku ne kadar koyulassa da C kadar koyu olmasına denk gelemeyebılıyorsunuz
bunda ıdrarı ne kadar bekletıp testı yaptıgınız vs de etkılı oluyor
ben sogan kurunu de tavsıye ederım deneme oncesı
rahım soyle bır temızlensın
yavrucak tertemız bır yuvaya yerlessın dıye
:KK66:)

ilk iki ay doğum kontrol hapı kullandım.SOnra bıraktım .Bİ KAÇ AY SONRA adetim düzensiz diye dr yine hapı verdi .önce adeti düzenlicez sonra bebek dedi.iki ay yine kullandımbaşka dr.a gittim .bebek isteyene hap mı verilirmiş dedi.Herşeyime baktı normal dedi.yumurtalıklarında yağlnma yok.Ama yine de kilo ver dedi.Aradan 1 sene daha geçti hiç korunmadan .yani toplamda 1.5 sene sonra hamile kaldım ben.adetim kendi kendine düzene girdi .hatta iki üç gün de erken gelmeye başladı ..rahim bebek istiyo diyolar o durumda doğruymuş

Bende bebek icin karar verdiğimiz ay hamile kaldım.evlenmeden 2 ay once ve 1 ay sonrasına kadar korundum hapla.kalan 11ay eşim korundu 13. Ay hamile kaldım, şuan 16. Haftamızdayız:)

merhaba arkadaşlar ben kasım ayında bebek düşünmeye başladım kafama da çok takıyordum çünkü bu aralar çevremde çokk fazla hamile var. nisan da hamile olduğumu öğrendim .ama ben kafama çok taktığım için işimi şansa bırakmadım ve ovulasyon testi kullandım.o testi kulandığım ay hamile kaldım. herhangi bir sorunu olmayana kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hayirli olsun kardesim bebegin. bizlerede cok dua et. ovulasyon tesitini eczaneden aliyorsun demi. kullanimi nasil oluyo. seninki masallah tutmus.

2,5 yıl doğum kontrol hapı kullandım hiç ara vermeden 2013 şubat ayında hapı bıraktım temmuzda 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim :)

X