Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Ben aslında yarım yamalak 2-3 ay korunuyordum hatta hamile kaldığım ay ovulasyona göre tutmuyor bekldeğim adet tarihinde gebe kaldım geç yumurtlamışım arkadaşlarallah nasip edince ne yumurtlama tarihi ne başka bir şey ben bunu anladım benim gebelik hesaplaması son adet tarihinden 2 hafta sonra hesaplanıyor Allah isteyen herkeze nasip etsın.

ben 2 yıllık evliyim ilk denememizde hamile kaldım. şimdi bebiş 5 haftalık hayırlısı inş sorunsuz şekilde bebişimiz gelir:)

allahım hepinize nasip etsin inşallah

bende istiyorum da biraz korkuyorum sanki bilemiyorum çok kararsızım adını koyamıyorum

etrafım da da çok baskı var özellikle annemgil onlarıda kırmak istemiyorum yarın bir gün birşey olursa vicdanım rahat olmaz

ooooooofffffffffffff:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin :) bizlere de dua et. bana ve tüm hamile kalmak isteyenlere :) bebek duaları dediğin neler. bende okumak istiyorum. bi meryem suresini biliyorum. başka neler var.

k bkma brz baya gec cevap verdım ama uzun zamandr sıteye gıremıyorum yoqunum bu aralar. sey cnm netten bebek duaları dıye yazdım ne cıkarsa hepsını okudum yaptm . bıde sıteden bı arkadas gonderdı onu sanada atayım mutlaka oku cnm.

evet benziyorlar bir birlerine:KK1: olsun demekki kalbimiz birmis ayni konu acmisiz:KK16: sen hamilesin qaliba insallah banada bulasir bende kendi topikimde birde gelir senin topikinde kac vakitden sonra hamile kaldigimi yazarim :KK16:

bende evlediyimden bu yana korunmuyorum deli gibi bebek istiyorum agliyorum uzuluyorum dualar ediyorum ama henuz bebegim yok insallah gelirde tez zamanda annesinin yuzunu guldurur :KK14:

Kaç aydır idrar yolu enfksiyonu gögüste süt var olmaz çocuk derken tam tedaviye başlanacaktıki hamile kalmışım:KK66:darisı tüm isteyenlere.benim gibi hamile olanlarida tamamına erdirsin rabbim

biz ocak ayından beri deniyoruz hala bir bebeğimiz yok önümüzdeki hafta tatile çıkıcaz biraz huzur lazım belki o arada bir şeyler olur nasip doktorumuz hiç bir sağlık sıkıntımızın olmadığını söylüyor ama stresin sıkıntının çok büyük etkisi varmış ve ne yazıkk ki bunlar benden eksik olmadığı için diye düşünüyorum Allah'ım bana da o duyguyu tattırsın inşallah başka bir şey istemiyorum şu hayattan.. malın mülkün içinde de yüzsen huzur olmayınca olmuyor...

Herkese merhaba,

Ben lh testleriyle yumurtlama günümü öğrendikten sonra;
ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atışları durduğu için kaybettim.
Bu olaydan 1 ay sonra (kurtaj oldum dıye hıc beklemedım, yenı yaklaşımlarda kurtajdan sonra beklemeye gerek yok, deniyor, özellikle benımkı gıbı erken donemde olan kayıplarda) yıne hamıle kaldım ve yavrumu dunyaya getırdım.
Ama tabıı ılkı kayıpla sonuclanınca ıcımde hep bır korku vardı.
Benım sansım kolay hamıle kalmam oldu ama bunda lh testlerının etkısı buyuk,
cogu zaman testı yanlıs yorumlayanlar da o ayı bos gecırıyorlar.
Dogru kullanıldıgında yumurtlama zamanını dogru tespıt edıyorsun.
Ben denemeden once herhangı bır saglık sorunum olmamasına ragmen
sogan kuru yapmıstım, kurtajdan sonra da cıvanperçemı kullandım.
Deneme sonrası yataktan kalkmama vs gıbı bılınen seylerı de uyguladım.
Belkı okuyan baskalarına da faydası olur dıye yazıyorum buradan..

Allah herkese gonlundekı muradını versın,
cocuk hasretı baska bır hasret,
ıyınıyetlı herkesın yuzunu yulgursun Rabbim ınsallah, Amin...

adetin birinci gününden sayarak 10 12 ve 14. günleri hamile kalman için önemli günler tabii 28 günde bir adet olan için bu.. ben 3 ay denedikten sonra hamile kaldım ama düşük yaptım.. şimdi yeniden deniyoruz 2 ay oldu daha bişi yok aslında ben çokta üstüne düşmüyorum kafayı takmıyorum çünkü takınca olmuyor.. hayırlısı olsun hakkında

Ben ilk hamileliğimde 3. ayda hamile kaldım. Ama 8. haftamda kaybettim. Şimdi de 2. ayım bu hafta yeniden hamile olduğumu öğrendim.

Herkese merhaba,

Ben lh testleriyle yumurtlama günümü öğrendikten sonra;
ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atışları durduğu için kaybettim.
Bu olaydan 1 ay sonra (kurtaj oldum dıye hıc beklemedım, yenı yaklaşımlarda kurtajdan sonra beklemeye gerek yok, deniyor, özellikle benımkı gıbı erken donemde olan kayıplarda) yıne hamıle kaldım ve yavrumu dunyaya getırdım.
Ama tabıı ılkı kayıpla sonuclanınca ıcımde hep bır korku vardı.
Benım sansım kolay hamıle kalmam oldu ama bunda lh testlerının etkısı buyuk,
cogu zaman testı yanlıs yorumlayanlar da o ayı bos gecırıyorlar.
Dogru kullanıldıgında yumurtlama zamanını dogru tespıt edıyorsun.
Ben denemeden once herhangı bır saglık sorunum olmamasına ragmen
sogan kuru yapmıstım, kurtajdan sonra da cıvanperçemı kullandım.
Deneme sonrası yataktan kalkmama vs gıbı bılınen seylerı de uyguladım.
Belkı okuyan baskalarına da faydası olur dıye yazıyorum buradan..

Allah herkese gonlundekı muradını versın,
cocuk hasretı baska bır hasret,
ıyınıyetlı herkesın yuzunu yulgursun Rabbim ınsallah, Amin...

Arzucum dikkatimi çekti yazın.. Ih testi hiç kullanmadım kafama göre yumurtlamamı bulmaya çalısıyorum vajinal akıntı yolu genelde gözlemlediğim.. ıh testlerinin kullanımını hakkında da bi fikrim yok bir çok arkadaş buradan takip ettiğim kadarıyla başarılı da olamıyorlar bu konuda.. aslında bir denesem mi diyorum

Ben ilk hamileliğimde 3. ayda hamile kaldım. Ama 8. haftamda kaybettim. Şimdi de 2. ayım bu hafta yeniden hamile olduğumu öğrendim.

Canım özelden de yazmıştım nasıl sevindim anlatamam Allah ım yardımcın olsun sağ sağlım al kucağına yavrunu sağlıkla huzurla kavusun birbirinize..

X